18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Arles. 2018-09-03, 9:06
@up lolalola jest trollem świątek piątek czy niedziela, a eclipse próbuje z miernym efektem.
Zgłoś
Avatar
Dannybow 2018-09-03, 10:57 3
spinaczel napisał/a:

To tylko najebani górnicy na wakacjach, którym ktoś wkręcił faze,że jest barbórka. Norma.



Tępy chuju. Ani to śmieszny ani mądry żart. Ty sobie wkręciłeś fazę, że jesteś zabawny. Pod takim filmem najwięcej piw powinien mieć komentarz o tym jak ważna to pieśń i, że szacun, a nie wypociny zjebanego gimbusa. Jak pomyślę, że ludzie ginęli w obronie wolności takiej kurwy jak Ty to mnie krew zalewa.
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-09-03, 14:26 8
@up no ja też dawno nie ruchałem
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-09-04, 8:26
Pierwsza Brygada zdecydowanie bardziej niż Mazurek Dąbrowskiego pasuje mi na nasz hymn
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2018-09-04, 16:42
Dannybow napisał/a:



Tępy chuju. Ani to śmieszny ani mądry żart. Ty sobie wkręciłeś fazę, że jesteś zabawny. Pod takim filmem najwięcej piw powinien mieć komentarz o tym jak ważna to pieśń i, że szacun, a nie wypociny zjebanego gimbusa. Jak pomyślę, że ludzie ginęli w obronie wolności takiej kurwy jak Ty to mnie krew zalewa.


to nie myśl bo ci nie wychodzi
Zgłoś
Avatar
ghor 2018-09-04, 19:44
Widziałem ich w tym roku w Ochrydzie w Macedonii
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-09-05, 7:58
northcamp napisał/a:

Kiedyś byłem na wyspie Zakynthos (Grecja) i akurat mieli tam jakieś swoje święto. Przechodziła parada różnych orkiestr i ku mojemu zdziwieniu nagle zaczęli grać pieśń I brygady legionów polskich. Może znajdzie się choć jeden mądry, który wyjaśni skąd grecy mogą znać polskie narodowe pieśni?



Stąd, że w latach bolszewii Polska przyjęła tysiące uciekinierów z Grecji. Jakaś tam cześć wróciła jak skończyły się u nich prześladowania.
Zgłoś