18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Chyba przejechałem kotecka
Lysyy • 2021-08-08, 20:44
Oddam kocią łapkę na szczęście


2021-08-08, 20:51
Za przejechanego sierściucha zawsze dam piwo. :D

2021-08-08, 20:56
To chyba dawno go przejechałeś, bo już mi się oczka zapadły i robale wpie**alają...

2021-08-08, 21:57
Szangti napisał/a:

Za przejechanego sierściucha zawsze dam piwo.



Gdyby nie te sierściuchy, to dawno wj***ły by Ciebie i Twoją głupią starą szczury.

2021-08-08, 22:43
Mój sierściuch stracił pół grzbietu i żyje...

2021-08-08, 22:57
Montana1 napisał/a:

Gdyby nie te sierściuchy, to dawno wj***ły by Ciebie i Twoją głupią starą szczury.



Rozumiem, że gdyby nie sierściuchy, to w starciu człowiek szczury, nie mielibyśmy szans. Zajebisty k***a jesteś. Z czego to wyssałeś?

2021-08-08, 23:09
pablo_picasso napisał/a:

Rozumiem, że gdyby nie sierściuchy, to w starciu człowiek szczury, nie mielibyśmy szans. Zajebisty k***a jesteś. Z czego to wyssałeś?



Nie zesraj się ćwoku.
Przypomnij mi jak ludzie sobie radzą np z szarańczą, moskitami, muchami albo karaluchami. Szczury to jeszcze wyższy level. Przez stratę/zjedzenie przez gryzonie zapasów żywności upadały królewstwa.


2021-08-08, 23:48
pablo_picasso napisał/a:

Rozumiem, że gdyby nie sierściuchy, to w starciu człowiek szczury, nie mielibyśmy szans. Zajebisty k***a jesteś. Z czego to wyssałeś?



O Popielu nie słyszałeś?

2021-08-08, 23:49
Zwykły rozjechany zwierzak. Jak kogoś jarają takie rzeczy, to może ten czas, żeby wybrać się do psychiatry

2021-08-08, 23:50
On żyje?

2021-08-08, 23:54
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Nie zesraj się ćwoku.
Przypomnij mi jak ludzie sobie radzą np z szarańczą, moskitami, muchami albo karaluchami. Szczury to jeszcze wyższy level. Przez stratę/zjedzenie przez gryzonie zapasów żywności upadały królewstwa.



No i? Upośledzona umysłowo aktorka nadaje ton Twojej wypowiedzi? Coś mi się wydaje, że nie umieszprzeznać się do błędu...

2021-08-09, 00:29
Montana1 napisał/a:

Gdyby nie te sierściuchy, to dawno wj***ły by Ciebie i Twoją głupią starą szczury.



Pewnie płakałeś, jak Mufasa spadł ze skały.
Że człowiek jest na tyle głupi i ślamazarny, aby wj***ć się pod pojazd szynowy, to jeszcze można jakoś wytłumaczyć, ale kot?
Skoro tak lubisz Mruczki i inne Filemony, to powinieneś wiedzieć, iż natura wyposażyła je w zmysły tak czułe, że ten kotecek powinien już wiedzieć o zbliżającym się niebezpieczeństwie jakieś 14 minut przed przyjazdem.
Stwierdzam zatem, że kitku ze zdjęcia jest:

a) samobójcą
b) idiotą
c) ofiarą znęcania się

Może ktoś go w worku na te tory wrzucił, ale jednak obstawiam, że to kretyn.
Koty mają taki durny skrypt w oprogramowaniu, że kiedy są na kursie kolizyjnym to NIGDY się nie zatrzymają, a jedynie przyspieszą. Ten skrypt mają również jeleniowate. Nie uczestniczę w wojnie psiarzy i kociarzy, ale warto dodać, że psy takiego buga w OS'ie nie mają. ;)

2021-08-09, 01:04
Zaś się kłócą k***a :mrgreen:
Idę po popcorn.

2021-08-09, 01:14
Montana1 napisał/a:

Gdyby nie te sierściuchy, to dawno wj***ły by Ciebie i Twoją głupią starą szczury.



Akurat koty średnio dają sobie radę ze szczurami - taki szczur to nie mysz, potrafi upie**olić, jeśli trzeba. Ich zęby są tak twarde, że potrafią nimi przegryźć stal czy beton (5.5 w skali twardości Mohra, stal ma 4-4.5). Koty wolą bezbronne zwierzęta typu właśnie myszy czy też ptactwo. Głodny kot zaatakuje szczura, ale czy da mu radę, to już inna sprawa (tym bardziej, że szczury potrafią być całkiem spore).

Znać, że na sadolu same mieszczuchy siędzą, skoro takich rzeczy nie wiedzą i taka odpowiedź zebrała najwięcej piw (albo sami członkowie klubu przyjaciół czworonogów - z bólem dupy, bo kitku w kawałkach).

2021-08-09, 01:20
pie**olony idiota jara się martwym kotem