18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Hollow_Man 2021-02-08, 14:04
pewnie pierwszą cieczkę wyczuły, ale jak się wyjebała to się ze strachy zesrała, to spierdoliły. Piwko za podkład muzyczny.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2021-02-08, 14:06 2
Wychowałem się w domu, gdzie zawsze było kilka kotów i psów i lubie zwierzaki, ale taka masa kundli biegająca samopas jest nie do pomyslenia. Właścicielom mandaty a samotne wyłapać i do schroniska.
Zgłoś
Avatar
swampman 2021-02-08, 14:38
nagraliscie piosenke z poligonem?
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-02-08, 14:42 8
Co tam się dzieję na Ukrainie. Sami Ukraińcy przyznają, że jedną z rzeczy która ich w Polsce szokuje to brak bezpańskich psów których u nich jest mnogo.
Z drugiej strony zdumiewa ich, że u nas w lesie czy przy drodze można spotkać sarnę czy zająca. U nich w lasach pusto.
Paradoks ukraiński.
Zgłoś
Avatar
z................h 2021-02-08, 15:08 3
Lobo24 napisał/a:

Co tam się dzieję na Ukrainie. Sami Ukraińcy przyznają, że jedną z rzeczy która ich w Polsce szokuje to brak bezpańskich psów których u nich jest mnogo.
Z drugiej strony zdumiewa ich, że u nas w lesie czy przy drodze można spotkać sarnę czy zająca. U nich w lasach pusto.
Paradoks ukraiński.



Normalna sprawa wbrew pozorom, dużo bezpańskich kundli to zwierzyny mało bo skurwiele zeżarły.
Zgłoś
Avatar
LEKTOR-DST 2021-02-08, 18:48
Moja kobieta ogląda ten film i mówi: "ooo, ale ma pieski! <3"
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2021-02-08, 19:40
Banda zapchlonych szczekarzy.
Zgłoś
Avatar
BękartProboszcza 2021-02-08, 19:54
Jest w tym gównie coś z namiastki sadola?? Oprócz pedalskiej muzyczki oczywiście .
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2021-02-08, 19:59
psia lesba
Zgłoś
Avatar
htp 2021-02-08, 21:07
Lobo24 napisał/a:

Co tam się dzieję na Ukrainie. Sami Ukraińcy przyznają, że jedną z rzeczy która ich w Polsce szokuje to brak bezpańskich psów których u nich jest mnogo.
Z drugiej strony zdumiewa ich, że u nas w lesie czy przy drodze można spotkać sarnę czy zająca. U nich w lasach pusto.
Paradoks ukraiński.



Mnie dziwiło w latach 80-tych, że w Niemczech brak kotów po śmietnikach, u nas to była norma.
Zgłoś
Avatar
Oponka 2021-02-08, 21:32
zaszh napisał/a:

Normalna sprawa wbrew pozorom, dużo bezpańskich kundli to zwierzyny mało bo skurwiele zeżarły.



aż dziw, że tam cokolwiek bezpańskiego biega.

swoją drogą, który kurwa bezmózgi debil ucieka przed psem?? żeby psu aktywować tryb gonienia czy jaki chuj? ewidentnie sfora goniła głupią pizdę bo zaczęła uciekać, a jak się wyjebała to już nie było po co

aborcja powinna też dotyczyć jednostek z IQ poniżej tostera
Zgłoś