18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
turor 2024-02-20, 21:54 5
-_luka_- napisał/a:

"Człowieku, przecież to nie są motocykliści. Wrzucacie jakieś cipy na skuterach w dodatku z trzeciego świata, kitracie ich do jednego wora z motocyklistami i wypowiadacie się z dupy. Połowę wypadków z tymi skuterami wychodzi z winy ślepych kierowników ale to już nie dochodzi do takich jak ty. Zejdź z taty kolan, usiądź na prawdziwą maszynę a różnicę poczujesz w sekunde. . "

Tatooooo, tatoooo, mogę na kolana ?
Zgłoś
Avatar
Cudak 2024-02-20, 21:59 24
Jechała motopizda jedna z drugą 2 km na godzinę na środku drogi więc ktoś w końcu wyręczył jednego i pomógł mu się zatrzymać.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-02-20, 23:02 3
Nie opanował mocy nocnika...
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-02-21, 0:00 3
Wygląda mi na celowe działanie. Ewidentnie chciał żeby ktoś mu wjechał od tyłu. Nadstawił tyłek i czekał. Pedał.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-02-21, 8:04 5
Pedały miały pogawędkę na środku drogi.

turor napisał/a:

-_luka_- napisał/a:
"Człowieku, przecież to nie są motocykliści. Wrzucacie jakieś cipy na skuterach w dodatku z trzeciego świata, kitracie ich do jednego wora z motocyklistami i wypowiadacie się z dupy. Połowę wypadków z tymi skuterami wychodzi z winy ślepych kierowników ale to już nie dochodzi do takich jak ty. Zejdź z taty kolan, usiądź na prawdziwą maszynę a różnicę poczujesz w sekunde. . "
Tatooooo, tatoooo, mogę na kolana ?



Masz rację. Polscy spedaleni kierowcy szlifierek są gorsi. Tych z 3 świata nikt nie edukował. A to nasze pedalstwo na ścigaczach można porównać do pedałów na kolarzowkach.
Pojebani zapierdalają, a później pretensje do wszystkich. Chuj wam w dupy ścigaczowe kolarze.
Zgłoś
Avatar
ukom84 2024-02-21, 22:03
Odgłos jakby jakieś dekle spadły.
Zgłoś
Avatar
MarS_80 2024-02-21, 23:35
To i tak ewenement, u skośnych powinni pokazywać to jako perfekcyjna interakcja moto żółtka
Zgłoś