18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Ci tolerancyjni
Polnischefuhrer • 2017-07-15, 3:02
Lewacy niby tacy poprawni, tolerancyjni i kochający, a nabijają się z Korwina, że się jąka, krztusi i ma kiepski akcent
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Kurwa! Ten facet ma ponad 70 lat, to cud, że on się potrafi przywitać po angielsku
Zgłoś
Avatar
Amur 2017-07-15, 3:23 6
To wy twożycie polityke popszez interesując się tym a na wiejskiej siedzą tasiemce każda jedna partia każdy jeden polityk to tasiemiec ludó lódu jakie wy głópje jesteźcie
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2017-07-15, 8:18 14
Amur napisał/a:

twożycie , popszez


Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-07-15, 8:28 69
Amur napisał/a:

twożycie

Cytat:

popszez

Cytat:

ludó

Cytat:

głópje

Cytat:

jesteźcie


Ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
Kriski 2017-07-15, 13:08 6
@up nie pierdol tyle bo rodzinę powiększysz.

Swoją drogą to nie cud, to edukacja.
Zgłoś
Avatar
marcin1414 2017-07-15, 20:21 3
Kriski napisał/a:

@up nie pierdol tyle bo rodzinę powiększysz.

Swoją drogą to nie cud, to edukacja.



Jaka edukacja, przecież każdy po szkole podstawowej powinien znać względnie zasady pisowni, a tutaj widzimy po prostu zwykły analfabetyzm.
Zgłoś
Avatar
Thesherk 2017-07-15, 20:30 1
O! Następny, który nie umie oglądać filmów do końca i słuchać?
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-07-15, 23:51 9
Polnischefuhrer napisał/a:

nabijają się z Korwina, że się jąka, krztusi i ma kiepski akcent



Nie. Nabijają się z niego, bo pierdoli głupoty.
Zgłoś
Avatar
Jorgen88 2017-07-16, 7:24
czyli gimbaza zakłada konta na sadolu jakoś w Maju i Marcu....ooooo kurwa wezcie się albo czy coś w ten deseń a nie kurwa kaleczycie nasz język...kurwa

Thesherk napisał/a:

O! Następny, który nie umie oglądać filmów do końca i słuchać?


a ty skończ pierdolić
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-07-16, 13:33 19
Amur napisał/a:

To wy twożycie polityke popszez interesując się tym a na wiejskiej siedzą tasiemce każda jedna partia każdy jeden polityk to tasiemiec ludó lódu jakie wy głópje jesteźcie



Zgłoś
Avatar
hardowski 2017-07-16, 14:14 6
Hej, lewaki, gdzie jest wasza tolerancja dla mojej nietolerancji?
Zgłoś
Avatar
Radbug 2017-07-16, 15:11 2
Wszystkich was (tak do was dających piwo mówię) pojebało? Co w tym poście sadystycznego? Może coś zabawnego? Ostatecznie coś niezwykłego lub ciekawego? Pokażcie proszę, bo ja to chyba głupi jestem i tego nie widzę...

W sumie to macie dobry przykład korwinizmów. 100% "wolności" to użytkownicy "sami decydują" co idzie na główną, na pewno to będą same super posty. Niewidzialna ręka stawiająca piwa na sadisticu sama wyreguluje stronę główną... szkoda, ze tak chujowo.
Zgłoś
Avatar
KJP678 2017-07-16, 16:13 2
@up To że użytkownicy mogą decydować o tym, co z poczekalni idzie na główną nie jest samo w sobie złym pomysłem. Moim zdaniem obok "zgłoś duplikat" powinno być "zgłoś chujozę" i możliwość uzasadnienia tego wyboru. W ten sposób można by zasygnalizować adminom, że na głównej coś jest nie halo

Poza tym jest wielu ludzi po 70-tce (w tym Korwin) którzy są sprawniejsi umysłowo od autora tego dzieła
Zgłoś
Avatar
wulfgarval 2017-07-16, 16:46 1
Jorgen88 napisał/a:

czyli gimbaza zakłada konta na sadolu jakoś w Maju i Marcu....ooooo kurwa wezcie się albo czy coś w ten deseń a nie kurwa kaleczycie nasz język...kurwa

a ty skończ pierdolić



Rudy murzynie, wytrzyj mleko spod nosa, puść spódnicę mamy i do nauki, to że masz wakacje nic nie znaczy, matura już niedługo.
Zgłoś
Avatar
Trev5 2017-07-16, 17:10 3
tranzystor napisał/a:

Nie. Nabijają się z niego, bo pierdoli głupoty.


Podaj mi jedną taką głupotę.
Zgłoś