18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2023-05-24, 16:55 3
Szkoda, że nie pierdolnął pieszego karalucha, byłyby dwie pieczenie na jednej pizdorynce.
Zgłoś
Avatar
Polkos001 2023-05-24, 18:00 1
Motorkiem fajnie. Cieplutko teraz, wiaterek przyjemny i ta prędkość. A Wy przed tymi komputerami sobie wiatrak na nos ustawcie to Wam adrenalinka skoczy
Zgłoś
Avatar
ratford 2023-05-24, 18:03 3
Polkos001 napisał/a:

Motorkiem fajnie. Cieplutko teraz, wiaterek przyjemny i ta prędkość. A Wy przed tymi komputerami sobie wiatrak na nos ustawcie to Wam adrenalinka skoczy



jebie mnie to, gram sobie w wiedźmina a ty zamulasz na świeżym powietrzu
Zgłoś
Avatar
Polkos001 2023-05-24, 18:25 1
Graj sobie, graj. Kanapeczki sobie zrób.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-05-24, 18:29
Zgłoś
Avatar
Cactuar-TH 2023-05-24, 18:52 6
Polkos001 napisał/a:

Motorkiem fajnie. Cieplutko teraz, wiaterek przyjemny i ta prędkość. A Wy przed tymi komputerami sobie wiatrak na nos ustawcie to Wam adrenalinka skoczy



Adrenalinka to mi skacze jak przy każdym takim filmiku uświadamiam sobie, że funduje zasiłki dla każdej motocipki takiej jak Ty jak jej nogi upierdoli. Prośba do motopizdek - jak już i tak się prędzej czy później rozpierdolicie to róbcie to tak, żeby z Was tylko mielonka została a nie warzywo, które potem normalni, biali ludzie muszą utrzymywać z podatków.
Zgłoś
Avatar
Polkos001 2023-05-24, 19:08 3
Cactuar-TH napisał/a:

Adrenalinka to mi skacze jak przy każdym takim filmiku uświadamiam sobie, że funduje zasiłki dla każdej motocipki takiej jak Ty jak jej nogi upierdoli. Prośba do motopizdek - jak już i tak się prędzej czy później rozpierdolicie to róbcie to tak, żeby z Was tylko mielonka została a nie warzywo, które potem normalni, biali ludzie muszą utrzymywać z podatków.



Jeszcze coś o polityce napisz. Ty i te Twoje podatki jakbyś tylko Ty je płacił. Założę się ze płace ich 4x tyle co Ty także sobie uzbierałem już na brak kopyt. Ukraińcu jebany.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2023-05-24, 20:10 1
Polkos001 napisał/a:

Jeszcze coś o polityce napisz. Ty i te Twoje podatki jakbyś tylko Ty je płacił. Założę się ze płace ich 4x tyle co Ty także sobie uzbierałem już na brak kopyt. Ukraińcu jebany.



Te teksty o podatkach to chyba głównie od 14 letnich pryszczatych sadolkach lecą
Zgłoś
Avatar
uzytkownik609 2023-05-25, 0:41
Naucz się pisać
W Polsce mówimy "motocyklisci".
Nie wiem jak tam u was na wschodzie.
Zgłoś
Avatar
kocur 2023-05-25, 1:02
Ładnie, rozkurwił tylko siebie. Szkoda że nie zajebał plecami w latarnie, byłoby pysznie.
Zgłoś
Avatar
truna 2023-05-25, 22:08
Pieszego przepuścił
Zgłoś
Avatar
quack 2023-05-25, 22:13 1
Najwiecej cwaniacza ci co nigdy na motocyklu jechali. I nie, bez prawka na pożyczonym po wsi sie nie liczy. Tutaj nie jest jak w samochodzie, wystarczy utrata skupienia na moment i leżysz. Ilu z was mialo dzwona czy chocby stluczke w korku samochodem? No właśnie. Nie bronie pajaców co po miescie pomykaja 130/h ale ewidentnie jest ból dupy że kogoś stac na hobby za kilkadziesiat tysiaków a inni siedza w domu z grubą żona i wpierda*ają tanie czipsy na kanapie. Jakie to polskie...
Zgłoś
Avatar
Polkos001 2023-05-26, 5:54
Dokładnie, spójrz jeszcze jakie społeczeństwo jest zazdrosne, lub w niewiedzy. Nie spróbowali, a każdy na motorze jest motopizda. Nie liczy się piękno, tylko urwane nogi. Zepsucie…. i Ty Halman…. Ciesząc się jak ktoś się rozjebie. A wiesz…. Twoje wrzuty z „motopizdami” uczą, uprzedzają i są dobre. Dzięki nim można przewidzieć sytuacje jadąc 200km/h. Twoje słowa natomiast i ta pogarda dla jeżdżących, jest po prostu nie na miejscu. Piszesz jakby Ci jakiś motocyklista dziecko zajebał. Nie wiesz o tym, ale mi i nam dajesz dużo dobrego. Mysle ze jak się kiedyś przejedziesz…….. z nienawiści do miłości jest bardzo blisko. Trzymaj wroga bliżej od wszystkich. Spróbuj ….. pozdrawiam
Zgłoś