18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Na filmiku poniżej przedstawiam bardzo dobrze działający tablet do wpisywania numerów rejestracyjnych po zaparkowaniu pod Lewiatanem na ulicy Reduta w Krakowie. Kilkukrotnie zwracałem uwagę mailowo oraz osobiście panu, który wypisuje mandaty, że tablet nie działa, a on twierdził, że wszystko jest w porządku i że to ja wymyślam. Monitoring parkingu jest obsługiwany przez DZP Sp. z o.o. w Krakowie.

Moja żona chciała skorzystać z tego urządzenia, aby być praworządnym obywatelem Niestety, nie mogła, za co otrzymała mandat. Oczywiście ma rachunek z Lewiatana i wyśle go, aby mandat został anulowany. Ale dlaczego w ogóle go otrzymała, skoro tablet nie działa? Aby wystawić mandat, musi być jakaś podstawa. Jakim prawem ktoś wystawia mandaty, skoro tablet nie działa, a gdy działa, to często się zacina lub traci połączenie?

To jest kradzież w biały dzień. Ilu jest takich osób, które chciały wpisać numer rejestracyjny auta, ale nie mogły, i na tej podstawie otrzymały mandat w wysokości od 250 zł do 500 zł? Co jeśli ktoś zgubił paragon albo spóźnił się z jego wysłaniem? Otrzymujemy mandat bezprawnie, tracimy czas na odkręcanie tego, żeby nie oddać komuś naszych pieniędzy za nic.

Zgłoś
Avatar
P................c 2024-07-05, 9:21
Te gównosklepy już całkiem popierdoliło kurwa, wpierdalać ludziom takie kary i jeszcze jakiś chuj głupi zarzuca że to ludzie coś wymyślają. Powinni go kurwa nakarmić tym zjebanym tabletem skurwysyna. Nie wiem czy to miejsce na taki post, ale jedź z tymi kurwami ile wlezie, nie możemy dać z siebie robić takich jaj jakimś kurwa marketom zjebanym
Zgłoś
Avatar
JohnDoe 2024-07-05, 9:25 1
Jeden z mocniejszych materiałów jaki tu dziś zobaczyłem.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-07-05, 9:25 1
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2024-07-05, 9:29
Przecież tych mandatow za parking się nie placi i tak ci gówno zrobią. Żerują tylko na tych co się wystraszyli.
Zgłoś
Avatar
janmod 2024-07-05, 9:33
Wyslij to do gazet a nie sadola - niech zrobia troche zamieszania.
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-07-05, 23:34 1
@Zulu-Gula

Widziałęm ten odcinek... Polecam
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-07-06, 11:11 1
Z prywatnego parkingu jak blokujesz bez zgody to mogą kurwa odholować a nie dawać pseudo mandaty prywatne.

Zresztą jakbym musiał wpisywac swoje tablice rejestracyjne wchodząc do sklepu to bym wyszedł i nigdy nie wrócił.
Zgłoś