18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
s................s 2017-10-08, 14:09 12
szmata widać że się szmacie podoba
Zgłoś
Avatar
k................1 2017-10-08, 14:13 1
lubie te ich tradycję i obrzędy godowe
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-10-08, 14:16 43
Też mi halo, już są pewnie z 5 lat po ślubie to nie wolno mu za cycka złapać?
Zgłoś
Avatar
Halman 2017-10-08, 14:19
mygyry napisał/a:

Też mi halo, już są pewnie z 5 lat po ślubie to nie wolno mu za cycka złapać?


coś podobnego miałem napisać; o małżeństwach
Zgłoś
Avatar
~Angel 2017-10-08, 15:04 14
Zgłoś
Avatar
Zabójca 2017-10-08, 15:39 17
Wiecie co?!
Przeraża mnie wizja upadku człowieczeństwa.
Człowiek, istota myśląca mająca wolną wolę potrzebuje punktu utrzymania zachowań, bez instynktu, który dopiero ewoluuje. My ludzie musimy mieć system wartości które będziemy respektować. Rzecz w tym, że ten system tworzą religie. Katolizm jest bardzo dobrym systemem wartości, dlaczego, ponieważ nie musimy wierzyć dosłownie to co w biblii jest napisane ale można garnąć to jako kodeks, kodeks człowieczeństwa. Np. historia Kaina i Abla, Kain zabił Abla z zazdrości obaj byli rodzeństwem (wedłóg mnie ta historia dotyczy rywalizacji miedzy rodzeństwem, niee pomyliłem się chodzi o zazdrość żę rodzice lepiej traktują Abla od Kajna więc Kajn go zabił). A powinen się chronić.Następna historia Noe bierze zwierzęta z każdego gatunku żeby ochronić przed wyginięciem, chodzi o to żeby chronić każdą żyjącą istotą która żyje razem z nami na tym świecie, itp itd W tej historii mamy się postawić my sami, chodzi o to że to jest metafora, kodeks człowieczeństwa. Najlepiej to napisać nowy kodeks i stworzyć wspólnotę ogólnoświatową która będzie to respektowała. Taka religia jak islam nie powinna istnieć, zwłaszcza w tych czasach. Islam to religia dzika, nie mająca nic wspólnego ze człowieczeństwem.
Zgłoś
Avatar
P................M 2017-10-08, 16:37 8
Też bym chętnie pomacał i nawet poruchał
Zgłoś
Avatar
P................� 2017-10-08, 17:32 17
PANxxxBDSM napisał/a:

Też bym chętnie pomacał i nawet poruchał

Zgłoś
Avatar
donkapusta 2017-10-08, 20:42
Mógł się pomylić. Beczała ja koza.
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-10-08, 21:41 8
Pojebanie są wszyscy pedofile. Ja nie rozumiem jak może podniecać nawet dotykanie dziecka, jak chociaż raz w życiu miało się kontakt z dzieckiem- w sensie zmieniało pieluchy, myło i przebierało.
Wyruchać 14 latkę, która wygląda dojrzale ale jest ciaśniutka i zrobić to za jej zgodą jest do wybaczenia. Jednak takie coś jak na filmiku powinno skutkować ucięciem ręki lub kutasa.
Zgłoś
Avatar
qwerty123hwdp 2017-10-08, 22:31 1
Kurwa, od kiedy mąż nie może poprawić bomby własnej żonie?? Co się z tym światem dzieje..?
Zgłoś
Avatar
mit2 2017-10-08, 23:53
A to nie jest żydek? Czy ciapaki też noszą mycki?
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2017-10-09, 11:16
5lat po ślubie ale to nie zmienia faktu,że ma 12 lat i jeszcze z 4 wypadałoby poczekać...
Zgłoś
Avatar
Pan_Diabeł 2017-10-10, 10:10 1
SpeedyG napisał/a:

Pojebanie są wszyscy pedofile. Ja nie rozumiem jak może podniecać nawet dotykanie dziecka, jak chociaż raz w życiu miało się kontakt z dzieckiem- w sensie zmieniało pieluchy, myło i przebierało.
Wyruchać 14 latkę, która wygląda dojrzale ale jest ciaśniutka i zrobić to za jej zgodą jest do wybaczenia. Jednak takie coś jak na filmiku powinno skutkować ucięciem ręki lub kutasa.



No cóż. Polecam ci wycieczkę do Włoch, Austrii lub Szwajcarii. Tam podobno można ruchać legalnie 14 stki Ja tam wole na przypał u nas.
Zgłoś