18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
sono 2013-12-17, 11:50 5
lilmuzynio napisał/a:

zabawne, ze to lewacy rozpoczeli walke z religia...



Gówno prawda, lewactwo to taka sama religia, jak każda inna - wyprać mózgi, nie myśleć za siebie, słuchać się decyzji: z góry / od namiestnika boga / od partii / od innych, lepszych ludzi / zachodu lub wschodu itd. Ta twoja walka z religią to najzwyklejsza eliminacja konkurencji, bo żeby człowiek w coś ślepo lub głęboko wierzył, musi wyznawać maksymalnie jedną religię na raz. A to, że muzułmańscy barbarzyńcy wierzą w nasz eurokołchozki socjal jasno wskazuje na to, komu on tak naprawdę ma służyć.

Wierzę jednak, że przyjdzie jeszcze czas na nową rekonkwistę. Może do tego czasu zrobimy też porządek na naszym polskim podwórku.
Zgłoś
Avatar
xiro 2013-12-17, 12:11 28
kkndkkndkknd napisał/a:

Kuriki, tak wygląda ich miss 2013


jak juz to tak wyglada ich miss
Zgłoś
Avatar
Sledziu_w 2013-12-17, 12:30 1
No przecież islam to religia pokoju!
To musi być jakiś fejk! Jak można umieszczać takie kłamliwe i sfabrykowane informacje w Internecie!
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2013-12-17, 12:57 1
flourishman napisał/a:

Śmierć ciapakom i chuj w dupę allahowi. Tyle ode mnie. Dziękuję.



Chuj w dupę mahometowi. Kozojebcy bardziej się burzą o obrażanie ich proroka niż bożka. Nie wiem czemu, po prostu tak mają. Dobrze wiedzieć coś o ciapatych - "znaj swojego wroga".
Zgłoś
Avatar
markross 2013-12-17, 14:09 30
jebani obłudni pedofile, oby spotakli na swojej drodze członków tego klubu
Zgłoś
Avatar
E................2 2013-12-17, 15:05
BongMan to ciapak, jezeli ma 50 twarzy, to chuj, kazdy ma zdanie o nim jakie ma
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2013-12-17, 15:06 2
flourishman napisał/a:

Ale dziecko, kurwa? 15 letnie dziecko? Nosz kurwa jak czytam takie coś to krew mnie zalewa. To jest kurwa nie do przyjęcia...



Ktoś chyba dawno z domu nie wychodził i nie widział 15 latki... albo i widział, ale myślał, że to 25...
Zgłoś
Avatar
L................6 2013-12-17, 15:57


A ilu z was czytało koran?
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-12-17, 17:06 4
sono napisał/a:



Gówno prawda, lewactwo to taka sama religia, jak każda inna - wyprać mózgi, nie myśleć za siebie, słuchać się decyzji: z góry / od namiestnika boga / od partii / od innych, lepszych ludzi / zachodu lub wschodu itd. Ta twoja walka z religią to najzwyklejsza eliminacja konkurencji, bo żeby człowiek w coś ślepo lub głęboko wierzył, musi wyznawać maksymalnie jedną religię na raz. A to, że muzułmańscy barbarzyńcy wierzą w nasz eurokołchozki socjal jasno wskazuje na to, komu on tak naprawdę ma służyć.

Wierzę jednak, że przyjdzie jeszcze czas na nową rekonkwistę. Może do tego czasu zrobimy też porządek na naszym polskim podwórku.



ta ale skoro religia jest gownem, a nikt przed lewakami z tym nie walczyl, a nawet opieral na tym swoje panstwa(Polska kiedy byla najwieksza potega byla w pelni chrzescijanska, a Polskie rycerstwo umieralo z Bogiem na ustach zebys ty mogl zyc w wolnej Polsce), to wychodzi na to, ze wszystko jest gownem, a ty jestes tylko buntujacym sie nastolatkiem

a najlepsze jest to, ze mozna byc wierzacym i miec wolna wole i robic to, co sie uwaza za sluszne. mozg rozjebany co?
Zgłoś
Avatar
SparrowPL 2013-12-17, 17:58
Bongman widzę, że poziom twoich dowcipów jest równy poziomowi twojego intelektu

Listek666 co ma Koran do tego, że ciapaci zachowują się jak zwierzęta?
gdyby nie było religii pojawiłby się, że tak to ujmę wzmocniony podwójnie rasizm,
jeżeli każdy wyglądałby tak samo to pojawiłby się potrójnie wzmocniony nacjonalizm
jeżeli nie byłoby krajów do tego wszystkiego to nie wiem co by się działo, czy robiły
grupy i napierdalałyby w siebie czy co, ale miło to by na pewno nie było.
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2013-12-17, 19:44
flourishman napisał/a:

Ale tu chodzi o coś zupełnie innego. Jest zasadnicza różnica między kurewną, która opierdoli gałe ciapatemu, żeby zaznać bogactwa i życia jak księżniczka, a gwałtem na dziecku. Tępaków mi nie szkoda, bo same chcą i pchają się na chuja. Ale dziecko, kurwa? 15 letnie dziecko? Nosz kurwa jak czytam takie coś to krew mnie zalewa. To jest kurwa nie do przyjęcia... Śmierć ciapakom i chuj w dupę allahowi. Tyle ode mnie. Dziękuję.



Czytając to zastanawiam się po co to zostało napisane, czyżby istniały osoby, którym trzeba to uświadamiać, tłumaczyć? Kurwa!

P.S. Noż kurwa! Nie kalecz tak języka! Mimo takiego błędu, piwo za przekaz.

Listek666 napisał/a:

A ilu z was czytało koran?


A ty czytałeś, czy tylko słuchałeś Cejrowskiego?
Zgłoś
Avatar
K3NJI 2013-12-18, 11:44
Bongman ty zjebie, każdy po tobie jedzie za te ściemy i historie ze śmierdzącej dupy wyciągnięte a ty dalej je wymyślasz...ja pierdole
Zgłoś