18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Ciapata Anglia
Roxon • 2013-05-27, 11:23
Kobieta w ciąży która trzymała flagę UK zostaje aresztowana przez policję ponieważ nie spodobało się to ciapatemu facetowi.

ADHD - 1:30



Teraz czekam na grafikę o islamie.
Zgłoś
Avatar
hizoo 2013-05-27, 11:48 34
w Polsce to samo, a szczególnie w dzień niepodległości, za posiadanie przy sobie flagi dostaje sie wpie*dol od milicji
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-05-27, 12:08 56
Heh, najpierw Anglicy skolonizowali pół świata a teraz byłe kolonie kolonizują ich... Co za przewrotność losu.
Zgłoś
Avatar
en-em 2013-05-27, 12:56 18
ktoś tam w anglii chyba zapomniał czyja to ziemia i kto jest tam gościem. zegar tyka na niekorzyść angoli.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-27, 13:10 6
I chuj wam w dupę angole Wcale wam nie współczuje. Wasza wina, ciekawe kiedy się obudzicie.
Zgłoś
Avatar
bartek6166 2013-05-27, 13:25 4
Roxon napisał/a:



ADHD - 1:30



Na chuj mam ogladac poltorej minuty filmiku skoro moge ogladnac sama akcje? Ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
Kajton1910 2013-05-27, 13:51 3
No i pojawiła się kolejna "moda" na "ADHD od" tak samo było z "szukałem ale nie znalazłem"
Zgłoś
Avatar
paulinka25094 2013-05-27, 14:43 4
No tak, białych niech aresztują, a ciapaci będą w podzięce łby każdemu upierdalać. Pojebana polityka, pojebanch rządów.
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-05-27, 14:57 7
Do tego prowadzi lewacka władza!!! mam nadzieję, że to co się teraz dzieje w eurokołochozie da do myślenia, to, że islamska zaraza nas zalewa jest jasne chyba nawet dla lemingów.
Sława Wielkiej Polsce!!!
Zgłoś
Avatar
ticorr 2013-05-27, 15:27 2
Powinni wywieźć ciapatego 30 km w pole poza miasto.. tam gdzie nie ma brytyjskich flag..
Zgłoś
Avatar
Metalowyyy 2013-05-27, 15:29 36

Jeszcze raz tłumaczyć?
Zgłoś
Avatar
kolosialdo 2013-05-27, 18:08 2
Tak to jest jak się gówno do kraju wpuszcza w imię "tolerancji"
Zgłoś
Avatar
Sir Cover 2013-05-27, 18:08 43
Ich rząd sam do tego doprowadził. Anglia i Francja mają za swoje. Siegając 10 lat wstecz kiedy Polacy próbowali uporać się z cyganami to Anglia i Francja przypierdoliły się do nas. Że jak to tak! Wy Polacy gnębicie cyganów! Tak się nie robi! Cyganie, zapraszamy do was! U nas znajdziecie swój spokój. I jak jest teraz? We Francji nie ma już nawet połowy rodowitych. Reszta spierdoliła do innych krajów. Anglia ma problem nie z cyganami, ale z resztą ciapatych. Kurwa! A tak zapraszali, taki dobry kraj ta Anglia. Oczy otworzyli jak już są zarobaczeni tym kurestwem! I chociaż nasze społeczeństwo chujowe to bardzo kurwa dobrze! Ciesze się, ze jesteśmy postrzegani jako rasiści! Bo nasz kraj chociaż biedny to piękny! I wolę oglądać codziennie idąc do pracy żuli którzy proszą o 50gr na wino niż ciapatych skurwieli klęczących na kocu. Poza tym kurwa... Gdzie jest patriotyzm w tym kraju? Żeby Anglik aresztował Anglika za flagę? To kto ma kurwa większe prawa? Rodowity obywatel czy mniejszość? Poza tym, jakim trzeba być idiotą aby dać ciapatym prawo do głosu? Ja jak jestem w innym kraju to trzymam mordę w kubeł i się nie wychylam. Nie jestem u siebie i muszę dostosować się do norm jakie tam panują. I tego samego wymagam od obcego w swoim kraju. Ehh, świat nie może długo istnieć.
Zgłoś
Avatar
szoszana 2013-05-27, 18:26 1
Aaaa czyli,ze kurwa w anglii ich wlasny,najwazniejszy symbol narodowy jest zakazany. Idioci.Idioci wszedzie.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2013-05-27, 18:37 3
Co to za jebana moda na "jak ktoś ma ADHD"? 1. ADHD nie istnieje, to brak odciśniętego pasa na dupie gdy się było niesfornym za młodu; 2. Kogoś tu pojebało, nie będę oglądał przez większość filmiku chodnika, takiego wyczynu nie ułatwia fakt, że ten co to nagrywa to idiota "90 stopni pacanie, 90 stopni!!!!!".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie