18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Żarcie ciapatych (muzułmanów) jest wszędzie! Przy pytaniu w języku angielskim "Czy <tu nazwa sieci fast food> jest ...?" jedną z najczęściej wyszukiwanych fraz jest halal! Obrazek jest mojego autorstwa.
Ciapate nie mogą zjeść nic bez wiedzy czy jest to halal. Co ciekawe, termin halal odnosi się wyłącznie do mięsa. Jakim więc cudem można zapytać się, czy Dunkin' Donuts (sieć fast-food sprzedająca PĄCZKI) jest halal?
Przy okazji witam serdecznie wszystkich użytkowników Jestem tutaj nowa Pozdrawiam.

Zgłoś
Avatar
szarastrefa 2013-03-26, 10:55 1
liveleak.com/view?i=703_1309045039

Jak dla mnie to powinien być zakaz w całej unii!!!! Do dziś nie wiem dlaczego w Polsce nadal jest to dozwolone. Widać - pieniądze są ważniejsze ....
Zgłoś
Avatar
Godziu 2013-03-26, 11:19
"Jestem tutaj nowa"
Dużego masz?
Pics or didn't happen.
Zgłoś
Avatar
NeverLie2Me 2013-03-26, 11:41 5
LesniczyLajonel napisał/a:



Cześć, mała



To powinno być:

Hou You Doin?? (jak Joey z Friends'ów)

Zgłoś
Avatar
o................r 2013-03-26, 11:42
jadł ktoś ten ciapaty halal robiony według ich warunków uboju? Btw. ciekawe czy do ich świętego halal też dojebują rakotwórcze konserwanty
Zgłoś
Avatar
arthovv 2013-03-26, 12:03 1
LesniczyLajonel napisał/a:



Cześć, mała



Trzeba do niej podchodzić z dystansem, to sadistic. Może mieć większego od ciebie
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2013-03-26, 14:58 1
Nowa cycatka?
sadistic.pl/pokaz-swoje-cycki-vt26918.htm
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-03-26, 15:43 2
is schabowy halal
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-03-26, 18:44
kurczasty napisał/a:

A ja poraz kolejny powiem

Boga na prawdę nie obchodzi co jesz, w jaki sposówb i w który dzień tygodnia.

Warto dodać, że w Izraelu są koszerne macdonaldy.
Ale uważajcie nie dajcie się nabrać bo nie każdy jest koszerny.

Te wszystkie przepisy odnośnie uboju zwierząt faktycznie mogły mieć rację bytu dawno temu, kiedy ludzie nie wiedzieli co to bakterie i higiena. Wprowadzanie procedur religijnych na pewno poprawiało czystość takiego pożywienia. W XXI wieku nie mam miejsca na takie kretynizmy.
Za to warto wsiąć się na poważnie za certyfikaty. Bo skandalem nie jest konina w mięsu, ale nie ujawnienie nazw firm co leciały z nami w chuja.


Hahahahaha...

Wygrałeś dekapitację, niewierny psie.
Zgłoś
Avatar
jumpertbg 2013-03-26, 21:39
Do autora - Dunkin Donuts sprzedaje także tosty z szynką, bekonem i innymi wędlinami i rodzajami mięsa Oraz kawę i herbatę
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2013-03-27, 11:02
AmeNeko20 napisał/a:

... Jakim więc cudem można zapytać się, czy Dunkin' Donuts (sieć fast-food sprzedająca PĄCZKI) jest halal? ...



A pączki jak się robi?? Smaży w głębokim oleju/smalcu. A im już nie jest obojętne z czego ten tłuszcz jest...
Zgłoś