18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Dwóch mężczyzn z prowincji Pendżab w Pakistanie uprowadziło i brutalnie zgwałciło 13-latkę. Zakopali potem nastolatkę sądząc, że nie żyje. Dziewczynce udało się wygrzebać z błotnistego grobu.

Dziewczynka została uprowadzona w pobliżu rodzinnej wioski, gdy szła na lekcję Koranu. Mężczyźni zaciągnęli ją w ustronne miejsce i tam brutalnie zgwałcili. Byli przekonani, że dziecko nie przeżyło ich ataku. Wygrzebali więc grób w ziemi i pochowali tam swoją ofiarę.

13-latka przeżyła jednak atak. Cudem udało jej się wygrzebać z błotnistego grobu i dotrzeć do drogi. Przechodnie pomogli jej dostać się do miejscowego punktu pomocy medycznej.
Ojciec dziewczynki natychmiast zawiadomił policję o tym, co się stało. Funkcjonariusze odmówili jednak ścigania gwałcicieli. Dopiero sąd, do którego ojciec 13-lastki wniósł skargę na działanie policji, zmusił funkcjonariu­szy do podjęcia śledztwa.

Gwałty na dzieciach są dużym problemem w Pakistanie. Według lokalnych przesądów, seks z dziewicą... leczy z wirusa HIV.


Tą informację wraz z serdecznymi pozdrowieniami dedykuję Paniom popierających przekaz tego popularnego ostatnio zdjęcia:
Zgłoś
Avatar
k................5 2013-10-30, 11:42 8
z wirusa HIV najlepiej leczy kaliber 9mm
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-10-30, 12:47 2
no szkoda że przeżyła - teraz ją oskarżą o seks pozamałżeński = kamienowanko
Zgłoś
Avatar
admiralsuchy 2013-10-30, 13:16
Na pierwszym zdjęciu: Lazar Angelov - jest Bułgarem...
Zgłoś
Avatar
u................l 2013-10-30, 13:20 7
normalna dupeczka nie spojrzy nawet na takich, bo bedzie miala zainteresowanie u porzadnych polskich facetow . tylko zakompleksione notoryczne lachociagi i przebrzydle raszple leca na brudasow z zagranicy
Zgłoś
Avatar
D................s 2013-10-30, 13:39 3
" W prowincji - Al-hallah, trzech mężczyzn w wieku 16, 21 i 22 lata, zgwałciło 12 letnie dziecko, a następnie odcięło mu głowę żywcem. Zostali ujęci i po niedługim czasie zwolnieni za sprawą matki najmłodszego, która wpłaciła kaucję. (...)"

Co się tam dzieje, ja pierdole, normalnie brudna patologia.

Uwierzyłeś? Wymyśliłem na poczekaniu. Wiarygodność taka sama, co wpisu wyżej.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-10-30, 13:50
Co do zdjęcia to takie mocno ignoranckie, trzeba by było wyjebać w powietrze też północną afrykę i niemal połowę azji żeby się tego dziadostwa pozbyć.
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2013-10-30, 15:20 1
ostatni napisał/a:

ciapatkę spotkał taki los jaki powinien spotkać, szkoda, że przeżyła, bo potem narodzi innych ciapaków, ogólnie jedyne co mam do powiedzenia w sprawie tych kundli wygląda tak:

Obrazek

co do tego obrazka z tematu, to wszystko wina lewactwa propagandy i dobrych manier europejskich mężczyzn. Babom należy się wielki chuj w pizdę i soczyste klapsy po dupie z tarmoszeniem cyców tak żeby nie chciało im się czarnych drągów. Po drugie przeciętny arab ma 170cm wzrostu, wielki garbaty nos, zrośnietę brwi, garba i zniewieściałe wątłe ciało, bo przez całe życie kobiety pracują za niego. O popierdoleniu pod kopułą nie wspominam, niech sobie tępe polskie pizdy poczytają relacje ich koleżanek, którym udało się zrealizować marzenie o brudasie w cipie i zostały wywiezione na bliski wschód.



Nie jestem kurwo orędownikiem UE i jej poczynań, ale wpierdoliłbym tobie za niezwykłą głupotę. Kurwa! Jebany ośle! Przyjmując taką postawę, wobec wszystkich ludzi Azji niczego dobrego nie zdziałasz! Jeśli typ, o ciemniejszej karnacji i cechach nieeuropejskich będzie nacjonalistą, to też będziesz jego wrogiem?! Nie kurwa! Nie możesz być! Taka sylwetka chcąc dobrze dla swojego narodu, jednocześnie dąży do porządku na świecie! Ty kurwo bezmózga! Zajebałbym cię!
Zgłoś
Avatar
N................a 2013-10-30, 17:14 4
@UP
Twój nick wszystko wyjaśnia.
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-10-30, 18:22
Heh, która by nie chciałą opalonego, zbudowanego araba? Sami się kurwa oszukujecie jak myślicie, że wasza nie...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-10-30, 18:29 2
warstolog napisał/a:


BongMan, a ty chyba powinieneś teraz pracować u jakiegoś ciapaka w Anglii


No pewnie, że u ciapaka, który mi godnie, uczciwie płaci i traktuje mnie z szacunkiem. Bo nie u cwaniackiej, pazernej, polskiej (ojczyzno, wybacz, to nie twoja wina, że żyją tu takie ścierwa) gnidy, która patrzy tylko jak tu najbardziej mi dojebać i jak najmniej zapłacić, a najlepiej nie zapłacić w ogóle.
Zgłoś
Avatar
BuszującyWeZwłokach 2013-10-30, 18:42 1
Szlachcic_Cygański napisał/a:

Nie jestem kurwo orędownikiem UE i jej poczynań, ale wpierdoliłbym tobie za niezwykłą głupotę. Kurwa! Jebany ośle! Przyjmując taką postawę, wobec wszystkich ludzi Azji niczego dobrego nie zdziałasz! Jeśli typ, o ciemniejszej karnacji i cechach nieeuropejskich będzie nacjonalistą, to też będziesz jego wrogiem?! Nie kurwa! Nie możesz być! Taka sylwetka chcąc dobrze dla swojego narodu, jednocześnie dąży do porządku na świecie! Ty kurwo bezmózga! Zajebałbym cię!



Co ty się tak spinasz przed monitorem? Uważaj bo żyłka ci pęknie we dupie. Kurwa co za typ.
Zgłoś
Avatar
aredh 2013-10-30, 23:40
A mi się marzy prawdziwy, biały Polak, używający poprawnej polszczyzny... TĘ informację! Nie TĄ, tylko TĘ!
Zgłoś
Avatar
Kailen 2013-10-31, 17:13 1
aredh napisał/a:

A mi się marzy prawdziwy, biały Polak, używający poprawnej polszczyzny... TĘ informację! Nie TĄ, tylko TĘ!



"Wpierw trzeba wymagać wiele od siebie, a dopiero potem oczekiwać czegoś od innych"
Zgłoś
Avatar
david0410 2013-10-31, 19:58
ostatni jesteś moim idolem
Zgłoś
Avatar
marinis 2018-04-22, 15:50
ostatni napisał/a:

ciapatkę spotkał taki los jaki powinien spotkać, szkoda, że przeżyła, bo potem narodzi innych ciapaków, ogólnie jedyne co mam do powiedzenia w sprawie tych kundli wygląda tak:


Co za bydlak z ciebie, żeby coś takiego napisać.

Po prostu gnojem trzeba być niesamowitym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie