18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ciapaty z akademika
fakesamurai • 2013-06-03, 12:07
Akcja Rzeszów akademik.

Pojechałem do Rzeszowa 80km od domu do akademika, ale zapomniałem kluczy, myślałem że może będzie współlokator a tam normalnie rozjebane drzwi otwarte jak dupa kozy, i nikogo w środku nie ma, to idę do administracji i pytam o co chodzi, a babka mi mówi że miał z nami mieszkać kozojebca no to myślałem że krew mnie zaleje, i do tego mu się nie spodobało i zostawił otwarte drzwi, a tam pełno wartościowych rzeczy jak laptopy, nic na szczęście nie zginęło, ale dziś chcę iść na zajęcia i żeby mi babka z administracji zamknęła pokój a ona że nie może a tak naprawdę jej się nie chciało, więc ją ojebałem o to że jakiemuś arabowi daje klucz żeby sobie wszedł zajebał wszystko i podłożył bombe i wyszedł, musiałem iść do niej 3 razy bo nie mogłem przez to jechać do domu bo musiałbym zostawić drzwi otwarte, ale w końcu zamknęła ten pokój a ja muszę wrócić do domu 80km po klucz.

Może historia zwykła dupy nie urywa ale za to własna.
Pisane na szybko.
Jeszcze nie mamy problemów z ciapatymi w kraju a już wkurwiają
Zgłoś
Avatar
Miles87 2013-06-03, 12:15 2
najeżdżanie na arabów to jest chyba najlepszy objaw polskiego kretynizmu. Kurwa jakim trzeba by jełopem żeby szczekać na arabów a nie widzieć jaki syf robi ponad 20 mln polaków siedzących na całym świecie. Żadnego araba nie znam osobiście więc nie mam zamiaru ich krytykować za to polaków znam sporo. W sadźcie sobie w pupala wasze wjazdy na mnie zaraz obok swojej nietolerancji która jest głównym objawem debilizmu.
Zgłoś
Avatar
dzikijednorozec 2013-06-03, 12:29 119
Miles87 napisał/a:

najeżdżanie na arabów to jest chyba najlepszy objaw polskiego kretynizmu. Kurwa jakim trzeba by jełopem żeby szczekać na arabów a nie widzieć jaki syf robi ponad 20 mln polaków siedzących na całym świecie. Żadnego araba nie znam osobiście więc nie mam zamiaru ich krytykować za to polaków znam sporo. W sadźcie sobie w pupala wasze wjazdy na mnie zaraz obok swojej nietolerancji która jest głównym objawem debilizmu.



Nie sra się do własnego gniazda.
Zgłoś
Avatar
Spajk 2013-06-03, 12:37
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Lololoney 2013-06-03, 12:37 4
Ja słyszałem o innej akcji ciapatych w rzeszowskim akademiku...
Jakaś laska przelizała się z jednym, a gdy jego rasowi koledzy się dowiedzieli, jego sklepali, a ją przeciągnęli za włosy przez korytarz.

Zasłyszane, więc nie wiem w jakim stopniu i czy w ogóle to prawda...
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-06-03, 12:40 9
A pisać po ludzku, to Ty umiesz, autorze? Ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-06-03, 13:05 2
Odważnie, żeby na tym portalu się chwalić, że się ma ciapatego współlokatora... SZACUN!!!
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-06-03, 13:27 10
Pewnie studiujesz weterynarię skoro wiesz jak wygląda otwarta dupa kozy.
Zgłoś
Avatar
bartosznowak997 2013-06-03, 13:44 6
pierdolone arabusy
Zgłoś
Avatar
Bezem 2013-06-03, 13:56 5
Ale wyjebiesz mu czy nie?
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-06-03, 14:11 219
@Miles87
Jestes arabem lub muzlumaninem ;] widac to po twojej frustracji. Powiem ci tylko tyle ze sram na ciebie i na twoja matke. Umrzyj kurwa smiercia tragiczna. Nasza tolerancja została wykorzystana, czas na to abyscie to wy tolerowali nas jak swojego Pana bo jestescie goscmi na naszym teretorium i huj mnie obchodzi ze chcecie zyc w swojej kulturze. Jak chcecie zyc w swojej kulturze to wypierdalac na pustynne gowno. twojej matce wsadzilem bekona w cipke. Wszedzie w komentach cisniesz na "polaczkow" i bronisz ciapatych. Gowno na drodze jest wazniejsze niz twoje zycie. Moderatorom radze dac bana dozywotniego temu czemus bo nie ma prawa bytu tutaj.
Zgłoś
Avatar
tratatalo 2013-06-03, 15:05 1
Panie pierdol ten akademik jak Cię stać na dojazd to i jakąś stancje może nazbierasz
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2013-06-03, 16:02 111
NieWiemZeWiem,
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-06-03, 17:55 14
Ej, myślałem że ludzie z tzw. "uczelni wyższych", aspirujących o tytuł magistra czy innego inżyniera potrafią skleić zrozumiałe zdanie w języku ojczystym. Widzę, że się myliłem.
Zgłoś
Avatar
P................2 2013-06-03, 21:09 4
Sam mieszkam w akademiku, tylko że w Warszawie. Ciapatych, że się tak wyrażę jest jakby ich kto klonował.Tworzą oni swoje małe getta na piętrach, nie są za bardzo rozmowni jeśli chodzi o płeć brzydką, a w szczególności nie spotkałem się z sytuacja by próbowali gadać z Polakami, Ukraińcami i Białorusinami. Do lasek to oczywista sprawa, jak najczęściej i jak najwięcej (choć zdarzają się wyjątki). Arabusek normalnie nie uświadczysz tylko co najwyżej w windzie. Jestem studentem i pisać potrafię (choć zdarzają się słowa co do których mam wątpliwości). Poczekalnia02, mówi jak jest w akademcu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie