18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Olashenco 2024-07-05, 11:11
Zgłoś
Avatar
drukarka666 2024-07-05, 12:06 5
@Olashenco

Na chuj obklejać krawędzie drzwi lukrecjowymi żelkami?:/
Zgłoś
Avatar
Pitok 2024-07-05, 13:30
Kara za dotykanie czyjegoś samochodu.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-07-05, 19:27 1
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Serio patrzysz w lusterka wyjeżdżając z miejsca parkingowego nawet jak masz za sobą ścianę?



Oczywiście, po grzyba mam potem wydłubywać kawałki jakiegoś bachora z zakola, i tłumaczyć się naszym pojebanym władzom, że ni e jestem wielbłądem.
Zgłoś
Avatar
Vioorovsky 2024-07-06, 7:56
kasiakamyczek napisał/a:

Ofiarnie trzymała, żeby nie zarysować



Sam tak robię, ale chyba przestanę. Sadol uczy i bawi.
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2024-07-06, 13:19
drukarka666 napisał/a:

@
Na chuj obklejać krawędzie drzwi lukrecjowymi żelkami?:/



Mogą też być z samej żelatyny, albo w chromowanej glazurze
Zgłoś
Avatar
pSTANLEY 2024-07-06, 22:01
ludzikzdelmy napisał/a:

Pisze to pajac jeżdżący chyba na rowerze.
Czemu miałby patrzeć w lusterka na parkingu wyjeżdżając do PRZODU?



Bo pajacu będąc na parkingu raczej oczywiste jest to że obok ciebie w każdej chwili mogą pojawić się ludzie który wsiadają, wysiadają, wkładają dzieci do fotelików itp.
Mam nadzieję że kiedy skończysz podstawówkę zaczniesz myśleć nad tym co robisz i nie zrobisz nikomu krzywdy.

[ Dodano 2024-07-06, 22:05 ]
mateuszsick napisał/a:

Tesle są tak napakowane automatyzacją i wszelakiej maści sensorami, sonarami itd że ludzie wsiadając automatycznie mają IQ uchodźcy i pomimo tej całej automatyzacji ludzkie zdebilnienie i tak wygrywa. Mało że nie popatrzył w lusterka, tam jest na środku ekran wielkości telewizora na którym widać wszystko 360° w kamerach dodatkowo sonar który skanuję otoczenie i pokazuje na tym wielkim ekranie skan 3d otoczenia i przy okazji wyje że coś jest blisko więc obczaj skalę głupoty plus tam jedno i drugie to tesla więc musiało się coś stać 😀
Jak byś miał mózg a nie sraczkę to byś wiedział "po co?" Każdy samodzielnie myślący człowiek w prawem jazdy wie i tak robi. Tyle że w naszym pięknym kraju ponad 50% jest takich jełopów jak ty więc nikogo nie dziwi że nie wiesz nawet po obejżeniu tego filmiku po co się patrzy w lusterka na parkingi ruszając do przodu.



Jak najbardziej zgadzam się z 2 częścią komentarza jednak pierwszy akapit wymaga sprostowania. Tesla nie posiada żadnych sonarów, radarów ani kamer 360. Najnowsze modele nie mają nawet czujników parkowania a to co je symuluje, czyli Tesla vision, działa dosyć marnie. W modelu X jest już kamera w zderzaku ale to podobno tylko trochę poprawia sytuację, ale osobiście nie wiem bo jestem za biedny na x.
Zgłoś
Avatar
Spasticink 2024-07-07, 11:21
ja pierdole, baby to są jednak idiotki, a kombinacja baba + auto to po prostu mega pole do popisu debiliady dla nich
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2024-07-08, 8:34
Nie wierzę w to, że kierowca nie widział dziewczyny w lusterku. Jak na moje jest chujem i zrobił to specjalnie. Nie wiem czy chciał jej zrobic krzywdę czy wymusić odszkodowanie ale nie wyobrażam sobie nie patrzeć w lusterko na parkingu kiedy widzię, że obok mojego auta kręca sie inni ludzie
Zgłoś
Avatar
pSTANLEY 2024-07-08, 19:18
Adrian92 napisał/a:

Nie wierzę w to, że kierowca nie widział dziewczyny w lusterku. Jak na moje jest chujem i zrobił to specjalnie. Nie wiem czy chciał jej zrobic krzywdę czy wymusić odszkodowanie ale nie wyobrażam sobie nie patrzeć w lusterko na parkingu kiedy widzię, że obok mojego auta kręca sie inni ludzie



Przeczytaj sobie wcześniejsze komentarze, dowiesz się z nich że są tacy idioci którzy nie wyobrażają sobie że powinno się w te lusterka patrzeć
Zgłoś