18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Velpi 2024-07-04, 22:54 5
A od czego są klamki w samochodach. Inaczej będzie "rąsia".
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-04, 22:54 2
Ręka krzywa jak chuj.
Zgłoś
Avatar
kasiakamyczek 2024-07-04, 22:55 28
Ofiarnie trzymała, żeby nie zarysować
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-07-04, 23:12 5
smc napisał/a:

Ręka krzywa jak chuj.



Chuj krzywy, jak ręka
Zgłoś
Avatar
Insugi 2024-07-04, 23:52 21
Też tak robię żeby nie zarysować ale po tym filmiku mam to w dupie będę otwierał aż się oprą 😂😂
Zgłoś
Avatar
joti 2024-07-04, 23:59 11
Insugi napisał/a:

Też tak robię żeby nie zarysować ale po tym filmiku mam to w dupie będę otwierał aż się oprą 😂😂



Ja też tak robiłem, ale już nie będę
Sadistic bawi i uczy.
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2024-07-05, 0:15 18
Palce!

Zgłoś
Avatar
BMWswap 2024-07-05, 0:20 7
Dobrze zrobiła. Ręką zgoi się za darmo a drzwi nie.
Zgłoś
Avatar
pSTANLEY 2024-07-05, 1:37 1
Wina pajaca który nie patrzy w lusterka zanim ruszy.
Zgłoś
Avatar
ludzikzdelmy 2024-07-05, 7:20 2
pSTANLEY napisał/a:

Wina pajaca który nie patrzy w lusterka zanim ruszy.



Pisze to pajac jeżdżący chyba na rowerze.
Czemu miałby patrzeć w lusterka na parkingu wyjeżdżając do PRZODU?
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-07-05, 7:43 9
pSTANLEY napisał/a:

Wina pajaca który nie patrzy w lusterka zanim ruszy.



Tesle są tak napakowane automatyzacją i wszelakiej maści sensorami, sonarami itd że ludzie wsiadając automatycznie mają IQ uchodźcy i pomimo tej całej automatyzacji ludzkie zdebilnienie i tak wygrywa. Mało że nie popatrzył w lusterka, tam jest na środku ekran wielkości telewizora na którym widać wszystko 360° w kamerach dodatkowo sonar który skanuję otoczenie i pokazuje na tym wielkim ekranie skan 3d otoczenia i przy okazji wyje że coś jest blisko więc obczaj skalę głupoty plus tam jedno i drugie to tesla więc musiało się coś stać 😀

[ Dodano: 2024-07-05, 07:59 ]
ludzikzdelmy napisał/a:

Pisze to pajac jeżdżący chyba na rowerze.
Czemu miałby patrzeć w lusterka na parkingu wyjeżdżając do PRZODU?



Jak byś miał mózg a nie sraczkę to byś wiedział "po co?" Każdy samodzielnie myślący człowiek w prawem jazdy wie i tak robi. Tyle że w naszym pięknym kraju ponad 50% jest takich jełopów jak ty więc nikogo nie dziwi że nie wiesz nawet po obejżeniu tego filmiku po co się patrzy w lusterka na parkingi ruszając do przodu.
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-07-05, 8:08 1
mateuszsick napisał/a:

Tesle są tak napakowane automatyzacją i wszelakiej maści sensorami, sonarami itd że ludzie wsiadając automatycznie mają IQ uchodźcy i pomimo tej całej automatyzacji ludzkie zdebilnienie i tak wygrywa. Mało że nie popatrzył w lusterka, tam jest na środku ekran wielkości telewizora na którym widać wszystko 360° w kamerach dodatkowo sonar który skanuję otoczenie i pokazuje na tym wielkim ekranie skan 3d otoczenia i przy okazji wyje że coś jest blisko więc obczaj skalę głupoty plus tam jedno i drugie to tesla więc musiało się coś stać 😀
Jak byś miał mózg a nie sraczkę to byś wiedział "po co?" Każdy samodzielnie myślący człowiek w prawem jazdy wie i tak robi. Tyle że w naszym pięknym kraju ponad 50% jest takich jełopów jak ty więc nikogo nie dziwi że nie wiesz nawet po obejżeniu tego filmiku po co się patrzy w lusterka na parkingi ruszając do przodu.


Serio patrzysz w lusterka wyjeżdżając z miejsca parkingowego nawet jak masz za sobą ścianę?
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-07-05, 9:15 5
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Serio patrzysz w lusterka wyjeżdżając z miejsca parkingowego nawet jak masz za sobą ścianę?



Kolego.. Na filmie masz idealny przykład kiedy patrzysz nawet jak z tyłu jest ściana. Wiesz, to nie tak że jak idiota na pustym parkingu pod ścianą, tak samo na pustych ulicach nie używam kierunkowskazów bo po chuj? Ptakom zasygnalizować? Patrzę tylko jeżeli wiem że obok ktoś jest w samochodzie czy ogólnie obok auta są ludzie to patrzysz w lusterka żeby zobaczyć czy ktoś drzwi nie otworzył tak jak na filmiku albo czy ktoś nie stoi tak żeby mu po bucikach przejechać bo wiesz w lusterkach widać też co jest po bokach auta nie tylko to co z tyłu i ścianę panie kolego a za rozjechane pazurki na parkingu może być przejebane bo to Ty masz uważać gdzie i jak jedziesz, nie bo tak ja mówie tylko bo tak jest w Polsce 😀 I to się nazywa myślenie poprostu. A jak się poruszasz między ludźmi po parkingu szczególnie pod marketem czy coś takiego to nigdy nie wiesz kto Ci pod kołami wyrośnie nawet jak jedziesz z pod sciany do przodu ale to życie Cię nauczy takich rzeczy samo gdzie patrzysz, po co i kiedy 😀 A już nie wspomnę o tym że stojąc pod ścianą tyłem patrząc w lusterka możesz sobie bez niczyjej pomocy sprawdzić światła stopu czy wszystkie działają 😀
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-07-05, 9:42 2
Miałem taką sytuację gdy pani w elektryku mi ruszyła gdy z samochodu dziecko wyciągałem. Na szczęście nie miałem tam ręki a toyota okazała się bardziej miękka niż ford, puls - pani się szybko zorientowała bo inaczej to bym musiał wymieniać drzwi
Zgłoś