18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ciekawa autostopowiczka
Kocurrr • 2014-03-19, 17:45
Przeczytałem ostatnio na sadisticu, jak kobiecina zabrała autostopowicza z tasakiem w kurtce. Podzielę się z Wami podobną historią, która nas spotkała. Do rzeczy:

W zeszłym roku jechaliśmy z kumplami na zawody strażackie z naszej OSP. Dzień był wyjątkowo paskudny, bo od rana ciągle padał deszcz. Trochę przymuleni tą pogodą, że nie dopisuje na zawody, jedziemy i widzimy na poboczu babcię, około 75 lat z dwoma siatkami, łapiącą "stopa". Kumpel, który prowadził wóz stwierdził, że strażakom nie wypada się nie zatrzymać i trzeba pomóc staruszce.
Ta zmoknięta wsiadła do auta i nie odezwała się ani słowem.
Kumpel ruszył i pyta się:
- To gdzie się pani zatrzymać?
Ta po chwili ciszy odpowiedziała:
-Chuj cię to obchodzi...

My z kumplem śmiechnęliśmy pod nosem, reszta w lekkim szoku, no ale nic, jedziemy dalej.
Po jakimś kilometrze, pojawił się pierwszy przystanek autobusowy. Kumpel, który prowadził, zatrzymał się i powiedział:
- To w takim razie pani sobie już tutaj wysiądzie.
Babunia wysiadła z samochodu i przeszła na drugą stronę ulicy znikając za blokiem.
Wszyscy zaczęliśmy rozkminiać o co mogło jej chodzić i po chwili zauważyliśmy, że babcia nie zabrała ze sobą siatek.
Kumpel zaglądnął do nich i wiecie co w nich było?
- A chuj Was to obchodzi.
Zgłoś
Avatar
Lewatywator 2014-03-19, 20:30 16
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-03-19, 20:30
leewang napisał/a:

Wystarczy przeczytać najpierw ostatnie zdanie żeby podglądnąć jaka jest puenta i nie dać zrobić się w ch*ja



Chyba należysz do tej grupy ludzi, która oglądając z innymi film, który już widziała, wyjeżdża na początku z tekstami typu "on zginie i tak na końcu filmu" psując całą zabawę...
Zgłoś
Avatar
Cr4zySh4ker 2014-03-19, 20:38 5
rogal141 napisał/a:

To na Chuj piszesz...



A chuj cie to obchodzi
Zgłoś
Avatar
javal 2014-03-19, 20:38
Lepiej jednak to komuś opowiadać i na końcu pada pytanie "Co?" i nasze odpowiedź .
Zgłoś
Avatar
necrofallus8 2014-03-19, 20:39
A chuj mnie to obchodzi...
Zgłoś
Avatar
Filo301 2014-03-19, 20:42
Wiesz co mnie to obchodzi ?
Zgłoś
Avatar
Attero132 2014-03-20, 19:10
Tak kurwa materiał własny na 100%....
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-03-20, 20:00
był kiedyś taki filmik tutaj jak jakiś koleś opowiadał, że podwoził gościa z plecakiem turystycznym, coś tam pytał go co ma w tym plecaku ten mu, że chuj go to obchodzi więc wyjebał go z samochodu, a plecak został i na koniec tej historii jeden ze słuchaczy zapytał się "a co było w tym plecaku", a ten który opowiadał mu na to "a chuj cię to obchodzi".. Dobra trochę zjebałem historyjkę, w każdym bądź razie zmierzam do tego, że historia opowiedziana została w taki sam sposób jak w tym filmiku, wiosek: historia nie prawdziwa, autor pewnie go obejrzał w necie(ten filmik), chciał tutaj wrzucić, okazało się że materiał już był i wpadł na pomysł napisania tej historyjki. pozdrawiam.
proszę nawet znalazłem:
Cytat:

Zgłoś