18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
slowak 2013-03-02, 19:09
taka sama drogą jest na odcinku ok. 20 km, między górą kalwarią a kozienicami, straszna sprawa, po pierwszym wypadzie, w moim starym 20-letnim nissanku, urwałem zawieszenie na leżącym policjancie;) inna sprawa, że sam już był stary, ale to na 100% pomogło w szybszym jego wykończeniu:D
Zgłoś
Avatar
PENISylina 2013-03-02, 19:38
Znam tą drogę, najkrótsza trasa z moojego zadupia do Wro. To zawsze była chujówka ale teraz wyjebało takie kratery jakich dawno nie było. Dodam że niby remont tej drogi całkowity powinien się zakończyć w poprzednim roku ale jak to w Polce plan chuj strzelił i ani nowej drogi ani przjejezdnej starej. Jak zwykle jesteśmy w dupie
Zgłoś
Avatar
kiper16 2013-03-02, 19:43
Stabilizator obrazu z Jutuba miał nie lada wyzwanie.
Zgłoś
Avatar
Tekwondo 2013-03-02, 21:23
mega propsy za lanosa hatchback, mam takiego samego ;D
Zgłoś
Avatar
Hampelek 2013-03-02, 21:40
z roku na rok jest co raz gorzej, kurwa jeszcze po następnej zimie chyba w ogóle nie ujrze asfaltu na drodze
Zgłoś
Avatar
Wkurwiony_Zygfryd 2013-03-02, 23:29
0:10 kurwa szczyt bezczelności z tymi znakami!
No że jakaś tam kurwa osiedlowa droga lub mało uczęszczana to się zdarza, no ale do huja pana jest jeszcze DW! Gdybym ja miał jechać co dzień przez takie wysrajewo to bym wolał na piechotę pruć. Na prawdę szkoda autka. Jeśli pierdolnął cię ten zaszczyt co dzień pokonywać tą Sodomę sprzedaj swoje autko puki jeszcze je kochasz i kup coś od wschodnich sąsiadów (ził, ural) lub przynajmniej rodzimego tarpana

Z Bogiem
Zgłoś
Avatar
spyyd3r 2013-03-03, 2:15
Dobrze ze ten lanos z przodu
nie zgubil zawieszenia ;/
Zgłoś
Avatar
marioboss13 2013-03-03, 19:19
teraz mamy już lepiej, całe szczęście. Dodam ze jest to droga powiatowa, którą co dzień jeździłem do roboty autem na glebie, guma /40. Życie.........
Zgłoś
Avatar
matt_ 2013-03-05, 9:04
film jak ktoś jedzie polską drogą. jakby przez okno było ciężko wychylić głowę.
Zgłoś