18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Adiro 2011-12-22, 0:53
o jaaa, ale fajneeee.... nie.
Zgłoś
Avatar
styq 2011-12-22, 5:53
Ale super hejciki jesteście, ale nie ma piw jebane gimbusy. Wiecie dlaczego? hmm? Bo jesteście mega chujowi! I mogę dostać kolejne ostrzeżenie! Powinien was los pokarać! Jestem za minusowymi piwami! (ew. opcja ciepłe bezalkoholowe wygazowane moczowe piwko dla gimbusa! waaaa!) terror skurwysyny!
Zgłoś
Avatar
Chitler 2011-12-22, 11:37
boski_adonis napisał/a:

jakim to debilem trzeba być, żeby dawać filmik z niespodziewanym zakończeniem i napisać że filmik jest z nieoczekiwanym zakonczeniem ?! Wtedy ono jest już spodziewane, czyż nie?


Bo wtedy nikt by nie chciał tego oglądać.
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2011-12-23, 12:26
bloodwar napisał/a:

Zawsze mnie dziwiło czemu ludzie się zasłaniają ręcami przed kolesiem z gnatem - liczą na to, że kula po przebiciu się przez dwie dłonie nie będzie miała odpowiedniej energii kinetycznej żeby wbić się w czachę?



odruch bezwarunkowy ; ) Bo co innego pozostaje? Ty pewnie wyrwałbyś klamkę napastnikowi i sam sobie w łeb strzelił ?
Zgłoś
Avatar
konradzicho 2011-12-24, 2:03
Zmiana trajektorii lotu kuli? Zmniejszenie prędkości pocisku i uszkodzenie mniejszej części mózgu? Wbrew pozorom ludzie po postrzale w głowę dochodzą do zdrowia.
Zgłoś