18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Ciekawa historia
B................L • 2013-09-21, 16:16
Opowieść prosto z mojego bloku, opowiedziana przez wujka, którego młodość przebiegała za czasów cudownego komunizmu.
Dwóch kumpli kupiło sobie narty bo zbliżała się zima i chcieli pojechać w góry. Jeden z nich wpadł na pomysł, żeby spróbować zjechać na nartach...po schodach na parterze(mieszkali w 10 piętrowym bloku). Jak chciał pech, kiedy już było za późno żeby wyhamować, jakaś stara babcia weszła do klatki i stanęła na drodze narciarzowi. Babka dostała dosyć mocną masą i przyspieszeniem, straciła przytomność, a chłopaki zadzwoniły po karetkę. Wszystko było w porządku, do momentu kiedy okazało się, że babcię zwinęli do zakładu psychiatrycznego(nazywamy go w Radomiu "Krychnówek"), ponieważ po przebudzeniu bredziła że potrącił ją w klatce narciarz...
Na szczęście obaj poszli do szpitala i wyjaśnili sprawę.
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2013-09-22, 16:38 3
atrapa.net/legendy/narty.htm

A kierowca wysiadł i zaczął bić brawo.
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2013-09-22, 17:12
Najlepsze jest to jak piszesz o tym, że jesteś z Radomia
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2013-09-22, 17:28 1
To samo bylo w gdyni, sieradzu i kolbuczynie a w stoczni w sosnowcu baba zakleszczyla sie miedzy slupami, wyruchal ja od tylca stoczniowiec i jezdzila do tylu rondem ujarana. W saunie sie nie sra.
Zgłoś
Avatar
dhex 2013-09-22, 19:59
anegdota stara jak swiat
Zgłoś
Avatar
werther 2013-09-22, 20:34 2
salv napisał/a:



Otóż, poprawną formą jest "chłopcy". Chyba, że u was na wiosce "óczom" inaczej.



Otóż w dupie byłeś i gówno widziałeś. "Chłopcy" do jest liczba mnoga od "chłopiec".

Nałóczyłeś się...
Zgłoś
Avatar
Yanek43 2013-09-22, 22:12
A ja wam powiem, całkiem szczerze - oczywiście, znów wspieram się tylko tym co usłyszałem - historia ta zdarzyła się naprawdę, w zimie 1981 lub 1982 roku na Wildzie w Poznaniu. Z tym że tam mowa była o tym że kobieta leżała na chodniku, a znalazł ją patrol MO. Dwie klatki od miejsca w którym mieszka Szatan.

Zgłoś
Avatar
srdreams 2013-09-23, 2:16
BurbonPL napisał/a:

chłopaki zadzwoniły po karetkę



ja jebie.
Zgłoś
Avatar
werther 2013-09-23, 7:58
srdreams napisał/a:



ja jebie.



Następna ofiara reformy oświatowej wprowadzającej gimnazja.
Zgłoś