18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Ciekawa historia
B................L • 2013-09-21, 16:16
Opowieść prosto z mojego bloku, opowiedziana przez wujka, którego młodość przebiegała za czasów cudownego komunizmu.
Dwóch kumpli kupiło sobie narty bo zbliżała się zima i chcieli pojechać w góry. Jeden z nich wpadł na pomysł, żeby spróbować zjechać na nartach...po schodach na parterze(mieszkali w 10 piętrowym bloku). Jak chciał pech, kiedy już było za późno żeby wyhamować, jakaś stara babcia weszła do klatki i stanęła na drodze narciarzowi. Babka dostała dosyć mocną masą i przyspieszeniem, straciła przytomność, a chłopaki zadzwoniły po karetkę. Wszystko było w porządku, do momentu kiedy okazało się, że babcię zwinęli do zakładu psychiatrycznego(nazywamy go w Radomiu "Krychnówek"), ponieważ po przebudzeniu bredziła że potrącił ją w klatce narciarz...
Na szczęście obaj poszli do szpitala i wyjaśnili sprawę.
Zgłoś
Avatar
Jurbek 2013-09-21, 16:21 6
W regulaminie powinien zostać dodany nowy wpis, o zakazie dodawaniu opowieści związanych z Radomem bądź Sosnowcem ...

Aczkolwiek uśmiałem się
Zgłoś
Avatar
sunnychris 2013-09-21, 16:26 11
BurbonPL napisał/a:

Babka dostała dosyć mocną masą i przyspieszeniem...




przyjrzyj się definicji przyspieszenia - tą wartością nie można dostać !

FAKE !
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-09-21, 17:28 15
Stara legenda miejska. Starsza od ojca, który latem,po grzybach odśnieżał auto.
Zgłoś
Avatar
panorama 2013-09-21, 18:42
ten wykres to FAKE
Zgłoś
Avatar
tonieja 2013-09-21, 20:04 1
chłopaki poszły, dziewczyny też poszli
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2013-09-22, 8:37
Dziwne że nikt się do pisowni nie przyjebał.
Zgłoś
Avatar
werther 2013-09-22, 10:53 4
tonieja napisał/a:

chłopaki poszły, dziewczyny też poszli



No więc uważaj, zmartwię cię: chciałeś błysnąć a się okazało, że jesteś tępy i nie znasz języka polskiego.
Otóż rozróżniamy dwie formy rzeczownika chłopak w liczbie mnogiej, męskoosobową i niemęskoosobową. Te chłopaki (niemęskoosobowa) i ci chłopacy (męskoosobowa). Chłopaki poszły ale chłopacy poszli, chłopaki zadzwoniły ale chłopaki zadzwonili.
Nie dziękuj, spierdalaj się uczyć, hough.
Zgłoś
Avatar
sługaSzatana 2013-09-22, 15:06
Czytałem to, zanim w Polsce był Internet.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2013-09-22, 15:10
dziwne historie opowiadasz
Zgłoś
Avatar
salv 2013-09-22, 15:17
Cytat:

chłopacy



Otóż, poprawną formą jest "chłopcy". Chyba, że u was na wiosce "óczom" inaczej.
Zgłoś
Avatar
rhakun 2013-09-22, 15:29
Radom to Radom i chuj... nie będzie fajny dzięki żadnej śmiesznej historii a napewno nie dzięki tej
Zgłoś
Avatar
Mardog 2013-09-22, 15:32
I twój stary z kumplem zostali także w psychiatryku bo nikt normalny nie zjeżdża na nartach w klatce
Jak ci się tam mieszka? Musi być spoko jak neta macie
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-09-22, 15:34
BurbonPL napisał/a:

Opowieść prosto z mojego bloku, opowiedziana przez wujka, którego młodość przebiegała za czasów cudownego komunizmu.



Dobra, po tym wstępie już wiemy, że mamy do czynienia z opowieścią z gatunku "cośmy ze szwagrem w wojsku nie zrobili" i dalszą część można potraktować jako fikcję literacką.
Zgłoś
Avatar
kazzek94 2013-09-22, 15:40
ja pierdole. wchodzę w komentarze a tam kurwa nauka j. polskiego, nosz do kurwy nędzy, zamiast jechać na ten Radom to opierdala jeden drugiego, że błąd zrobił. zrobił to zrobił na chuj to drążycie...poproszę maść
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie