18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
androgenius 2011-10-22, 16:36
Straszna kupa, a tego pajaca powinni odjebać. Zresztą pozostałych czarnych też. Tylko ich kurwa nie męczyć, jednego męczyli to bohaterem został.
Zgłoś
Avatar
ravvar 2011-10-22, 16:45
To ma być ciekawa reklama????

Reklamy Tesco to za każdym razem porażka. Próbują być śmieszne, ale jedyne uczucie jakie wywołują to wstyd za osoby, których te badziewia śmieszą i wstyd za twórców :/. Tępe społeczeństwo.

Reklamy Tesco powinny zniknąć!!!
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-10-22, 16:49 1
ravvar napisał/a:

Reklamy Tesco powinny zniknąć!!!


napisz o tym do prezydenta
Zgłoś
Avatar
Riv3n 2011-10-22, 17:06
Teraz już wiem że Tesco się mną interesuje
Zgłoś
Avatar
I'm a son of a bitch 2011-10-22, 18:10
Moglby mi ktos napisac, co tak was w tym smieszy ?
Zgłoś
Avatar
karol57 2011-10-22, 20:17
dwakilo napisał/a:

@up bo tylu użytkowników nacisnęło "postaw piwo". Już trochę na tym portalu jesteś więc powinieneś poznać pewne zasady na jakich sadistic się opiera.



Widocznie zacofany jestem, bo myślałem, że ten przycisk naciska się gdy coś komuś się spodoba.

Ogólnie to chodziło mi o to, że ta reklama jest słaba. Jaranie się wszędzie jakimś tam księdzem jest już nudne, a twórcy tej reklamy musieli upaść nisko, żeby zrobić coś tak żałosnego.

No, ale może jednak ja to mam zjebane poczucie humoru, skoro coś co się spodobało 540 użytkownikom nie wywołało nawet drobnego uśmiechu na mojej twarzy
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2011-10-23, 1:57 1
@up nie chodzi tu raczej o jaranie się jakimś tam księdzem. Podoba mi się ta reklama bo bardzo pięknie naśmiewa się z mafii sukienkowców, która rządzi Polską... Stanisław Dziwisz się? Dziwię się kurwa.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2011-10-23, 12:48
Pener666 napisał/a:


napisz o tym do prezydenta


Albo Natanka
Zgłoś
Avatar
Majsteriusz 2011-10-23, 18:42
Na tanki to my w '44 roku z koktajlami chodzili...
Zgłoś