18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Ciekawa relacja
P................� • 2014-05-19, 17:29
Angielski na poziomie podstawowym, tak więc każdy zrozumie... jak to powiedziała pani w studiu "odrażające"

Luźne tłumaczenie: Czy może nam pan powiedzieć coś więcej na temat tego, co pan widział?
- Oczywiście. Siedziałem na werandzie, piłem piwko i pieprzyłem ją w cipkę.

Zgłoś
Avatar
El_Pakito 2014-05-19, 17:30
Polski trudna język.
Zgłoś
Avatar
rakoczy 2014-05-19, 18:06 1
USAsowa ustawka z gościem który zawsze bierze piwo i wali cipę, a polskie media również się uczą takiej retoryki, jak spada im oglądalność, ale w mniej holly żydowski sposób.
Zgłoś
Avatar
Mojoo 2014-05-19, 22:27
@up rakoczy, Sherlocku kurwa dzięki za objaśnienie hahaha!

no na pewno, zajebisty sposób na podciągnięcie oglądalności, szczególnie jak sobie to cała rodzinka z dziećmi oglądała np. Teraz wszyscy z zapałem zapewne przeglądają nawet popołudniowe wydanie panoramy i obgryzają z podekscytowania paznokcie... żeby tylko nie przegapić tego kolesia...

gość sobie jaja robi najwidoczniej i nieźle mu wychodzi:D
Zgłoś
Avatar
Koperek 2014-05-19, 23:05
Cytat:

@up rakoczy, Sherlocku kurwa dzięki za objaśnienie hahaha!

no na pewno, zajebisty sposób na podciągnięcie oglądalności, szczególnie jak sobie to cała rodzinka z dziećmi oglądała np. Teraz wszyscy z zapałem zapewne przeglądają nawet popołudniowe wydanie panoramy i obgryzają z podekscytowania paznokcie... żeby tylko nie przegapić tego kolesia...


Wyobraź sobie, że istnieje olbrzymia grupa zwyczajnie głupich ludzi którzy łykają takie sensacje jak pelikany. Teraz gdzieś w murice udostępniają sobie ten filmik śmiejąc się przy tym, bo działo się gdzieś niedaleko.
Zgłoś
Avatar
Mojoo 2014-05-19, 23:11
@up no właśnie, udostępniają sobie, czy to podnosi telewizji oglądalność?
pełno tego gówna jest w necie, myślisz, że ktoś będzie oglądał całe pół godziny wiadomości(które swoją drogą są zapewne gównianej jakości) dziennie przez miesiąc żeby zobaczyć tego kolesia? nie, będą je dalej oglądali Ci którzy chcą sobie oglądnąć program "informacyjny".
Zgłoś
Avatar
Ceembe 2014-05-20, 9:11
Chuj mnie obchodzi czy ustawione w tym wypadku, śmieszne i daję piwo
Zgłoś
Avatar
C................r 2014-05-20, 12:08
Spoko, ale zastanawia mnie postawa prowadzącego: Czy skomentował to myśląc o dzieciach, które oglądają w tej chwili program, czy faktycznie "fuck in the pussy" jest dla niego odrażające?
A tak swoją drogą to sprawny troll z tego gościa... Albo ustawiony
Zgłoś
Avatar
krystianpbw 2014-05-20, 12:23
Niech ta ze studia nie przesadza... babeczka przeprowadzająca wywiad nie jest taka brzydka...
Zgłoś