18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
OldMann 2022-08-10, 16:10 14
ilość ameb umysłowych idących przez przejscie patrząc we własne buty rośnie lawinowo wraz z rozwojem "cywilizacji", nawet mi kretynki nie szkoda, ale ten gość w aucie też kurwa bystry, z daleka było widać ze przyjebie, nastepny co pewnie siedział " w smartfonie"
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2022-08-10, 16:25 67
Nie bronię idioty w aucie, ale zobacz jak pada cień. Typ jedzie pod zachodzące słońce, a babka jest w cieniu, także kierowca pewnie chuja widział. Oczywiście, powinien "zachować szczególną ostrożność", zwolnić itp. Ale jestem w stanie ogarnąć, że typ nie zobaczył pieszej.

Za to nie jestem w stanie ogarnąć, że to tępe krówsko nawet nie obróciło tego swojego durnego łba i nie zauważyło ani nie usłyszało zbliżającej się do niej 1,5 tonowej, hałasującej, czarnej góry żelastwa. Dodatkowo patrzyła ze słońcem, także widoczność 1000% lepsza.
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2022-08-10, 16:33 18
Zero jakiegokolwiek instynktu przetrwania, nie wiem jak można iść i się nie rozejrzeć przez taką wielką drogę, człowiek gównojadem był 5 letnim ale potrafił korzystać z przejścia dla pieszych i sam chodzić do zerówki
Zgłoś
Avatar
Babababazpl 2022-08-10, 17:16 5
Tępych gówien nie szkoda. Pula genowa ludzkości oczyści się z tego szlamu umysłowej impotencji.
Zgłoś
Avatar
witalij660 2022-08-10, 18:05
Buty spadły …
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-08-10, 18:06
Fajna dupa z lotu
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2022-08-10, 18:07
Naturalnie zgadzam się z przedmówcami
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2022-08-10, 18:19 2
Dojeżdżając do przejścia należy zachować szczególną ostrożność. Sam osobiście nienawidzę takiego niskiego słońca.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2022-08-10, 18:31 10
Ogólnie pojebane czasy. Sam od jakiegoś czasu mega się spinam przed pasami, zawsze zwalniam i obserwuje czy mi jakiś kretyn nie wyjdzie. Nie kusząc losu zawsze pieszych puszczam, korona z głowy mi nie spadnie... ale.. wystarczy że na drodze będzie mała kumulacja losowych czynników rozpraszających (jakieś auto z napierdalającą muzyką, menel trzymiący się znaku drogowego, upuszczone zakupy babci, dziecko na rowerze czy zdrowa dupa w miniówce itp) to już umysł ma o 50% mniejsze zdolności zauważenia że pieszy idący chodnikiem zaraz wejdzie na pasy...
I w ten sposób na moje 20 kulturalnych zatrzymań przed pasami żeby puścić pieszego znajdzie się jedna sytuacja kiedy po prostu nie zauważe tego ślepo wpierdalającego się na pasy dziada.
Dlatego wciąż uważam że ludzie odpowiedzialni za danie pieszym bezwzględnego pierwszeństwa to mordercy i to oni są odpowiedzialni za takie tragedie.
Zgłoś
Avatar
xBLOODLINEx 2022-08-10, 19:02
ślepuga słoneczna
Zgłoś
Avatar
WujekMajkel 2022-08-10, 20:06 1
PieronJasnySzlag napisał/a:

... czy zdrowa dupa w miniówce....



No tu Cię kurwa rozumiem, bo już kilka hamowań awaryjnych miałem przez takie czorty Zwłaszcza, że lato i małolaty chodzą bardziej rozebrane niż ubrane
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-08-10, 21:03 2
Mzimu napisał/a:

Dojeżdżając do przejścia należy zachować szczególną ostrożność. Sam osobiście nienawidzę takiego niskiego słońca.



Nie, kurwa, wchodzac na jezdnie nalezy zachowac szczegolna ostroznosc! Tylko tyle i az tyle wystarczy, zeby wszyscy byli szczesliwi i nie gineli.
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2022-08-10, 22:20
Anal_Intruder_69 napisał/a:

nie usłyszało zbliżającej się do niej 1,5 tonowej, hałasującej, czarnej góry żelastwa



tutaj mysle, ze mogl byc elektryk albo hybryda, ktorej nie slychac
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2022-08-11, 3:53
Siriuz napisał/a:

Nie, kurwa, wchodzac na jezdnie nalezy zachowac szczegolna ostroznosc! Tylko tyle i az tyle wystarczy, zeby wszyscy byli szczesliwi i nie gineli.



Po chuj amebom ostroznosc jak maja pierwszenstwo? ))
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie