18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Rebeliant 2021-01-15, 17:03 7
To jakaś lotna ciecz raczej, przecież się rozlało.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-01-15, 17:13 32
Rebeliant napisał/a:

To jakaś lotna ciecz ....



Zgłoś
Avatar
~DMT 2021-01-15, 17:22 3
@CoJaTamKurwaWiem

Zadanie na dziś, zanim znowu nieudolnie będziesz chciał śmieszkować:

DYSPERSJA CIECZY...

Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2021-01-15, 17:23 2
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

To jakaś lotna ciecz ....



Eter
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-01-15, 17:29 11
Rebeliant napisał/a:

lotna ciecz


odpowiedź; deszcz.
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2021-01-15, 17:34 5
Ja tu widzę że rozsypał się ostry cień mgły (w płynie).
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-01-15, 17:40 8
~DMT napisał/a:

DYSPERSJA CIECZY...



Ej.... ale nie brnij juz dalej, co...?

Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2021-01-15, 17:43 8
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Ej.... ale nie brnij juz dalej, co...?



Do siebie to powinieneś powiedzieć, bo się ośmieszyłeś brakiem wiedzy ogólnej na poziomie 7-8 klasy podstawówki.
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2021-01-15, 17:54 4
Przecież widać że ma na skuterku przymocowany jakis baniak. Halman wyjdz z tej piwnicy bo ślepniesz.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-01-15, 18:12 9
Rebeliant napisał/a:

Do siebie to powinieneś powiedzieć, bo się ośmieszyłeś brakiem wiedzy ogólnej na poziomie 7-8 klasy podstawówki.



Samochód pierdolnął w skuter, któy miał przymocowany baniak z wodą albo ciepłą chińską zupą, a ty kurwa wyskakujesz z jakimiś lotnymi cieczami (w rzeczywistości wszystkie nimi są), potem z pierdoloną dyspersją cieczy, która najczęściej odnosi sie do układów koloidalnych, chociaż zwykłe rozproszenie też nią jest, a za chwilę pewnie doczytasz gdzieś coś o układach planetarnych najbliższej nam gwiazdy Proximy Centauri i też coś wstawisz
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-01-15, 18:21
Co on tam wiózł kokainę?
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2021-01-15, 18:29 2
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Samochód pierdolnął w skuter, któy miał przymocowany baniak z wodą albo ciepłą chińską zupą, a ty kurwa wyskakujesz z jakimiś lotnymi cieczami (w rzeczywistości wszystkie nimi są), potem z pierdoloną dyspersją cieczy, która najczęściej odnosi sie do układów koloidalnych, chociaż zwykłe rozproszenie też nią jest, a za chwilę pewnie doczytasz gdzieś coś o układach planetarnych najbliższej nam gwiazdy Proximy Centauri i też coś wstawisz



Ja tylko o cieczy lotnej napisałem, a taką jest np. benzyna, ale nie miałem pewności, bo przecież mógł wieźć naftę albo spirytus.

I nie, nie na każdą ciecz się mówi że to ciecz lotna, tylko na te, które mają niską temperaturę wrzenia.

Idź być głupi gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-01-15, 19:13
Rebeliant napisał/a:

Ja tylko o cieczy lotnej napisałem, a taką jest np. benzyna, ale nie miałem pewności, bo przecież mógł wieźć naftę albo spirytus.
I nie, nie na każdą ciecz się mówi że to ciecz lotna, tylko na te, które mają niską temperaturę wrzenia.
Idź być głupi gdzie indziej.


Masz nieuku - nie chce mi się już z toba gadać- zacznij od tego:
pl.wikipedia.org/wiki/Lotno%C5%9B%C4%87_(ciecz)
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-01-15, 19:14 2
Rebeliant napisał/a:

Ja tylko o cieczy lotnej napisałem, a taką jest np. benzyna, ale nie miałem pewności, bo przecież mógł wieźć naftę albo spirytus.
I nie, nie na każdą ciecz się mówi że to ciecz lotna, tylko na te, które mają niską temperaturę wrzenia.
Idź być głupi gdzie indziej.



Woda też ma niską temperaturę wrzenia w niskim ciśnieniu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie