18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
Avatar
killerZeWsi 2013-02-08, 15:25
Więc, teraz argumenty, czemu golf jest chujowy:
1. Jest brzydki - w zasadzie jedynie I się broni, reszta jest po prostu chujowa (ma też brzydkie wnętrze)
2. Jest drogi (używany) - mogę spokojnie powiedzieć, że nawet o 100% droższy od aut tej samej lub wyższej klasy i tego samego rocznika
3. Jeździ nim cała wieś (co bogatsi Passatami), z czego bezpośrednio wynika pkt. 4
4. Jeździ nim cała Polska (15mln Polaków to rolnicy, serio...)

Nie ma po prostu sensownego powodu, aby kupować sobie Golfa, a jednak ludzie to robią i jeszcze uważają, że 1.9TDI to najlepszy silnik wszechczasów do zapierdalania (z przyczepką).

I jakby ktoś się przypierdalał - mam starego Szweda z silnikiem 90KM zagazowanym, który w 100% mi wystarcza do wożenia mojej tłustej dupy od jednego hotspota do drugiego. Golfem I jeździłem jedynie jako pasażer i to w podstawówce, za to znajomy miał Golfa III. Zaszpachlował go tak, że ciężko było to odróżnić od domku z piasku. Bad look dolepiony na masce też wyglądał zajebiście, razem z pęknięciem na lakierze w miejscu spoiny... Ogólnie, wieś, jak połowa Golfów w Polsce.
Zgłoś
Avatar
tomek229 2013-02-08, 16:25
misiek899 napisał/a:

To niezmienia faktu ze golf to golf



Powiedział ktoś jeżdżący autosanem . To że sam zapier****sz na piechotę to nie znaczy że możesz sobie kpić z marki samochodu na który Cię nie stać.
Zgłoś
Avatar
GrzesMk4 2013-02-08, 17:38
Dlaczego kupiłem golfa? Bo golf ma zapierdalać , cieżko i daleko, nie szybko, nie ładnie, nie sportowo. Ma pracować na siebie. Ciekaw jestem jak Wasze "wozidła" zapierdalaja, chyba do mechanika
Zgłoś
Avatar
KULET 2013-02-08, 17:41
Kurwa, moje pierwsze auto to Golf IV i był zajebisty - niestety zły człowiek w nocy go zabrał. Później miałem alfę 147 - ślicznotka choć zawieszenie drogie, ale za to silnik dobry. A teraz mam kombi dla mojego bimbola i jest to Renatka Megi II 2,0 dCi. A teraz możecie hejtować, bo każde moje auto jest wsiurskie, ale i tak zawsze byłem z nich zadowolony i nie żałowałem kupna. A Renia, nie jednego by zadziwiła swoją mocą.
Zgłoś
Avatar
Ecne 2013-02-08, 19:00
killerZeWsi napisał/a:

Więc, teraz argumenty, czemu golf jest chujowy:
1. Jest brzydki - w zasadzie jedynie I się broni, reszta jest po prostu chujowa (ma też brzydkie wnętrze)
2. Jest drogi (używany) - mogę spokojnie powiedzieć, że nawet o 100% droższy od aut tej samej lub wyższej klasy i tego samego rocznika
3. Jeździ nim cała wieś (co bogatsi Passatami), z czego bezpośrednio wynika pkt. 4
4. Jeździ nim cała Polska (15mln Polaków to rolnicy, serio...)

Nie ma po prostu sensownego powodu, aby kupować sobie Golfa, a jednak ludzie to robią i jeszcze uważają, że 1.9TDI to najlepszy silnik wszechczasów do zapierdalania (z przyczepką).



1. Sam jesteś brzydki. to raczej kwestia gustu ale golf na pewno do brzydkich aut nie należy. nie brzydszy niż większość samochodów tej klasy.
2. jest drogi bo jest na niego popyt. auta są dobre dlatego są i drogie. zresztą ferrari tez jest drogie.. tzn ze jest do dupy ?
3. tego nie wiem. mieszkam w mieście.. tu pewno twoja wiedza jest obszerniejsza
4. u mnie w mieście więcej ludzi jeździ oplami. przynajmniej ze znajomych, zasadniczo taka rozbieżność że nie mogę określić jakimi autami najczęściej ludzie jeżdżą. no i skoro golf taki drogi to wychodzi na to ze mamy całkiem bogate społeczeństwo

zasadniczo twoje argumenty są do dupy. miałem golfa 3. 92 rok.. teraz mam astre 1 94.. i szczerze wole golfa. a to że auto nie traci na wartości tak jak cała reszta to tylko zaleta
Zgłoś
Avatar
Bert777 2013-02-08, 20:42 1
Przepraszam za starych faktycznie z lekka doje*ka. Ale kiedy zrozumiecie że tylko właściciel auta i tu mało ważne jakiego wyznacza jak o danej marce tutaj pierd**imy. Mercedesami same dziadki jeżdżą ? NIE a jak młody z merolu to albo wałkarz albo starzy kupili ? tak źle i tak źle... hodny to samo... bmw jeszcze gorzej albo ćpuny albo la mafia... A co z ludzmi którzy sami ciężko jebanli na swoje auto ? Przykro mi że nie stac mnie na inne auto ale po przeanalizowaniu rynku doszedłem do wniosku że kupno gola z 2003r bedzie najkorzystiejsze ... cześci za frytki naprawie sam bo takie mam zainteresowania... alfa zawiecha droga merol betka silnik jak dzwon ale jak kupisz od dresa z trampkach strach sie bać... audi seat skoda ? to samo co mój golfik. Jak wyżej pisali nie wazne co ważne ze jest o co dbać... kozaki pochwalcie sie swoimi autami to tez wam cos wymyśle...
Zgłoś
Avatar
anieszka 2013-02-09, 12:08
mam golfa i chuj wam w dupe po same jaja!!!
Zgłoś
Avatar
xXDoggXx 2013-02-09, 21:41
Widzę że oprócz gimbusiarni są tu normalni ludzie którzy nie mają stereotypów za przewodnika w swoim życiu, także wielkie piwo dla nich a dla reszty polecam kawałek Hej Hejter. I chuj zaraz bedzie pocisk za wieprza jacy wy kurwa jesteście przewidywalni hejty hejty
Zgłoś
Avatar
Legendowsky 2013-02-09, 21:55
[cytat]Płeć misiek899
To niezmienia faktu ze golf to golf [/cytat]

Za to Ty dalej zapi***dalasz na piechote :]
Zgłoś