18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
bravoteampolska 2013-02-07, 20:04
Jeden wielki chuj z tego wyszedł , spierdolili auto i tyle .
Kurwa teraz wygląda jakby grupka downów przy wyjściu z zamkniętego zakładu dostała paletę plakatówek i dobrała się do pierwszego lepszego auta stojącego na ulicy .
Ni chuj te kolory nie pasują do tej srebrnej bazy .To już wolałbym malowanie takie jak było oryginalnie w polo , czyli każdy element inny kolor , a nie jakieś kurwa kwiatki pszczółki i dżdżownice
Zgłoś
Avatar
teken 2013-02-07, 20:13 1
Ja pierdole, jaka ta polaczkowa mentalność jest chujowa. Segregujecie człowieka po marce samochodu, hejtujecie wszystkie marki, bo golf to golf, honda to zapierdala, bmw to szpaner, ford gówno word a fiat jego brat. To czym kurwa człowiek ma jeździć, starym Oplem Kadetem ?
Zgłoś
Avatar
FlyKamil 2013-02-07, 20:14
@Cossmos nie kurwa dojebany golf za 1500 jest lepszy od hondy, kurwa faktycznie golf dupowóz w chuj
Zgłoś
Avatar
metium 2013-02-07, 20:23 2
Lepsze golfy to moja babcia robi, na drutach.
Zgłoś
Avatar
Ecne 2013-02-07, 20:33 2
malowanie mi się specjalnie nie podoba. ale ciekawi mnie to czemu ludzie tak po tym golfie jadą. to był mój pierwszy samochód i bardzo miło to wspominam. auto jak auto, jeździć jeździło i źle też nie wygląda. może mi ktoś wyjaśnić co w nim takiego złego jest bo na serio nie rozumiem.
Zgłoś
Avatar
xXDoggXx 2013-02-07, 20:34 5
A tak szczerze, niech chociaż jedna "normalna" hmm "kulturalna" osoba wypisze mi argumenty świadczące o tak wybitnej chujowości golfów. Mam golfine III, mój pierwszy samochód chyba z 4 lata nim jeżdżę, niestety nie jestem taki bogaty żeby co roku jeździć innym. Chłopak już pełnoletni i jedyne co w nim robiłem to progi "standard" nie tylko w golfach i rozrusznik. Części tanie jak chuj, w chuj mało pali, nie zapierdala jak mega super zwijacz asfaltu hondzina, ale jeździ i się nie psuje także czego chcieć więcej??? O co wam do chuja wajsa chodzi, bo nie potrafię tego ogarnąć. Pare konkretnych argumentów, tylko nie w stylu "bo golf", nic wiecej od was nie oczekuje :]
Zgłoś
Avatar
WezDoBuzi 2013-02-07, 20:43 1
Jeden pierdolnął że golf to złom, a reszta za nim poleciała gówno wiedząc na temat tych aut. A co lepsze, nie ma normalnych kierowców którzy mają golfa, tylko sami Ci którzy szpanią pod remizą i nastki na tube w bagażniku wyrywają. Cóż, gimbom nie wytłumaczysz.
Zgłoś
Avatar
Szczerbi20 2013-02-07, 21:01
Malowanie droższe od golfa
Zgłoś
Avatar
C................r 2013-02-07, 21:07 1
misiek899 napisał/a:

To niezmienia faktu ze golf to golf


jak matka przestanie tankowac ci twoje bmw 316 to zaczniesz spiewac inaczej
Zgłoś
Avatar
F................y 2013-02-07, 21:47
Teraz będąc pomalowanym w kolorowe płomienie to będzie zapieprzał jak pojebany
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2013-02-07, 21:47 1
Wygląda jakby go ktoś obsrał tęczą
Zgłoś
Avatar
Mentorstajl 2013-02-07, 22:07
@WezDoBuzi - to zjawisko to tak zwany owczy pęd ;]
Zgłoś
Avatar
Napeek69 2013-02-07, 22:13 3
Haiku D'etat - Mike Aaron & Eddie (Boreta Remix)
Zgłoś
Avatar
lukee85 2013-02-07, 23:56 3
Chciałbym widzieć jakie auta mają w SWOIM posiadaniu ci wszyscy hejterzy golfów. Żeście się pozamieniali na mózgi z kozami ? Co was w ogóle obchodzi kto czym jeździ? jak komuś się podoba golf, albo akurat na tyle może sobie pozwolić i mu pasuje to niech jeździ tym kurwa golfem. o chuj wam chodzi? pewnie polowa z was w życiu swojego auta nie posiadała.
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2013-02-08, 12:37
Nara hejterzy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie