18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
~CanesPL 2013-11-05, 13:28 2
Pomoże, pod warunkiem, że dysponujesz narzędziem wyskalowanym pod konkretny model zamka.
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2013-11-05, 21:29 1
A i tak złodziej zrobi to drutem w 5 sekund
Zgłoś
Avatar
n................i 2013-11-07, 8:12
Interesujący pick ale chyba do jednego i konkretnego typu zamka. W Polsce najczęściej używane są proste zamki zapadkowe, najwyżej z 1 lub 2 pinami zabezpieczającymi.
Zgłoś
Avatar
Anarchangel 2013-11-18, 20:42
nestofi napisał/a:

Interesujący pick ale chyba do jednego i konkretnego typu zamka. W Polsce najczęściej używane są proste zamki zapadkowe, najwyżej z 1 lub 2 pinami zabezpieczającymi.


Nie wiem gdzie mieszkasz, ale według mojego rozeznania, najpopularniejsze w Polsce i na świecie są zamki bębenkowe (czyli takie pod to właśnie narzędzie - około 90% wszystkich zamków), zamki zapadkowe są przestarzałe.
Owo narzędzie ma jedną zaletę - pozwala odtworzyć kształt klucza, by następnie móc go dorobić. Poza tym za drogi, a do tego cwaniaki robią konkretne kształty dedykowane pod konkretny kształt zamka (do samej Toyoty są co najmniej cztery wersje). Lepiej zakupić lub zrobić sobie zestaw zwykłych Lock-picków...
Zgłoś