18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ciekawostka o Komarach
Marsto • 2013-06-29, 4:08
Jako że nie dawno wstałem, aha, wogóle nie spałem przez te latające ścierwa jakimi są komary, wpisałem w wuja gogle magiczne słowo "Komar" i oto co przeczytałem w naszej polskiej encyklopedi humoru ^^ :

Komar – obiekt latający z systemem zasysająco-gryząco-doprawadzającym do jasnej cholery, zaliczany do jednostek ultralekkich. Posiadają napęd machający oraz zestaw trąbek z najnowszym systemem ultrawnerwiającym. Występują w każdym zadupiu, a nawet mogą być obok ciebie, wśród twych przyjaciół.

Bliskim krewnym komara jest bombowiec. Atakują tylko osobniki płci żeńskiej, gdyż mają one lepszą awionikę i większą pojemność zbiornika na ciecz. Wkurwiają cię w nocy, kiedy to organizują bzyczący atak.
[edytuj] Ciekawostki

W dużych eskadrach mogą doprowadzić do samozagłady (czytaj: zadrapanie się na śmierć) atakowanego obiektu.
Aby uzyskać ciekawy efekt, napnij mięsień w który właśnie gryzie cię komar. Upewnij się jednak, że komar ten nie pił wcześniej krwi z wirusem HIV i nie masz żadnych otwartych ran w pobliżu.
Jedyną skuteczną bronią przeciw komarom jest Super Timor!
Bzyczenie komara potrafi zbudzić nawet Śpiącą Królewnę, starego niedźwiedzia i susła.
Możesz opryskać się OFFem, czy innymi Autanami, komary i tak cię pogryzą.
Jeśli opryskasz go OFFem, to inne komary go nie zobaczą, i nie będzie miał kolegów.
Zgłoś
Avatar
Marllix 2013-06-29, 7:41
Jak nie będzie miał kolegów czyli czarny?A na ludzi to działa?
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-06-29, 10:05
Widzę, że skopiowanie czegoś z nonsensopedii i poprawne wklejenie jest dla niektórych zbyt dużym wyzwaniem.
Zgłoś
Avatar
Marsto 2013-06-29, 13:44 3
Prometeus_Coprophagus napisał/a:

Widzę, że skopiowanie czegoś z nonsensopedii i poprawne wklejenie jest dla niektórych zbyt dużym wyzwaniem.



No widze że lubi sie wchodzić w temat i nie czytać od początku tylko jak ostatni zjeb zaczynać książkę od połowy
Zgłoś
Avatar
k................i 2013-06-30, 17:51 8

Tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
cresiryx 2013-06-30, 17:52
Marsto, mu pewnie chodzi o to że nie dałeś tego w cudzysłów i nie wypunktowałeś jak to pewnie jest w oryginalnym tekście. Ty za to czytasz książę od początku ale za huja nie rozumiesz.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-06-30, 18:03 2
Ponoć jak komar wypije krew to musi się odlać żeby móc polecieć.


Zgłoś
Avatar
juras123321 2013-06-30, 18:16
Ciekawostki o " KOMORACH "
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2013-06-30, 18:27
Z takich ciekawostek, wpierdalajcie witaminę B w ilości jaką będziecie w stanie unieść, komary nie będą gryzły.
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-06-30, 19:14
Zamontuj sobie moskitiere na okno - znajdziesz w każdym praktikerze/castoramie/obi. Naprawdę polecam.
Zgłoś
Avatar
Marsto 2013-07-01, 0:04
mmaakkss napisał/a:

Zamontuj sobie moskitiere na okno - znajdziesz w każdym praktikerze/castoramie/obi. Naprawdę polecam.



No właśnie jutro będę mieć tego "raid" co ma wkłady i do gniazdka się włącza więc wypróbuje
Zgłoś
Avatar
qtacz 2013-07-01, 0:59
"[edytuj] Ciekawostki" ...
PS
chujowe
Zgłoś
Avatar
s................k 2013-07-01, 2:28
ja bym go spryskał, niech zdycha w samotności
Zgłoś
Avatar
Marsto 2013-07-01, 4:29
qtacz napisał/a:

"[edytuj] Ciekawostki" ...
PS
chujowe



Słuchaj gościu nie jestem ani w redakcji ani w gazecie wyborczej, tutaj chodzi o treść a nie o estetykę, trolluje cie więc masz jak na tacy:

1: idziesz do kiosku



2: Kupujesz gazetę (Estetyczną!!, przejrzystą!! i co najważniejsze bez błędów :] )



3: cieszysz się przejrzystością i estetyką, nie męczysz oczu czytając moich tematów.



Dziękuję dobranoc
Zgłoś