18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
i................y 2013-08-05, 15:01
Roszp napisał/a:

Czekam na wjazdy na mnie i moją rodzinę.

Wjechałbym, ale jeszcze nie mam prawka.
Zgłoś
Avatar
Sativis 2013-08-05, 15:07
Roszp napisał/a:


(lewy dolny róg)



lewacka gnida w lewackim kącie :d
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-08-05, 15:15
Pizdowata muzyka z gównianym teledyskiem z hipsterami. Ale laski fajne, ruchałbym w anala.
Zgłoś
Avatar
Dranzes 2013-08-05, 15:41
Robert Em - myśli, że jest didżejem
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-08-05, 19:24 1
ja pierdole. ale jesteście co poniektórzy ograniczeni. no kurwa.

tu nie chodzi o to że on chciał być świetnym muzykiem. on robi hajs na tym że ktoś go wypromował, wytwórnia robi na tym hajs, firmy robią na nim hajs jak go sponsorują. tu chodzi o pieniądze.

ale założę się że na imprezach, jak by wam jakaś dziewoja dupeczką kręciła przy robercie m to byście byli w niebo wzięci. to jest muzyka imprezowa gdzie pijani ludzie się bawią i idą się następnie ruchać.

kurwa sam słucham muzyki ciężkiej oraz rapu, ale że w samochodzie zamontowałem sobie niekiepskie audio to nie odmawiam sobie również takiej muzyki bo dobrze się przy tym jeździ w trasie, jest rytmiczna.

hejterzy wy, wy :*

dopiska: zaraz się odezwie jakiś zakorzeniony w metalu hejter i powie "ja takiej muzyki nie słucham bo nie chodzę do klubów".

i też właśnie o to chodzi! nie słuchasz to się nie wypowiadaj, tak samo jak nie głosujesz w wyborach to nie odzywaj się na tematy związane z polityką. tak ciężko to pojąć?
Zgłoś
Avatar
giabic 2013-08-05, 22:48 7


Chyba jednak da się
Zgłoś
Avatar
Draxenus 2013-08-06, 2:00
... i ucięty kawałek pindola.
Da się.
Zgłoś