18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
POPISowyNumer 2013-06-17, 0:15 2
Eee tam, już dawno znowelizowano ten przepis.
Zgłoś
Avatar
P................y 2013-06-17, 1:13 12
"Zbyt dosłownie czytasz słowo Pana" i jeszcze "Wyrwane z kontekstu". Także ten... pewnie jesteś jakimś niewiernym i złośliwym ateistą, kurde trochę jak ja.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-06-17, 6:43 5
Nie ma żadnego zgromadzenia ani żadnego pana. Kto ma obcięty członek ten zwykła pizda.
Zgłoś
Avatar
capoeiramen 2013-06-17, 9:05 19
Chodzi o to, że np taki/a pan/i jak Annisław Grodzki nie wejdzie do zgromadzenia Pana?
Zgłoś
Avatar
garota 2013-06-17, 11:20 1
A to suka...dlatego tak cisnęła. Nie chce żebym za nią do jakiegoś pana poszedł. Suka!!

Btw. Nasuwa się kawał na myśl.

Właściciel sadu idzie rano zrobić obchód, patrzy a tam na drzewie jakiś gościu jabłka kradnie.

podbija i krzyczy:

-Kto jesteś
Cisza

Sięga ręką i łapie to co akurat mógł, a były to jaja. Ściska i pyta:

-KTO JESTEŚ??

~ mhmmmhmhmhmmhmhmmmhm

WKurzony ściska z całej siły, kręci i pyta ponownie:

-KTO TY KURWA JESTEŚ,MÓW BO JE URWĘ!!!!

~mhmhmhmhmhmmmmmm....JAAAAAAAAŚ!!! NIEMOWA!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
B................R 2013-06-17, 18:58
Ksiądz ma być zdrowym człowiekiem, tyle w temacie, żadnego "wyrwane z kontekstu", ani "zbyt dosłownie czytasz". Jakoś mi się nie uśmiecha żeby mój spowiernik był pedałem.
Zgłoś
Avatar
vajron 2013-06-17, 19:38 2
@up Dobrze, że Ci pedofilia nie przeszkadza bo byś nie miał gdzie się spowiadać.
Zgłoś
Avatar
B................R 2013-06-17, 20:27
@up Nie zesraj się tym swoim zajebistym argumentem xD Jakby pedofilia mi przeszkadzała to bym nawet z domu nie wychodził, bo zdarza się również w:
-szkolnictwie
-służbie zdrowia
-policji, etc.
w sumie to nawet randomowy gość na ulicy, którego mijasz codziennie idąc do pracy/szkoły/chujwiegdzie może ruchać w dupala małe dzieci .
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-06-17, 22:35
BuSSioR napisał/a:

Ksiądz ma być zdrowym człowiekiem, tyle w temacie, żadnego "wyrwane z kontekstu", ani "zbyt dosłownie czytasz". Jakoś mi się nie uśmiecha żeby mój spowiernik był pedałem.



Spowiednik, nie spowiernik... ja pierdolę. Jeżeli już chcesz, to może być powiernik.

Głupota ludzi nadal mnie zaskakuje.
Zgłoś
Avatar
Ciba_i_Benis 2013-06-19, 2:10
Jestem wierzący, ale ten cytat mnie urzekł . A te kilka postów nade mną powinno iść w dupę
Zgłoś
Avatar
L................r 2013-06-19, 3:46
@up
Szczególnie te o pedałach i pedofilach. Pierwsze rozumiem, ale z pedofilii to już chyba wyrosłeś, no chyba że odwracasz role z dzieciństwa?
Zgłoś
Avatar
Slevin 2013-06-19, 4:14
dziwne te żyduchy. zgniatać i ścinać nie, ale obrzezać tak.

chyba to prawo stworzyli bo robili to masowo, a potem w końcu doszli do kompromisu i dlatego zezwolili im tylko na ścinanie napletów...
Zgłoś
Avatar
Sielik 2013-06-19, 8:43
Do już wiadomo skąd wzięły się kobiety Sadistica
Zgłoś
Avatar
auliszek 2013-06-19, 9:09
Ja pierdole, debata ekspercka jak zawsze rozpoczęta
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie