18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ciekawy efekt
Salamanca • 2013-10-28, 10:14
Niezły efekt na imprezie w Tampie



Tutaj dłuższy filmik, ale dzieje się coś ciekawszego jedynie od 01:50-2:40. Jebać rodzaj muzyki i całą resztę chodzi tylko o transformersów

Zgłoś
Avatar
Ciapaty88 2013-10-30, 12:35
Idioci. Wszędzie idioci...
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2013-10-30, 13:28 1
Ronald Wdan napisał/a:



Aaaa, to dlatego taki diss od 'brudasow' i 'debili', bo kolega Anonymouz (or w/e) tworzy to gowno.

Masz 35 lat a wypowiadasz się jak 15 letni dzieciak. Nie wypowiadam się w ten sposób tylko dlatego, że jestem dj'em i producentem, ale tylko i wyłącznie dlatego, że szanuję to co kto słucha (Tobie tego brakuje). Nie lubię np. rocka i metalu a ani razu nie wypowiedziałem się na temat tej muzyki w zły sposób jak Ty. Ignorantów muzycznych nazywam brudasami ponieważ zniżam się do Waszego poziomu wypowiedzi. Zero sensownych argumentów, ale za to sto procent bezsensownego pierdolenia w pakiecie.

Następnym razem czytaj uważnie posty kretynie, bo nigdzie nie napisałem, że produkuję taką muzykę jak na filmiku który autor tematu wrzucił. Ja specjalizuję się w całkiem innym gatunku którego w życiu nie słyszałeś więc nie pisz mi, że tworzę gówno. Nie słyszałeś moich produkcji, więc milcz.

Ronald Wdan napisał/a:

I wielka obraza ze ktos mu wlasnie uswiadomil, jak wielkim zuczkiem gnojarkiem jest. Bold dupy over 9000.

Czy ja gdzieś napisałem, że się obraziłem? Nie wmawiaj mi tego kolego, ja po prostu zniżyłem się do poziomu Twoich wypowiedzi. Natomiast żuczkiem gnojarkiem jesteś Ty, bo w wieku 35 lat siedzisz na Sadisticu i szukasz zaczepki na dziecinne teksty. Ty zarobisz w miesiąc tyle ile ja zarobię co tydzień w jedną noc robiąc to, co kocham a w tygodniu mam wolne i spokojnie mogę iść na trening kiedy Ty będziesz siedział w pracy wpierdalając tłuste posiłki.

Życzę Ci jak najwięcej dystansu do życia, bo widać, że Ci tego brakuje, ale też pamiętaj by nie obudzić się za 5 lat z 40-stką na karku, że przegrałeś życie.

Ronald Wdan napisał/a:


PS. A ja lubie sluchac wiertartki, wiec to uszanuj jak bede ci jebal o 8 rano nad glowa

Nie-pzdr.

Po pierwsze, to mieszkam w domu, po drugie, możesz sobie nawet napierdalać od 6 rano, bo nie wiem czy wiesz, ale cisza nocna trwa od 22 do 6 w blokach.

p.s.
Szanuj innych, to inni będą Ciebie szanowali.

Pozdro.
Zgłoś