18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ciekawy efekt
Salamanca • 2013-10-28, 10:14
Niezły efekt na imprezie w Tampie



Tutaj dłuższy filmik, ale dzieje się coś ciekawszego jedynie od 01:50-2:40. Jebać rodzaj muzyki i całą resztę chodzi tylko o transformersów

Zgłoś
Avatar
lion1543 2013-10-29, 17:02 3
Anonymouz napisał/a:

Debilem, to możesz być Ty, bo właśnie uświadomiłeś mnie, że jesteś kolejnym ignorantem muzycznym. Nie słuchasz takiej muzyki? Ok, Twoja sprawa, ale nie wypowiadaj się na jej temat w ten sposób. Każdy słucha czego mu się żywnie podoba i musisz to uszanować czy Ci się to podoba czy nie brudasie.



nic nie muszę to nie jest muzyka tylko jeb jeb.
żeby polaka wyzwać od brudasa... Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
TB303 2013-10-29, 17:04 7
lion1543 napisał/a:



nic nie muszę to nie jest muzyka tylko jeb jeb.
żeby polaka wyzwać od brudasa... Pozdrawiam


Nie ma to jak solidne argumenty, buhahaha... Idź już bo się błaźnisz dzieciaczku.
Zgłoś
Avatar
HudyWP 2013-10-29, 17:10
Mi po Mefedronie dobrze sie do tego tańczy )
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2013-10-29, 17:29
Anonymouz napisał/a:

Debilem, to możesz być Ty, bo właśnie uświadomiłeś mnie, że jesteś kolejnym ignorantem muzycznym. Nie słuchasz takiej muzyki? Ok, Twoja sprawa, ale nie wypowiadaj się na jej temat w ten sposób. Każdy słucha czego mu się żywnie podoba i musisz to uszanować czy Ci się to podoba czy nie brudasie.



Dlaczego akurat brudasie? Może kolega ujebutor słucha jazzu?
Myślę, Anonymouz, że zrozumiałeś przekaz ukryty między wierszami. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Incre 2013-10-29, 17:59
I po chuj dodajecie takie komentarze?! Ja pierdole, każdy ma swój gust muzyczny.., o nich się nie dyskutuje. Już powtórzyłem wyżej kolegów, ale jeśli się coś nie podoba, to tak ciężko jest przewinąć temat niżej i całkowicie ominąć tego typu filmiki? Jednak ciężko jak widać. Najlepiej jest się przypierdolić do muzyki, a jak pójdziesz do klubu by się pobawić to z pewnością będzie leciał metal. Więc wypierdalać brudasy gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
R4d0 2013-10-29, 18:15
Kurwa latka lecą, a ja dalej nie byłem na takiej prawdziwej imprezie jak na filmikach... no cóż, może kiedyś...
Zgłoś
Avatar
Schizo 2013-10-29, 18:21 2
Lord_Viader napisał/a:

Anonymouz - zrozum kolego - to nie jest M U Z Y K A. To jest G Ó W N O.


Gówno to Ty masz na drugie.
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-10-29, 18:36 1
ujebutor napisał/a:

Jak można się bawić do takiej łupanki? Równie dobrze można wbić potańczyć do remontującego mieszkanie sąsiada. Trzeba być albo głuchym albo debilem...



Jak widać można skoro tyle ludzi odwiedza coroczne imprezy.
Nie wszyscy muszą się spuszczać nad bardzo modnym ostatnimi czasy rockiem czy metalem.

I wkurwia mnie to gadanie o remoncie, że to niby dubstep itp. Osobiście dubstepu nie słucham, bo jest dla mnie za wolny i za miękki, ale dubstep powstał w latach '90 z inicjatywy znudzonych reggae rastamanów. To co prezentuje guru dzisiejszej gimbazy skrillex to brostep i to może i ma coś wspólnego z remontem.

PAUL PETER PIGMANS TO LEGENDA!!!! 3 STEPS AHEAD!!!!!!!
Pozdrawiam zwolenników "łupanki dla debili"

PS. Naćpani musieli doznać zajebistego szoku jak im nagle roboty zaczęły tańczyć
Zgłoś
Avatar
M................5 2013-10-29, 18:38 1
Hardstyle też jest fajny
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-10-29, 18:40
TB303 napisał/a:


Żeby na np. imprezach, przeżyć podróż? Tak, w takiej muzyce przekaz też jest istotny ale trzeba uruchomić wyobraźnię by go zrozumieć(chodzi mi oczywiscie o ambitne gatunki a nie komerche i wixe pokroju "electro-house" czy "Manieczki") i oczywiscie musi grać dobry DJ.



Proszę masz tekst

Zgłoś
Avatar
Dranzes 2013-10-29, 18:43 1


A co do reszty, to jebać tych Waszych magików i inne chujozy pierdole
Tylko HOUSE!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2013-10-29, 20:02 1
TB303 napisał/a:


Żeby na np. imprezach, przeżyć podróż? Tak, w takiej muzyce przekaz też jest istotny ale trzeba uruchomić wyobraźnię by go zrozumieć(chodzi mi oczywiscie o ambitne gatunki a nie komerche i wixe pokroju "electro-house" czy "Manieczki") i oczywiscie musi grać dobry DJ.

Jeśli chodzi o przekaz emocji tak jak jedna osoba napisała wcześniej, to się zgodzę. Miałem wrażenie, że chodziło o przekaz jak w Hip-Hopie. Tak czy inaczej wiem o co chodzi, bo od 7-8 lat jestem DJem. Specjalizuje się w gatunku Hardstyle, ale lubię posłuchać innych gatunków.
Zgłoś
Avatar
StreFaZerO 2013-10-30, 0:31 1
dante990 napisał/a:

A z głośników tylko prut prut prut leci.



Nie porównuj jakości nagrywanej kubłem od śmieci a relacja na żywo i skończcie pie***** jakie to chujowe jest. Bo to że Ty słuchasz Brodki nie znaczy że ja muszę jej słuchac i nie jadę po niej.

ujebutor napisał/a:

Jak można się bawić do takiej łupanki? Równie dobrze można wbić potańczyć do remontującego mieszkanie sąsiada. Trzeba być albo głuchym albo debilem...



Gimbaza stajl porównać Electro House, Dubstep do remontu, zmieńcie to bo już wieje pizdą..

Widocznie jesteś głuchym debilem, nie wszystko piosenki to fakt ale wiele posiada magie połączeń dzwięku to jak nowoczesny Mozart ( wiem chujowe porównanie) dopiero jak się wsłuchasz i zrozumiesz jebany ignorancie to poczujesz przypływ energii z takiej muzyki.

A to, że wy słuchacie non stop cHuJ HOpu poroztwierane szyby w autach, bluzgi co 4 słowo i cągle o tym jak to sie nie sprzedałem bo żyłem na ulicy, pierdolenie w wiekszosciach piosenek ( chociaz nie w kazdej).

Wole się obejrzeć za autem z którego leci dobry Elekryk albo nakurwia basem Dubstepik niż nakurwia któs o tym jaakie to życie ma ciężkie bo w Prosto, lub StepRecords codziennie teledyski nakurwiać musi.
Zgłoś
Avatar
Ronald Wdan 2013-10-30, 8:39
Anonymouz napisał/a:

Jeśli chodzi o przekaz emocji tak jak jedna osoba napisała wcześniej, to się zgodzę. Miałem wrażenie, że chodziło o przekaz jak w Hip-Hopie. Tak czy inaczej wiem o co chodzi, bo od 7-8 lat jestem DJem. Specjalizuje się w gatunku Hardstyle, ale lubię posłuchać innych gatunków.



Aaaa, to dlatego taki diss od 'brudasow' i 'debili', bo kolega Anonymouz (or w/e) tworzy to gowno. I wielka obraza ze ktos mu wlasnie uswiadomil, jak wielkim zuczkiem gnojarkiem jest. Bold dupy over 9000.

PS. A ja lubie sluchac wiertartki, wiec to uszanuj jak bede ci jebal o 8 rano nad glowa

Nie-pzdr.
Zgłoś
Avatar
habumbabum 2013-10-30, 10:41
bla, bla, bla. o gustach nie dyskutują ci, co mają chujowy gust.

jeśli jakakolwiek elektronika, to tylko - nie wiem jak się ten podgatunek akurat zwie, chyba trip-hop - typu Parov Stelar, UNKLE czy M83. i Pleq. i pewnie paru innych, których nie znam, ale coś sobą prezentują. a nie kurwa remont u sąsiada nagrany i wielka kurwa sztuka i super ekstra "muzyka". dubstepowcy do gazu.

i nie, nie słucham hip hopu, bo to również uważam za gówno, więc stulcie dupy. jak ktoś zainteresowany czego słucham i chce mnie pognoić za mój straszliwie beznadziejny gust, to zapraszam na lastfm.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie