18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ciekawy efekt
Salamanca • 2013-10-28, 10:14
Niezły efekt na imprezie w Tampie



Tutaj dłuższy filmik, ale dzieje się coś ciekawszego jedynie od 01:50-2:40. Jebać rodzaj muzyki i całą resztę chodzi tylko o transformersów

Zgłoś
Avatar
Tupolew18 2013-10-29, 14:42 1
@up Najgłupsze co może być. "A o czym, baranie, się dyskutuje jak nie o gustach? Przez całe swoje zawszone życie dyskutujesz o gustach! Obojętnie czy mówisz „idę kupę” czy „dobrze gotujesz, kochanie”. Komunikacja polega na dyskutowaniu m.in. o gustach, o tym, co lubimy, a czego nie lubimy, co kochamy, a co jest obiektem nienawiści."

Co do muzyki z filmiku, owszem, lubię taką muzyką ale sam przyznaje że to jest bardziej łubudu i napierdalanie dobrym basem niż jakikolwiek gatunek. Najlepiej gdy jesteś najebany a musisz "tańczyć" to sobie to włącz, gibasz się na prawo i lewo i podskakujesz w rytm łubudu i po sprawie, parkiet twój
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-10-29, 14:43
przedewszystkim obraza dla calej rzeszy gatunkow muzycznych jest nazwanie tego napierdalania muzyka.
Zgłoś
Avatar
MarcinnicraM 2013-10-29, 14:48 2
@Tupolew18 Taa o gustach w dobrym tonie jak dałeś przykład wyżej. Natomiast pisanie : jeśli słuchasz dup step, techno itp to jesteś zje*em, debilem itp już nie nazwał bym "komunikacją, dyskusją o gustach"
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2013-10-29, 15:03 15
Lord_Viader napisał/a:

Anonymouz - zrozum kolego - to nie jest M U Z Y K A. To jest G Ó W N O.

Gówno, to masz w ustach.
Zgłoś
Avatar
TB303 2013-10-29, 15:04 1
Ależ o gustach się dyskutuje(robimy to na każdym szczeblu rozmowy) ale się nich nie neguje. Kocham te cały najazdy na muzykę elektroniczną, zazwyczaj tacy ludzie nie mają żadnych argumentów i tylko się błaźnią tym swoim pierdoleniem o "talencie" i "umiejętnościach"
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
phrenetic 2013-10-29, 15:06
Bladess napisał/a:

po mefie się posłucha takiej muzy



przez mefe zrozumialem taka muzyke ale odkad juz nie jest tak dostepna to pozostaje glownie przy rocku, punk rocku i lata 60'-80' ;P
Zgłoś
Avatar
dominik_jachas 2013-10-29, 15:10 6
Wiedziałem, że zleci się banda ignorantów, dla których jedyną muzyką jest napierdalanie w struny i bębny... Co prawda też nie lubię takich rytmów, jakie puszcza chociażby Aoki, ale uogólnianie całości muzyki elektronicznej do postaci beznadziejnej, tępej łupanki jest tak bezdennie głupie, że aż żal klawiatury na opisywanie tego głębokiego stanu umysłu.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-10-29, 15:19 1
Tu macie tekst tej piosenki:
"Łup, łup, łup, łup, bzzz, bzzz, tłit, tłiiit, łup, łup, łup, pitu pitu pitu, bzzz, łup, łup, łuuup!"
Najważniejsze, że jest przekaz!

Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2013-10-29, 15:25 10
dominik_jachas napisał/a:

Wiedziałem, że zleci się banda ignorantów, dla których jedyną muzyką jest napierdalanie w struny i bębny... Co prawda też nie lubię takich rytmów, jakie puszcza chociażby Aoki, ale uogólnianie całości muzyki elektronicznej do postaci beznadziejnej, tępej łupanki jest tak bezdennie głupie, że aż żal klawiatury na opisywanie tego głębokiego stanu umysłu.

Nic dodać nic ująć, ale brudasy i tak tego nie zrozumiejo.
Zarammoth napisał/a:

Tu macie tekst tej piosenki:
"Łup, łup, łup, łup, bzzz, bzzz, tłit, tłiiit, łup, łup, łup, pitu pitu pitu, bzzz, łup, łup, łuuup!"
Najważniejsze, że jest przekaz!

Po cholerę Ci przekaz w muzyce tanecznej kretynie?
mare30ks napisał/a:

przedewszystkim obraza dla calej rzeszy gatunkow muzycznych jest nazwanie tego napierdalania muzyka.

Kolejny brudas.
Zgłoś
Avatar
dvdvs 2013-10-29, 15:36
muzyka ok!
Zgłoś
Avatar
danon1906 2013-10-29, 15:38
nie "jebać rodzaj muzyki", bo akurat ten rodzaj jest zajebisty!
Zgłoś
Avatar
Dinozzo 2013-10-29, 15:49 2
Wystrzelać wszystkich ignorantów muzycznych i chuj po problemie.
Zgłoś
Avatar
TB303 2013-10-29, 15:50 1
Cytat:

Po cholerę Ci przekaz w muzyce tanecznej kretynie?


Żeby na np. imprezach, przeżyć podróż? Tak, w takiej muzyce przekaz też jest istotny ale trzeba uruchomić wyobraźnię by go zrozumieć(chodzi mi oczywiscie o ambitne gatunki a nie komerche i wixe pokroju "electro-house" czy "Manieczki") i oczywiscie musi grać dobry DJ.
Zgłoś
Avatar
t................s 2013-10-29, 16:17
TB303 napisał/a:


Żeby na np. imprezach, przeżyć podróż? Tak, w takiej muzyce przekaz też jest istotny ale trzeba uruchomić wyobraźnię by go zrozumieć(chodzi mi oczywiscie o ambitne gatunki a nie komerche i wixe pokroju "electro-house" czy "Manieczki") i oczywiscie musi grać dobry DJ.



Jeśli chodzi Ci o przekaz emocji, pewnego klimatu, energii - to zgadzam się w 100% Sądząc po Twoim nicku moje podejrzenia wydają się słuszne
Zgłoś
Avatar
IRlyDontKnow 2013-10-29, 16:46 1
Anonymouz napisał/a:

Debilem, to możesz być Ty, bo właśnie uświadomiłeś mnie, że jesteś kolejnym ignorantem muzycznym. Nie słuchasz takiej muzyki? Ok, Twoja sprawa, ale nie wypowiadaj się na jej temat w ten sposób. Każdy słucha czego mu się żywnie podoba i musisz to uszanować czy Ci się to podoba czy nie brudasie.



Świetnie powiedziane. Leci piwko!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie