18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Feministki do dżungli zgłoszony przez Centurion
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Ciemny lud?
Kriski • 2020-09-11, 14:33
Niby lud ciemny z natury i kultury



A swoją mądrość mają
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2020-09-11, 14:47 2
Od skrajności do skrajności - to nie jest mądre.
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-09-11, 14:54 12
mam_racje napisał/a:

Od skrajności do skrajności - to nie jest mądre.

Jest!
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2020-09-11, 14:55 8
jakis Semito-niemiec i czarnuch opowiadajacy zart z 3 brodami we wcale nie rezyserowanym galileŁo
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2020-09-11, 14:55 1
Tak powinno byc!
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-09-11, 15:02 7
Cejrowski ich popiera.

Zgłoś
Avatar
FiLiPeKkkkkk 2020-09-11, 15:04 7
Sadol bawi, sadol uczy. Muszę założyć tutaj konto żonie. Może złapie bakcyla
Zgłoś
Avatar
Hollow_Man 2020-09-11, 15:13 41
FiLiPeKkkkkk napisał/a:

Sadol bawi, sadol uczy. Muszę założyć tutaj konto żonie. Może złapie bakcyla



przecież twoja żona ma tu już konto musisz po prostu zaznaczyć dział - Seks, dewiacje, fetysze
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2020-09-11, 15:18 2
jeszcze 30 lat temu polacy tak z bydłem w jednej szopie mieszkali a wy wymagacie żeby oni mieli inne warunki
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-09-11, 15:56 9
sensualna napisał/a:

jeszcze 30 lat temu polacy tak z bydłem w jednej szopie mieszkali a wy wymagacie żeby oni mieli inne warunki

To chyba twoi na wsi, gdzieś zapewne na wschodniej granicy. Ano litwaki itp., co się w Polsce jakoś zalęgli to faktycznie tak żyli. No i faktycznie są to "polacy" z małej litery
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2020-09-11, 16:16 1
janlew napisał/a:

To chyba twoi na wsi, gdzieś zapewne na wschodniej granicy. Ano litwaki itp., co się w Polsce jakoś zalęgli to faktycznie tak żyli. No i faktycznie są to "polacy" z małej litery



uwielbiam jak ktoś czegoś nie widział i się wypowiada... no sorry mieli pobudowane wille, wielodzietne rodziny mieściły się wszystkie pod jednym dachem i srali z dobrobytu i broń boże to nie byli polacy
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2020-09-11, 16:36 6
sensualna napisał/a:

uwielbiam jak ktoś czegoś nie widział i się wypowiada... no sorry mieli pobudowane wille, wielodzietne rodziny mieściły się wszystkie pod jednym dachem i srali z dobrobytu i broń boże to nie byli polacy



To że tak mieszkano jeszcze przed 1WŚ, i jakiś czas po w czasie odbudowy ,i to wszędzie nie tylko w PL to się zgodzę. Ale żeby tak było 30 lat temu to trudno mi uwierzyć. I nie w stylu "haha na 100% nie prawda" tylko większość życia na wsi mieszkałem i słyszałem takie historie jedynie jako złośliwości że ten to taki dziadowski gospodarz że nie stać go na oborę/coś innego i musi z inwentarzem w domu mieszkać.
Zgłoś
Avatar
Seksiaczek 2020-09-11, 16:36 2
Apokalipsa,murzyny z buszu bardziej cywilizowane od Europejczyków
Zgłoś
Avatar
FiLiPeKkkkkk 2020-09-11, 17:11 5
Hollow_Man napisał/a:

przecież twoja żona ma tu już konto musisz po prostu zaznaczyć dział - Seks, dewiacje, fetysze



Racja ! Ale rekomendację miała od twojej kobiety - z działu fekalia.
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-09-11, 17:12 2
W Europie chłopi przez stulecia spali w jednym pomieszczeniu z krowami i świniami, dzięki temu wyhodowaliśmy sobie odrę, świnkę , ospę , które pierwotnie były wirusami tylko zwierzęcymi , a potem dzięki tym wirusom Europejczycy podbili obie Ameryki i Australię. .....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie