18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Cięta riposta:)
Tasak_PL • 2013-02-04, 22:13
Kumpel ma dziewczynę, jest bardzo ładna i przez to chyba na dużo sobie pozwala. Dzięki temu mamy z chłopakami często niezły ubaw. Ostatnio siedzimy na ławce i pijemy,podjezdża patrol,w miedzyczasie nadeszła właśnie ona.Spisują nas i w pewnym momencie policjant mówi do naszej kolezanki:
-Jak dasz mi swój numer to nie wypisze chłopakom mandatu.
A ona na to:
-Po pierwsze nie jestesmy na ty, a po drugie jak będę chciała psa to sobie kupie.
Póżniej zrobiła sie z tego kiepska sytuacja,ale ona obróciła się i poszła zanim koles zdążył zamknąć rozdziawioną morde.
kradzione z neta
Zgłoś
Avatar
bwg92 2013-02-05, 15:35
@Enderhawk: ta dziewczyna miala chlopaka, wiec moze ty bys wypierdalal z takimi tekstami. "wykonuje swoja prace", "zarabia na chleb" i podrywa zajęte laski (!), a ty go jeszcze bronisz kurwa...
Zgłoś
Avatar
Fedor 2013-02-05, 17:26 2
qhash napisał/a:

i to mi się podobało w PRL'u, że milicjant przyjebałby pałą w głupi łeb tępej pizdy i skończyła by się pyskówka


Co Ty pierdolisz jełopie ? dobrze mu powiedziała! takie akcje mnie aż wkurwiają. Ile razy mi koleżanki opowiadały że te tępe ciule spisywały je bo pewnie oddychały za głośno a potem szok zapro na FB od matoła - żałosne próby żeby sobie zarwać w jakiś sposób.. a już nie powiem o innych tekstach które ślą typu "przewieziemy Cie radiowozem jak dasz nam numer itp" Jestem ratownikiem medycznym i życiu nie latałem i jarałem sie jaki to cudowny jestem i co ja tam nie robie..
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-02-05, 19:42 1
Fedor napisał/a:


Co Ty pierdolisz jełopie ? dobrze mu powiedziała! takie akcje mnie aż wkurwiają. Ile razy mi koleżanki opowiadały że te tępe ciule spisywały je bo pewnie oddychały za głośno a potem szok zapro na FB od matoła - żałosne próby żeby sobie zarwać w jakiś sposób.. a już nie powiem o innych tekstach które ślą typu "przewieziemy Cie radiowozem jak dasz nam numer itp" Jestem ratownikiem medycznym i życiu nie latałem i jarałem sie jaki to cudowny jestem i co ja tam nie robie..



zamilcz leszczu bo pojęcia o niczym nie masz

skoro współczesna młodzież traktuje policję jako największe gówno to nie dziw się, że władza nie pozostaje dłużna

a w tym przypadku policjant sobie zażartował, no ale przecież dzisiejsze panny to w większości zwykłe szmaciska, które są przekonane o swojej zajebistości

a co w tym złego, ze policjant kogoś spisuje? korona komuś spadnie z głowy? ich zadaniem jest pilnowanie porządku więc robią to, na co pozwala im prawo

zresztą tak bez powodu to nikogo nie spisują ani się nie czepiają, ktoś musiał sobie na to zasłużyć, twoje koleżaneczki to oczywiście wzór wszelkich cnut

no i tradycyjnie już można to skwitować: policja działa - źle, nic nie robi - też źle
Zgłoś
Avatar
Fedor 2013-02-05, 22:19 1
qhash napisał/a:



zamilcz leszczu bo pojęcia o niczym nie masz

skoro współczesna młodzież traktuje policję jako największe gówno to nie dziw się, że władza nie pozostaje dłużna

a w tym przypadku policjant sobie zażartował, no ale przecież dzisiejsze panny to w większości zwykłe szmaciska, które są przekonane o swojej zajebistości

a co w tym złego, ze policjant kogoś spisuje? korona komuś spadnie z głowy? ich zadaniem jest pilnowanie porządku więc robią to, na co pozwala im prawo

zresztą tak bez powodu to nikogo nie spisują ani się nie czepiają, ktoś musiał sobie na to zasłużyć, twoje koleżaneczki to oczywiście wzór wszelkich cnut

no i tradycyjnie już można to skwitować: policja działa - źle, nic nie robi - też źle


Buahaha Ty chyba ostatnio nie miałeś do czynienia z policją i z ludźmi bo przed kompem za dużo siedzisz Po pierwsze co Ty pierdolisz że młodzież jest dla nich zła to oni nie pozostają dłużni - ok po części się zgadzam ale jak ja byłem ostatnio u nich zgłosić że ktoś mi porysował auto i mówię do gościa kulturalnie, wyjaśniam spokojnie itp bo wiem że to jego praca i na dodatek w mojej pracy mam z nimi do czynienia(pobicia, utonięcia) a on do mnie z japą i jakimś mądrościami swoimi że jak tam parkuje to czemu jestem w szoku że mi rysują auto(bo ja jestem medium i przewiduje takie rzeczy) Nie mam ani łysego łba ani nie byłem w bluzie JP - ale nie przecież twardo wszyscy ich gnoją to im wolno gnoić każdego ? Po drugie - na pewno sobie żartowali a jak sobie żartowali to mają poziom kawału jak tutejsi króle sucharów "jak mi dasz swój numer telefonu to nie dam mandatu Twojemu chłopakowi" noo świetny kawał oklaski i bis od wszystkich. I na dodatek tak wiesz o świecie wszystko że każda laska to szmata - pewnie za dużo siedzisz na wiocha.pl albo po wiejskich dyskotekach koło Krakowa że masz takie przekonanie Po trzecie - spisuje się bo gdyby doszło jakiegoś tam przestępstwa zdemolowania lub coś to mieli by już podejrzanego więc nie pierdol o jakiś tam koronach bo to już nie jest miłe jak ktoś myśli że stoisz sobie w parku to zaraz będziesz sie napierdalał albo rozwalał ławki - i nie napisałem że są wzorem cnót(przy okazji sprawdź słownik od czasu do czasu bo widzę że nawet automatyczne podkreślanie błędów przez serwis Ci nie pomaga w pisaniu poprawną polszczyzną) ale nie są jakimiś typiarami spod bloku tylko normalnymi studentkami - a Tobie gratuluje bo widze że jesteś super ogarnięty kij Ci w oko
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-02-05, 22:23
Chamska szmata, co tu dużo mówić. Szkoda, że tak często uroda nie idzie w parze z inteligencją. Współczuję znajomych.
Zgłoś
Avatar
krzysiek0909 2013-02-05, 22:39
Wkurwił mnie ostatnio jeden krawężnik. Przechodziłem akurat obok jakiegoś tam wypadku drogowego poza miastem (szedłem poboczem, żeby nie było), gdy nie wiedzieć z jakiego powodu dopiepszył się do mnie pies, że nie ma przejścia. Ja mu na to, że niby którędy mam przejść, a ten skurwiel pokazuje i mówi że rowem (w którym było z 20 cm wody). Już mu miałem polecieć z hu***i kur***, ale cham tylko na to czekał, żeby wlepić mi mandat za znieważenie. Powiedziałem mu więc tylko "dopsze" i poszedłem sobie dalej swoją drogą, a skurwiel się potem nic już nie odezwał.
Zgłoś
Avatar
Enderhawk 2013-02-05, 23:40
bwg92 napisał/a:

@Enderhawk: ta dziewczyna miala chlopaka, wiec moze ty bys wypierdalal z takimi tekstami. "wykonuje swoja prace", "zarabia na chleb" i podrywa zajęte laski (!), a ty go jeszcze bronisz kurwa...



Jak na czole ma wytatuowane "rucha mnie rafał" to rzeczywiście policjant idiota. Jak kurwa na ręcznym jedziesz bo wszystkie dziewczyny na świecie mają chłopaków to bardzo dobrze, nie spłodzisz żadnych małych kretynków.

Oczywiście że go bronię, policja to służba, płatna, do tego chłopaki dostają w chuj po dupie od wyższych stanowiskiem dziadków którzy potrafią ich zmieszać z gównem za to że wystawiają mało mandatów i zaniżają statystyki.
Są krawężniki którzy pompują swoje ego zasłaniając się prawem ale to wcale nie taki częsty przypadek, za to stereotyp.
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-02-06, 9:03
Fedor napisał/a:


Buahaha Ty chyba ostatnio nie miałeś do czynienia z policją i z ludźmi bo przed kompem za dużo siedzisz Po pierwsze co Ty pierdolisz że młodzież jest dla nich zła to oni nie pozostają dłużni - ok po części się zgadzam ale jak ja byłem ostatnio u nich zgłosić że ktoś mi porysował auto i mówię do gościa kulturalnie, wyjaśniam spokojnie itp bo wiem że to jego praca i na dodatek w mojej pracy mam z nimi do czynienia(pobicia, utonięcia) a on do mnie z japą i jakimś mądrościami swoimi że jak tam parkuje to czemu jestem w szoku że mi rysują auto(bo ja jestem medium i przewiduje takie rzeczy) Nie mam ani łysego łba ani nie byłem w bluzie JP - ale nie przecież twardo wszyscy ich gnoją to im wolno gnoić każdego ? Po drugie - na pewno sobie żartowali a jak sobie żartowali to mają poziom kawału jak tutejsi króle sucharów "jak mi dasz swój numer telefonu to nie dam mandatu Twojemu chłopakowi" noo świetny kawał oklaski i bis od wszystkich. I na dodatek tak wiesz o świecie wszystko że każda laska to szmata - pewnie za dużo siedzisz na wiocha.pl albo po wiejskich dyskotekach koło Krakowa że masz takie przekonanie Po trzecie - spisuje się bo gdyby doszło jakiegoś tam przestępstwa zdemolowania lub coś to mieli by już podejrzanego więc nie pierdol o jakiś tam koronach bo to już nie jest miłe jak ktoś myśli że stoisz sobie w parku to zaraz będziesz sie napierdalał albo rozwalał ławki - i nie napisałem że są wzorem cnót(przy okazji sprawdź słownik od czasu do czasu bo widzę że nawet automatyczne podkreślanie błędów przez serwis Ci nie pomaga w pisaniu poprawną polszczyzną) ale nie są jakimiś typiarami spod bloku tylko normalnymi studentkami - a Tobie gratuluje bo widze że jesteś super ogarnięty kij Ci w oko



zrób rozpęd, walnij głową w kaloryfer a potem spuść się w kiblu
Zgłoś
Avatar
HaSz23 2013-02-06, 11:03 1
Znowu temat Policji i jak zawsze połowa milicjantów a druga połowa totalnych idiotów
Zgłoś
Avatar
Fedor 2013-02-06, 19:09
qhash napisał/a:



zrób rozpęd, walnij głową w kaloryfer a potem spuść się w kiblu


no cóż nie spodziewałem się po Tobie wiele - ale to i tak sukces
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2013-02-07, 23:53
Fedor napisał/a:


no cóż nie spodziewałem się po Tobie wiele - ale to i tak sukces


Odpuść, przecież to debil.
Niestety bydło myśli kutasem, a nie mózgiem.
Powyższy osobnik dawno nie tryskał, bo mu sperma uderzyła do łba, a jak wiadomo gęsta ciecz nie jest zbyt dobrym neuroprzekaźnikiem

"Jak dasz mi swój numer to nie wystawię im mandatu"
Też coś kurwa. Przerośnięte ego i brak szacunku do innych. Się kurwie w mundurze należało i tyle w temacie.
I nie, nie wrzucam wszystkich mundurowych do jednego worka.
Mówię o konkretnej jednostce, której przydałaby się lekcja dyscypliny. Właśnie taka jak słowa tej kobiety
Zgłoś