18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Cięta riposta:)
Tasak_PL • 2013-02-04, 22:13
Kumpel ma dziewczynę, jest bardzo ładna i przez to chyba na dużo sobie pozwala. Dzięki temu mamy z chłopakami często niezły ubaw. Ostatnio siedzimy na ławce i pijemy,podjezdża patrol,w miedzyczasie nadeszła właśnie ona.Spisują nas i w pewnym momencie policjant mówi do naszej kolezanki:
-Jak dasz mi swój numer to nie wypisze chłopakom mandatu.
A ona na to:
-Po pierwsze nie jestesmy na ty, a po drugie jak będę chciała psa to sobie kupie.
Póżniej zrobiła sie z tego kiepska sytuacja,ale ona obróciła się i poszła zanim koles zdążył zamknąć rozdziawioną morde.
kradzione z neta
Zgłoś
Avatar
m................l 2013-02-04, 22:26 18
Tasak_PL napisał/a:

Kumpel ma dziewczynę



taaa....

Tasak_PL napisał/a:

jest bardzo ładna



teraz już w ogóle Ci nie wierzę...

Tasak_PL napisał/a:

kradzione z neta



Twoje szczęście.
Zgłoś
Avatar
ramzei 2013-02-04, 22:27 8
Oj kiedyś się doczeka porządnego strzała w pysk...
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-02-04, 22:39 113
i to mi się podobało w PRL'u, że milicjant przyjebałby pałą w głupi łeb tępej pizdy i skończyła by się pyskówka
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-02-04, 22:59
Dodaj jeszcze, że po odzywce dziołchy dostaliście po 100 MKK.
Zgłoś
Avatar
st00pa 2013-02-05, 2:13
stare jak swiat, we wszystkich pierdach typu PSX czy CDaction mozna to przeczytac
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-02-05, 5:37 5
ładna dziewczyna powinna mieć świadomość, że jak jej ktoś przyjebie to już nie będzie taka ładna, lekcja pokory każdemu się przyda
Zgłoś
Avatar
maxboats 2013-02-05, 7:30
odpowiesz za paserkę
Zgłoś
Avatar
piotrekpiotrek 2013-02-05, 8:05
psi podryw
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-02-05, 8:24 10
hehe słyszałem to na żywo, grzebałem w pobliskim śmietniku po aluminiowe puszki, bo jestem handlarzem
Zgłoś
Avatar
MrPink 2013-02-05, 9:29
Na serio nie rozumiem sensu wypisywania historii, które śmieszą tylko jak się bierze w nich udzial...
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2013-02-05, 10:16 12
ramzei napisał/a:

Oj kiedyś się doczeka porządnego strzała w pysk...


qhash napisał/a:

i to mi się podobało w PRL'u, że milicjant przyjebałby pałą w głupi łeb tępej pizdy i skończyła by się pyskówka


Plecionkarz napisał/a:

ładna dziewczyna powinna mieć świadomość, że jak jej ktoś przyjebie to już nie będzie taka ładna, lekcja pokory każdemu się przyda



Niech ciota w mundurku wie gdzie jest jej miejsce. Co to za tekst w ogóle? "Jak dasz mi swój numer", to może "jak zrobisz mi laskę"?
A Wy, matoły przejrzyjcie na oczy.
Zgłoś
Avatar
Enderhawk 2013-02-05, 10:41
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Rocky_V8 2013-02-05, 11:02 2
@up popieram.

Jebać hejterów.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-02-05, 11:26 4
Laska na poziomie by powiedziała, że na ty nie przeszli a on czy nie zapomniał, że jest na służbie a nie w klubie [jakby chciała być złośliwa] tudzież zapytała poważnym tonem 'dlaczego mnie pan szantażuje? Proszę się wylegitymować'.
Zwykle jak pan władza przesadza ale przestaje być anonimowy robi się rozmowa na poziomie.

No ale żyjemy w czasach kiedy wsiowe [nie wiejskie] odzywki królują i bez obrażania, najlepiej wulgarnego to się nie da. Jeszcze 50 lat temu młody człowiek w wieku 18 lat był wystarczająco poważny, żeby rodzinę zakładać, teraz grasuje banda piotrusiów panów do 30+.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie