18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Autor 2013-08-23, 10:32
Przejebane masz
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-08-23, 11:41
Też trzymam babę krótko, gówno ma do gadania, posłuszna jak trusia - wpadam do domu, obiad lodzik potem piwko przynosi w zębach przed tv, nastepnie bierze dzieci i idzie się nimi zająć na zewnatrz zeby mi nie przeszkadzać. Potem przychodzi huragan i zabiera mnie do krainy OZ. ehh życie. Idę trzepnąć gruchę - wszak mi się należy, jestem 10 lat po ślubie...
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-08-23, 11:52 9
RagicMabbit napisał/a:

Też trzymam babę krótko, gówno ma do gadania, posłuszna jak trusia - wpadam do domu, obiad lodzik potem piwko przynosi w zębach przed tv, nastepnie bierze dzieci i idzie się nimi zająć na zewnatrz zeby mi nie przeszkadzać. Potem przychodzi huragan i zabiera mnie do krainy OZ. ehh życie. Idę trzepnąć gruchę - wszak mi się należy, jestem 10 lat po ślubie...



Również swoją babę trzymam krótko. W domu robię dosłownie co mi się tylko spodoba...

...sprzątam, piorę, gotuję...
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-08-23, 13:41
Baby to są chuje. Skoro mówię babie, że wyniosę tą pojebaną choinkę na śmietnik, to znaczy, że wyniosę. Nie ma potrzeby przypominać mi o tym co pół roku.
Zgłoś
Avatar
matteo_19 2013-08-24, 0:58 1
Po męsku postawiłeś sprawę. Jak już powiesz to na głos to możesz też po męsku martwego udawać...
Zgłoś
Avatar
eloguma 2013-08-24, 1:09
Jedną z lepszych ripost jest powiedzieć "jak robiłaś loda to nie byłaś taka wygadana"
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-08-24, 1:13
Powiem ją nawet na głos?! Co kurwa!???
Zgłoś
Avatar
BRabbit 2013-08-24, 3:36
Nie jestem ekspertę, ale riposta to :
1. cięta, trafna i szybka odpowiedź
2. w szermierce: cięcie albo pchnięcie zadane bezpośrednio po udanej własnej zasłonie. Czyli zajebał jej z miecza
Zgłoś
Avatar
S................h 2013-08-24, 9:32
Ale czemu mieć w ogóle opory? Ja rozumiem, że czasami mogę wkurwiać i nie obrażam się za to. Po co takie baby co się obrażają o byle gówno?
Zgłoś
Avatar
Dzemik 2013-08-24, 11:53
Pantofel, pantofel jak chuj.
Zgłoś
Avatar
Escove 2013-08-24, 11:59
Zmarnowałeś kartkę papieru, żeby jej to napisać
Zgłoś