18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
mit2 2023-06-13, 22:58 13
Geraldinio napisał/a:

Może taka lewicowa odtrutka na prawacki faszyzm nie byłaby taka zła.


Po pierwsze, trzeba być kompletnym, niereformowalnym, skundlonym idiotą, żeby twierdzić że mamy teraz w Polsce faszyzm.
Po drugie, PiS to nie prawica, a narodowi socjaliści - czyli narodowa forma międzynarodowej lewicy.
Po trzecie, to ta wasza lewacka odtrutka jest w formie kapsułki z cyjankiem dla narodu polskiego.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-06-13, 23:07 4
Geraldinio napisał/a:

Może taka lewicowa odtrutka na prawacki faszyzm nie byłaby taka zła.



Najwięcej faszystów widzę po lewej stronie.

Geraldinio napisał/a:

Czemu tępa dzida trzymała do samego końca wózek i się wypierdolił, zamiast go puścić i się bronić obiema rękami??



Może nie chciała, żeby stoczył się jezdnia ze wzniesienia?
Zgłoś
Avatar
Kohei 2023-06-13, 23:37 4
PentagramOdDiabła napisał/a:

Halman powinien zwrócić Ci honor moim skromnym zdaniem za opis zdarzenia o co się spruł. ALe czego się spodziewać po szeryfie portalu który nawet w dalekiej na wschód Jakucji gdzie jakieś mongoły żyją w dziczy widzi kacapskie onuce...



a halman to nie ma ukrowskiej dziouchy?
Zgłoś
Avatar
Haw_haw 2023-06-13, 23:41 1
marcino_zly napisał/a:

Witamy w Europie.



To akurat była Australia...
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-06-14, 0:16 3
Jebane małpy do klatki wjebać i pod klucz
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2023-06-14, 0:50 1
zdrowoyebne napisał/a:

ciekawe czym sobie przejebała.a jak kradniesz filmik to chociaz o info sie kurwa postarajj



Fakt, fajnie dodać źródło, ale skoro nygus szarpie torebkę kobiecie to chyba nie poszło o faceta
Zgłoś
Avatar
Makulata 2023-06-14, 0:53 2
pyotreck napisał/a:

Po wygranej lewych wyciągamy transparenty łelkam refuges i takich my też będziemy mieli



Od stu lat rządzi w Polsce lewica.

Geraldinio napisał/a:

"Lewi" tym razem nie wygrają, bo KO będzie rozdawało po wyborach stołki, ale przy kolejnych to kto wie. Może taka lewicowa odtrutka na prawacki faszyzm nie byłaby taka zła.
co do filmiku: Czemu tępa dzida trzymała do samego końca wózek i się wypierdolił, zamiast go puścić i się bronić obiema rękami??



Od stu lat rządzi w Polsce lewica.
Zgłoś
Avatar
weltmajster 2023-06-14, 2:19 2
Jebane bambusy. Zapakować i wyjebać trebuszem w kierunku Afryki jak nie potrafi się brudas nauczyć życia wśród ludzi.
Zgłoś
Avatar
Agoreth 2023-06-14, 3:49 2
Ale zajebiście by było rozkurwić takiego nagroida jakimś dużym ładunkiem wybuchowym... Aż się rozmarzyłem...
Zgłoś
Avatar
Speakerninja 2023-06-14, 7:50
marcino_zly napisał/a:

Witamy w Europie.



Jeżeli Australia to Europa to kurwa ja nie wiem co...
Zgłoś
Avatar
uzytkownik609 2023-06-14, 10:06
Halman napisał/a:

jakoś nie widać po niej tej ciąży no ale chuj, widocznie niektórzy dla dramaturgii o tym wiedzą..



Dla dramaturgii to ty byś pewnie wiele zrobił ale nie chce zgadywać
Zgłoś
Avatar
Exclip 2023-06-14, 13:47
Geraldinio napisał/a:

"Lewi" tym razem nie wygrają, bo KO będzie rozdawało po wyborach stołki, ale przy kolejnych to kto wie. Może taka lewicowa odtrutka na prawacki faszyzm nie byłaby taka zła.
co do filmiku: Czemu tępa dzida trzymała do samego końca wózek i się wypierdolił, zamiast go puścić i się bronić obiema rękami??



Ko to lewi wlasnie.......... ciemna istoto
Zgłoś
Avatar
Gake 2023-06-15, 2:51
Halman napisał/a:

jakoś nie widać po niej tej ciąży no ale chuj, widocznie niektórzy dla dramaturgii o tym wiedzą..



Stulejko. Gdybys mial kobiete i jesli jakims cudem bys ja zaplodnil,to uwierz mi,ze nie widac tego po 2-3 miesiacach.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-06-15, 21:21
Może to jego kaszojady i już nie chciał płacić alimentów. Albo chciał jej zrobić murzyńską aborcję czyli kilka strzałów z pięści w brzuch
Tak czy inaczej, szympans do utylizacji
Zgłoś