18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Jacek86s 2022-07-31, 15:00 1
Maras0803 napisał/a:

Wystarczy żeby jechał wolniej, ale skąd taka ameba jak ty może o tym wiedzieć.



Taa. I może kurwa jeszcze niech przepuszcza pieszych. Ty chyba jesteś pedalarzem-terrorystą co się pruje na drodze.
Zgłoś
Avatar
masiur 2022-07-31, 15:04 3
Mariusza napisał/a:

Przepraszam za spam, szukam pomocy gdzie tylko mogę...Wierzę w Boga i ludzi dobrej woli.... Moja siostra Sandra cierpi na rzadką chorobę immunologiczną, przetoczenia flebogammy co miesiąc, po śmierci Taty zostaliśmy sami z chorą Mamą, wyjechałem do niemiec, przerwałem studia psychologiczne, żeby pomóc rodzinie. proszę wesprzyj jak możesz: pl/z/ratujsandre Zweryfikowana autentyczność zbiórki.



Sandra pokazuje cycuszki za hajs?
Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2022-07-31, 15:19 11
Mariusza napisał/a:

Przepraszam za spam, szukam pomocy gdzie tylko mogę...Wierzę w Boga i ludzi dobrej woli.... Moja siostra Sandra cierpi na rzadką chorobę immunologiczną, przetoczenia flebogammy co miesiąc, po śmierci Taty zostaliśmy sami z chorą Mamą, wyjechałem do niemiec, przerwałem studia psychologiczne, żeby pomóc rodzinie. proszę wesprzyj jak możesz: pl/z/ratujsandre Zweryfikowana autentyczność zbiórki.



Boga nie ma , gdyby był toby pomógł swojemu sługusowi. Nikogo nie obchodzi że w niego wierzysz, jeśli już to jest twój problem. Idź do przedstawicieli boga na ziemi, na pewno ci pomogą , przecież mają obowiązek pomagać i służyć ludziom
Zgłoś
Avatar
Maras0803 2022-07-31, 19:37 1
Jacek86s napisał/a:

Taa. I może kurwa jeszcze niech przepuszcza pieszych. Ty chyba jesteś pedalarzem-terrorystą co się pruje na drodze.



Ja pierdole, nie wierzę, że potrafisz oddychać i pisać jednocześnie. Ty nie chyba a na pewno jesteś niedojebany, skoro nie potrafisz zrozumieć dlaczego jedzie za szybko.
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2022-07-31, 20:27
I to jest to! Jeszcze by im mógł po wiadrze szczurów wrzucać do każdego domku
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2022-07-31, 20:29
Maras0803 napisał/a:

Ja pierdole, nie wierzę, że potrafisz oddychać i pisać jednocześnie. Ty nie chyba a na pewno jesteś niedojebany, skoro nie potrafisz zrozumieć dlaczego jedzie za szybko.



Przecież on jedzie jakimś kolosem a nie kurwa oplem Corsą. Więc chyba normalne że będą fale. Tym bardziej że chuj wie co leżą za przeszkody pod nim.
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2022-08-01, 9:08
Patrz synku tam kiedyś wszędzie były szyby
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2022-08-02, 10:11
Dawno tak się nie uśmiałem
Szkoda, że nie można dać dwóch piw.
Zgłoś