18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Ciężarówkowy naleśnik
fantastico • 2017-03-24, 01:49
Starszy Pan przechodząc przez przejście doznał przejechania przez ciężarówkę.


2017-03-24, 08:21
Martwa strefa widoczności kierowcy ciężarówki stała się poniekąd jego martwą strefą :)

2017-03-24, 13:23
bloodwar napisał/a:

Martwa strefa widoczności kierowcy ciężarówki stała się poniekąd jego martwą strefą :)



martwa strefa z boku, martwa strefa z przodu, martwa strefa z tyłu... na ch*j w ogóle kierowcom ciężarówek oczy jak i tak z każdej martwa strefa? Jak dojeżdżał do skrzyżowania to też miał tego pieszego w martwej strefie?

2017-03-24, 14:34
^up nie k***a, po cichu miał nadzieje że mu się nie wpie**oli pod ciągnik :)

2017-03-24, 23:13
Pan Kejk :D

2017-03-25, 09:07
Ale dlaczego pan z dużej litery dupku niebieski?

2017-03-25, 09:24
"Bo ja jestem pieszym i ja mam pierwszeństwo!"

2017-03-25, 13:17
Pieszy miał pewnie zielone światło. Kierowca zestawu miał chwile rozkojarzenia i nie zwrócił uwagi że ktoś stoi przed przejściem. A potem to już było martwe pole i rozsmarował go jak delmę na kanapce.

Osobiście w takich momentach najbardziej boje się rowerzystów. No bo skręcam nie ma nikogo. Ciągnik jest już prawie na przejściu a taki debil z tyłu pakuje mi się pod koła naczepy. Osobiście miałem taki przypadek. Jako ze przy takich manewrach zawsze patrze w prawe lusterka i wykonuje je powoli zauważyłem tego debila. Widzę że wymach*je coś łapskami. Wysiadam do delikwenta. On na to no bo tam był przejazd dla rowerów połączony z przejściem dla pieszych i on miał prawo wjechać a to ja mu nie ustąpiłem. Zbluzgałem szczawia.
Chyba zrozumiał w końcu że to nie osobówka i nie mam oczu w dupie, pomimo tego że zawsze bardzo uważam bo nie chce mieć nikogo na sumieniu a resztę życia spędzić za kratkami.

Tak więc radzę uważać i jeżeli nie macie pewności że kierowca Was widzi to albo sp***alacie z przejścia albo chwile zaczekać. Ot taka rada od trakera. Po prostu siedząc w kabinie tego nie widać.

Identycznie z Januszami w Passatach TDI. Zmieni ci taki pas prosto przed ciągnikiem a jak dostanie strzała to wielce obrażony że w niego przyj***łeś. :amused:

2017-03-25, 17:18
Dziad się dobrze ubezpieczył a to zwykłe wymuszenie było... teraz pewnie liczy kasę i się naigrywa :szczerbaty:

Cytat:

Pieszy miał pewnie zielone światło


Byłby z Ciebie sędzia sprawiedliwy, serio ;-) ja to bym mu do kosztów pochówku mandat dopie**olił i za karczera kazał płacić.


A tak całkiem serio, to niektórzy są po prostu nieśmiertelni. Tylko się nie ujawniają.

2017-03-25, 18:47
PabloEskobar napisał/a:

ja to bym mu do kosztów pochówku mandat dopie**olił i za karczera kazał płacić.



Ty faktycznie tam chyba przejścia nie było w ogóle. ;)