18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
tigerqaz 2019-03-04, 19:30 1
Ja myślę, że On po prostu dociąża przeciwwagę
Co nie widzieliście jak to się w Łodzi skończyło ?
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2019-03-04, 20:25 2
Nie wydaje mi się aby istniało takie prawo, które zakazuje szczania czy srania w pracy. Chuj mnie obchodzi ile kosztuje moje sranie mówiąc wprost sram na to. jak chcą to mogą mi wpełni sprawny kibel ze spłuczka i umywalką wstawić do kabiny to wtredy nie będę musiał wychodzić.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2019-03-05, 12:15 2
qwerq221 napisał/a:

Nie wydaje mi się aby istniało takie prawo, które zakazuje szczania czy srania w pracy. Chuj mnie obchodzi ile kosztuje moje sranie mówiąc wprost sram na to. jak chcą to mogą mi wpełni sprawny kibel ze spłuczka i umywalką wstawić do kabiny to wtredy nie będę musiał wychodzić.



A napisał o wypierdalaniu kogoś z roboty za sranie?
Jebnięty jesteś? Jakie ty i tobie podobni musicie miec zjebane zycie.
Czytasz gazete, O CIEKAWOSTKA, "Motyle latają" i się wkurwiasz 22 minuty nad tym ze jebane w dupe pierdolone motyle lataja sobie a ty to ciota i chuj?
napisalem bezmózgu jebany w dupe przez matkę ciekawostke a sie zaczałeś spuszczać jak w dupe starego o zakazaniu srania w pracy, naprawde masz nasrane ale we łbie
Zgłoś
Avatar
JebaćLudzi 2019-03-05, 23:43 1
Fajna praca.Sranie na takiej wysokości to musi być zajebista przygoda
Zgłoś
Avatar
lucilla 2019-03-09, 16:19 1
@Wieczor678
Wrzucales reklamówki do morza? Jesteś zwykłym brudasem, nie różniącym się od tych wieśniaków co wywożą śmieci do lasu.
Zgłoś