18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
Złowroga Pralka ! 2011-02-18, 13:35
Jhauhauhau prosze.
Zgłoś
Avatar
Prozac 2011-02-18, 14:38
napewno studenci bo nikt inny nie jest takim debilem jak oni!!! hahahaha
Zgłoś
Avatar
szefooo 2011-02-18, 15:04 2
@up
Uważasz że studenci są debilem?
hmmm
No kurwa naprawde ciężko napisać teraz bardziej debilne zdanie w chuj wie jakiej formie żeby ci odpowiedzieć.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2011-02-18, 15:19
@up
niestety Prozac ma racje.tyle, że chodzi mu o studentów z wiosek i małych miasteczek typu ostrołęka etc, którym odpierdala w dużych miastach bo w końcu nie muszą u starego w oborze zapierdalać i w dupach się przewraca z nadmiaru wrażeń.najczęściej takich pojebów spotyka się na polibudach oczywiście.
wracając do filmiku to kurwa większych palantów nie widziałem
Zgłoś
Avatar
Prozac 2011-02-18, 18:01
chodzi mi panowie i panie o studentow ktorzy calymi nocami dra ryja sprowadzaja sobie kolezkow i chleja w towarzystwie samcow..... zamiast pojsc na impreze od czasu do czasu poderwac dupy i je porzadnie wyruchac!!! za moich czasow tak sie studiowalo!!! i jak sie ktos chcial napierdolic to w lokalu jak czlowiek a nie rzygac i srac po klatkach bo to przeciez jest sie fajnym gosciem jak sie ktos wyrzyga na klatce albo wysra.... czyz nie? w akademiku robcie sobie co chcecie! ale nie w blokach jak mieszkacie z ludzmi pracujacymi! ktorymi i wy kiedys bedziecie!!!! i bedziecie tak samo mowic na studentow jak ja!!!! i zapewniam was to nie bedzie mile miec za sasiada studenta!!!
Zgłoś
Avatar
soohar 2011-02-18, 22:28 1
Wyznawcy gracjanizmu
Zgłoś
Avatar
1986kuba 2011-02-19, 11:43 2
a wg mnie chujowe
Zgłoś
Avatar
Frikowaty 2011-02-19, 11:54 2
kool83 napisał/a:

@up
niestety Prozac ma racje.tyle, że chodzi mu o studentów z wiosek i małych miasteczek typu ostrołęka etc, którym odpierdala w dużych miastach bo w końcu nie muszą u starego w oborze zapierdalać i w dupach się przewraca z nadmiaru wrażeń.najczęściej takich pojebów spotyka się na polibudach oczywiście.
wracając do filmiku to kurwa większych palantów nie widziałem


Co masz do Ostrołęki? Ja wole żyć w 60 tysięcznej Ostrołęce z kulturką niż w niewiele większym mieście gdzie ludzie proszą o to by kubek po coli im oddać bo nie chce się im zamawiać jedzenia, a przecież na wielką dolewke w KFC trzeba się załapać! W dupie wiesz gówo widziałeś, jeżeli myślisz że w Polsce są jakieś większe miasta, od których ludziom w głowach się przewraca.
Zgłoś
Avatar
dyziom 2011-02-19, 11:57
chyba każdy ma takie dni
Zgłoś
Avatar
2young 2011-02-19, 12:48
Wersja LoL'owa by Grasshyren (league of legends)
Zgłoś
Avatar
wexors 2011-02-19, 12:59
Frikowaty napisał/a:


Co masz do Ostrołęki? Ja wole żyć w 60 tysięcznej Ostrołęce z kulturką niż w niewiele większym mieście gdzie ludzie proszą o to by kubek po coli im oddać bo nie chce się im zamawiać jedzenia, a przecież na wielką dolewke w KFC trzeba się załapać! W dupie wiesz gówo widziałeś, jeżeli myślisz że w Polsce są jakieś większe miasta, od których ludziom w głowach się przewraca.



a Warszawa?? stamtąd jeszcze nikt normalny nie wrócił ...
Zgłoś
Avatar
StanleyWhite 2011-02-19, 13:03
przy takiej biedzie jak ten filmik i jego autorzy to dzieciaki z Somalii są milionerami ...
Zgłoś
Avatar
Jox 2011-02-19, 13:25 2
Kurwa... żal mi was
To że komuś pozytywnie odwala, robi coś dla beki to już jest pojebem. Tak kurwa i jeszcze najeżdżajcie na to że ktoś jest ze wsi
Jebani pozerzy nie wychodzący za ramy tego co mamusia powie.
Zgłoś
Avatar
walek1905 2011-02-19, 13:48
chetek napisał/a:

Obrazek



chetek to debile
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie