18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
jambi 2013-09-07, 0:39
kacap jakiś a nie komentator
Zgłoś
Avatar
szymek_czarodziej 2013-09-07, 0:48 9
Chuj a nie bania, zwolnione tempo i robione pod idiotów.
Zgłoś
Avatar
orzech1991 2013-09-07, 0:51
taki to jest mecz a nie...
a komentator? każdy może mieć gorszy drugi dzień
Zgłoś
Avatar
zuojestwszedzie 2013-09-07, 0:54 3
a tam pierdolicie ze zwolnione tempo, przeciez to jest nagrywany obraz z tv aparatem, a komentator po wyniku naszej reprezentacji nie miał sil juz na nic :/
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2013-09-07, 1:13 2
za najebaństwo piwko się należy, a jak.
Zgłoś
Avatar
b................� 2013-09-07, 10:03 7
Dobra, spieszę z wytłumaczeniem:

Koleś nagrywa TV aparatem w telefonie i sam podkłada głos.

Kurwa jaki jestem zajebisty.
Zgłoś
Avatar
Vuaevo 2013-09-07, 12:11 24
Jesteście debilami. Też to oglądałem, komentator serio najebany max. Leciało to wczoraj w nocy od 23:00 do 24:00

Łapcie więcej fimików:



Zgłoś
Avatar
mnt_13 2013-09-07, 13:21 4
nakurwiony jak messerszmit
Zgłoś
Avatar
dedmaker 2013-09-07, 13:27
To nie jest fejk przygłupy
Zgłoś
Avatar
jokero42 2013-09-07, 15:34 39
a tutaj opis sytuacji przez Tomka Hajto.

"Wczoraj byłem w siedzibie Eurosportu, gdzie wraz z kolegami redakcyjnymi i kilkoma piłkarzami oglądaliśmy mecz Polaków. Atmosfera była bardzo przyjemna, a sam mecz okraszony kilkoma "mocnymi" akcentami, ale nie o tym ma być ta anegdotka. Po spotkaniu Pazdan zaproponował małego pokerka, więc usiedliśmy do kart. Tak gramy i gramy, a w międzyczasie Tomek Burnos z Ukahem kończą chyba już 4 flaszkę. Zza pleców słychać tylko głośne sapanie Tomka i ciche jego rozmowy z obrońcą Jagiellonii. Po jakimś czasie, gdy zrobiliśmy przerwę aby Pazdan mógł podzwonić po kolegach z prośbą o pożyczkę, wszyscy gracze wracają do kieliszków. Z początku nikt nie zauważył braku jednej osoby, dopóki Ukah nie zaczął się bezsensu śmiać. Zapytany o powód, odpowiedział, że założył się z Burnosem, o to, czy Tomek pójdzie komentować jakieś skróty meczów. Nikt z obecnych oczywiście w takie bajeczki nie uwierzył, jednak koło 4.00 znaleźliśmy zasłużonego komentatora Eurosportu zarzyganego na stanowisku komentatorskim. Ustawiliśmy na nim fortecę z plastikowych kieliszków i szczęśliwi wróciliśmy do domów."
Zgłoś
Avatar
sharqylbj 2013-09-07, 15:34 1
Nie kurwa, sadole aka pierdoleni kryminolodzy wszystko wiedzą najlepiej, że to nie jest komentator Eurosportu, ze to zmontowane (bo kurwa brzmi lepiej dla widza), a już rozjebała mnie bajka o tym, że to jakiś typ podkłada głos, no nie wiem czy to chuj czy beka mnie strzela :v
Zgłoś
Avatar
iseebadpixels 2013-09-07, 15:38 1
morał bajki jest prosty i niektórym znany: ... nigdy nie komentuj, gdy jesteś najebany
Zgłoś
Avatar
T................z 2013-09-07, 15:43 11
bez kitu... wszyscy którzy oglądają eurosport wieczorami wiedzą, że komentatorzy tam na okrągło najebani, najlepiej jak tenisa komentują wieczorem, w pewnym momencie odrywają się od rzeczywistości, i nie wiedzą co się dzieje ;d

ps. poważnie nikt nie ogląda eurosportu? XD
Zgłoś
Avatar
Splifcior 2013-09-07, 15:49 4
Sędzia liniowy w trakcie meczu był chyba w podobnym stanie co ten komentator
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie