18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Swiat, kurwa, się kończy.... Polityczna dziwka szuka pomocy wśród zwykłych szaraczków, bo mu się w kolejce nie chce czekać na dawcę i liczy, że ktoś się zgłosi.....
Proponuje wpisywać się z życzeniami dla ledwo zipiącego posła i mu później je przekazać ku pokrzepieniu
Cytat:

Artur Górski, poseł Prawa i Sprawiedliwości, który walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną, szuka "bliźniaka genetycznego" - donosi portal tvp.info.

"Szpital, w którym się leczę - Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie, rozpoczął procedurę szukania dla mnie bliźniaka genetycznego z grona dawców niespokrewnionych" - napisał na swoim facebookowym profilu Górski.

"Jeśli ktoś z Państwa chce pod kątem mojej osoby wpisać się do Rejestru, może zgłosić się bezpośrednio do Instytutu Hematologii i Transfuzjologii ul. I. Gandhi 14, kontaktując się wcześniej w godzinach pracy pod nr tel. 22 555-55-555, w celu uzyskania szczegółowych informacji. Zachęcam do wejścia w ten program nawet wówczas, gdyby Państwa szpik miał uratować życie komuś innemu" - dodał.

Przypomnijmy: poseł PiS poinformował o swojej chorobie w październiku ubiegłego roku. Górski przeszedł już ciężką chemioterapię. Przeszczep szpiku to kolejny etap leczenia. By jednak do niego doszło, potrzebny jest niespokrewniony dawca.

"Baza dawców w Polsce jest wciąż nieduża. Brakuje pieniędzy na akcje promocyjne i szczegółowe badania wstępnych dawców (...). Polaków stać na więcej w leczeniu białaczki" - powiedział poseł Górski w rozmowie z portalem tvp.info."



No Sadole - wyrzućcie to z siebie

Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2014-01-05, 23:12 3
BrunerOvned napisał/a:


Człowiek jest człowiekiem, gość sam z siebie posła nie zrobił i to nie jego wina, że został już przez życie doświadczony, ryże skurwysyny.
Żyć każdy chce!



Biedaczysko... zmusili go, zeby został posłem.... ja pierdolę......
Idź daj mu dupy, to może sie chociaż zarazisz i też zostaniesz politykiem....
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2014-01-05, 23:27 2
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:



Biedaczysko... zmusili go, zeby został posłem.... ja pierdolę......
Idź daj mu dupy, to może sie chociaż zarazisz i też zostaniesz politykiem....


Szkoda słów na debili...
Zgłoś
Avatar
G................9 2014-01-05, 23:30 22
Jestem zarejestrowanym, potencjalnym póki co, dawcą szpiku.

Wiele razy się nad tym zastanawiałem, co będzie jak zadzwoni telefon i ktoś powie, że mogę uratować komuś życie? Jeden chuj mnie obchodzi, czy to będzie poseł, robotnik, dziecko czy kobieta w średnim wieku - to człowiek "w potrzebie".

Bohaterowie internetu - własnie tyle macie kurwa odwagi, żeby szczekać. Odwaga to nawet ten pierwszy krok, żeby się zarejestrować jako dawca, nie - absolutnie się tu nie gloryfikuję, po prostu mi was żal.
Zgłoś
Avatar
Tupolew18 2014-01-05, 23:44 2
@up FAKE Polityk to nie człowiek
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-05, 23:58
Mojego to nikt nie będzie chciał zapewne
Zgłoś
Avatar
dzarul 2014-01-06, 0:10 1
protos napisał/a:

Mojego to nikt nie będzie chciał zapewne


Jak znajdzie się osoba chora, pasująca do twojego profilu genetycznego. to wezmą. Nie bój się
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-01-06, 0:55 2
Ja wiem, że to tylko teoria spiskowa ale jak już ustalą tego bliźniaka a za kilka lat pan poseł będzie nerki albo serca potrzebować?
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-06, 1:19 1
@up sugerujesz że użyją bliźniaka jako magazynu części zamiennych ?
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-01-06, 2:02 7
Akurat temu skurwielowi to włosa z dupy bym nie oddał. Jechał po wszystkich, gardził innymi, to i karma sprawiedliwa.
Zgłoś
Avatar
necrofallus8 2014-01-06, 11:40 3
Będzie miał pogrzeb na koszt państwa więc czym się martwi? Aha już wiem, przecież jeszcze mógł więcej nakraść. Wielki chuj w dupę wszystkim naszym politykom, niech szybko wyciągną kopyta.
Zgłoś
Avatar
D................d 2014-01-06, 13:05 3
Niech ginie.
Zgłoś
Avatar
zoob3r3k 2014-01-06, 20:52
piwo za kotka
Zgłoś
Avatar
d................i 2014-01-06, 20:56 1
a więc jednak jest sprawiedliwość na tym świecie!
Zgłoś
Avatar
Grzyb18 2014-01-06, 21:02
Hahaha, jaki śmieszny ten gif. Można do upadłego oglądać.
Zgłoś
Avatar
rew123321 2014-01-06, 21:05 2
jakoś mi go nie szkoda, ale za tego biednego kota z niestrawnością na wycieraczce dam piweczko!

swoją drogą co zrobi prawiczek jak dostanie przeszczep od lewaka?
sepuku? czy w tym przypadku przymknie oko? zawsze mnie to zastanawiało...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie