18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ciężko w to uwierzyć
Veni_Vidi • 2024-07-04, 10:14
Ciężko w to uwierzyć, ale niektórzy ludzie cieszą się z zapowiadanych podwyżek.

Nic bardziej głupiego dziś nie zobaczycie...
"To dobrze że są podwyżki, dobrze wpływają na domowy budżet, może dzięki podwyżkom zaczniemy oszczędzać."
Spodziewam się że przed przyszłymi wyborami któraś partia obieca podwyżki... w końcu jeżeli taki poziom ma elektorat...

Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-14, 1:29
CzerstWybut napisał/a:

Wydaje mi sie że rozmawiasz z botem. Cały czas lanie wody aby tylko podburzać



Jest to możliwe.
Tym bardziej że nie ma żadnych argumentów, tylko zwykłe wysrywy.
Zgłoś
Avatar
subik 2024-07-18, 16:47
kris1978 napisał/a:

Jest to możliwe.
Tym bardziej że nie ma żadnych argumentów, tylko zwykłe wysrywy.



Kuuurwa spierdolina umysłowa, pokurrrrwiony łeb masz ślepaku. Już ci mówiłem za KREDYT kazdy umie kupić/wybudować/postawic/dac czy Ty chuju nie rozumiesz że za PISu było lepiej tylko przez to, przez drukowanie??? To rozwala gospodarke od wewnątrz, na poczatku jest ok, fajnie a teraz tylko inflacja nas ciąży , co za niedorozwój!!! Zamiast mieć ratę 2000zł to ludzie mają 4500zł wszystko "bankowi" przepierdalają a tak naprawdę do rządu idzie kasa. PO i PIS powinno zdechnąć. PIS jest lepsze niż PO ale obydwie partie powinno sie wyrżnąć
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-18, 17:53
subik napisał/a:

Kuuurwa spierdolina umysłowa, pokurrrrwiony łeb masz ślepaku. Już ci mówiłem za KREDYT kazdy umie kupić/wybudować/postawic/dac czy Ty chuju nie rozumiesz że za PISu było lepiej tylko przez to, przez drukowanie??? To rozwala gospodarke od wewnątrz, na poczatku jest ok, fajnie a teraz tylko inflacja nas ciąży , co za niedorozwój!!! Zamiast mieć ratę 2000zł to ludzie mają 4500zł wszystko "bankowi" przepierdalają a tak naprawdę do rządu idzie kasa. PO i PIS powinno zdechnąć. PIS jest lepsze niż PO ale obydwie partie powinno sie wyrżnąć



Jesteś zjebany. Nawet tego nie czytam
Jedz na szparagi
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-28, 15:51
Stara komunistyczna, tępa, ubecka kurwa. Niech rzydzi oszczędzają i księża, bo rząd się zawsze wyżywi.
Zgłoś