18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Claymore - żeńska wersja Wiedźmina po japońsku.
K................a • 2013-04-13, 17:59
Chciałbym przyciągnąć waszą uwagę do tej niecodziennej mangi z kategorii dark fantasy stworzonej przez Norihiro Yagi - Claymore. Do przeczytania w formie komiksu i obejrzenia jako serial animowany, który szczególnie polecam.

Srebrnookie zabójczynie, potocznie nazywane Claymore. Stworzone w owianym tajemnicą starożytnym zakonie. Pół-kobieta pół-yoma z numerem miast imienia, przemierzają Świat oczyszczając go z pomiotu chaosu. Wyklęte, przez tych, którym pomagają. Claymore mają nadnaturalne umiejętności pomagające im rozprawiać się ostatecznie z wszelkiego rodzaju rządnymi ludzkiej krwi monstrami. Niestety one same z czasem stają się ofiarami swojej mrocznej osobowości, która po zawładnięciu ciała Claymore zamienia je w to do walki z czym zostały stworzone.
Claymore Official Trailer: /watch?v=DDZYTMTgvSI
Zgłoś
Avatar
schreder 2013-04-13, 22:53
Dexecto napisał/a:

A tak jeszcze pomijając hejt ogólny i odnosząc się do samej postaci to te czarownice to tacy killerzy nie? A na 1 obrazku stoi napisane coś w stylu "No, 47 Clare"...

Obrazek
Przypadek.. ;]



Ona jest przypisana do 47 regionu i jest najsłabszą z Claymore w rankingu (teoretycznie oczywiście). Ogólnie w Claymore najlepsza jest Teresa i to w sumie dla jej historii warto jest obejrzeć to anime. A dla wszystkich hejterów: wypierdalajcie Nie umiecie bardziej pocisnąć niż tym chujowym obrazkiem? Nie mam pojęcia co za zjeb taki obrazek w ogóle wymyślił.
Zgłoś
Avatar
ViruSex 2013-04-13, 23:02 4
Zawsze wchodzę w komentarze pod czymś, co jest związane z anime, aby poczytać ten ból dupy Jeszcze nigdy się nie zawiodłam Co do wstawki: Lubię anime, ale to co tu dałeś jest tak w chuj sadystyczne... Mogłeś chociaż dać screena, jak ktoś kogoś morduje poprzez wsadzenie mu miecza w odbyt.
Zgłoś
Avatar
robert357 2013-04-13, 23:10 1
Ach, zapomniałbym: jedyny Wiedzmin to nasz Wiedzmin, a nie jego pseudo podróby. Wiwat Andrzejowi Sapkowskiemu!
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-04-13, 23:12 5
Kurwa mać jeszcze mi posta wyjebało jak to pisałem...
Gimbusie, gimbusiarnio nikt tu kurwa nie chce waszego zjebane pedalskiego ścierwa. Jeśli postujesz to dla bólu dupy, gratuluję. Udało ci się. Sam obejrzałem ponad 100 serii tego ścierwa i 90 z nich nie było wartych mego czasu. Wszystko to odtwórcze, te same spierdolone schematy, jeśli już są jakieś elementy kultury to jak wyżej spierdolone żywcem od innych, albo wpierdolone tak że aż żal patrzeć (vide naruto, ale nawet "higurashi no naku koro ni" ma spierdolone schematy w wielu miejscach)

Wytłumaczcie mi kurwa jedną rzecz. Po jaki chuj to oglądać? Ok, w poprzednie wakacje skończyłem Dragon Ball Z, bo to była bajka mojego dzieciństwa, zajebista zresztą. Ale reszta? Po chuj? Fabuła? Jaka fabuła, anime nie ma fabuły, tylko bandę grubych koniowałów stojących za scenariuszem i dyrygującymi w stylu "to jebniemy tam, tamto gdzieś dalej i będzie git, jesteśmy tacy głębocy hehe". Do książek kurwa, nie do spedalonych bajek. Oglądacie dla kreski? Dziecko w 3 podstawówce lepiej rysuje. Dla lasek? Kurwa, serio? Nie dość że 3/4 kobiet wygląda jakby nie skończyły podstawówki, to na dodatek będziecie czekać 19 minut żeby laska pokazała mały camel toe na swych majtkach. Serio? Przybijcie sobie piątke z tymi pedałami... i idźcie sobie gdzieś indziej walić nad pedalskimi bajkami...


Szczerze to nawet najkrwawsze anime nie będzie tak dobre jak prawdziwy film. Bo to tylko kreska. Żałosna zresztą.
Zgłoś
Avatar
boberm 2013-04-13, 23:16 2
Najbardziej mnie wkurwiają te kanciaste kwadratowe ryje, z tym gównem !
Zgłoś
Avatar
r................2 2013-04-13, 23:17 4
Oby więcej takich artykułów. Oczywiście więcej powstanie:*
Claymore is the best.
Wszyscy ci, którzy piszą, że oglądali wcale nigdy nawet nie ujrzeli, żadnej serii. Specjalnie to mówią, aby oczerniać. Ale kij tam, dalej zamierzamy wrzucać artykuły, i kij wam do gadania.

Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2013-04-13, 23:45 1
Ile jeszcze tej pedalskiej Japonii, Chin czy tam Korei którejkolwiek pojawi się na Sadolu? Wiem że mi się nie podoba to nie czytam, dlatego poprzednich 50 tematów o tym nie przeczytałem, no ale kurwa. Ile można?
Zgłoś
Avatar
Herhard 2013-04-13, 23:46
Co za ciota takie coś wstawia ?
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-04-14, 0:03
fantomasik napisał/a:



Jaranie się Japonią, to pedalstwo, ale...to smutne, że szukasz kolegów na sadolu


A pisałem o sobie? Czytaj ze zrozumieniem...
Zgłoś
Avatar
m................l 2013-04-14, 0:09

Popierdoliło do końca.
Zgłoś
Avatar
slannesh 2013-04-14, 0:20
Lol Claymore jest zjebany (przynajmniej jeśli chodzi o anime).
PS. Nie kumam zbytnio tej akcji wrzucania anime (chyba że jakieś gore, czy hellsingo podobne cuś)
Ale jeszcze bardziej nie ogarniam hejterów potrafiących tylko wrzucać jeden i ten sam jebany obrazek...
Zgłoś
Avatar
DanielMarley 2013-04-14, 0:24 3
Nie mam nic do anime, niektóre naprawdę dają do myślenia, a to że jest to animacja rysunkowa nie przeszkadza jak człowiek wychował się na grach oglądając animowane "kwadraty" wiadomo gusta i guściki, jednak jedno jest w 100% pewnie to nie jest portal nadający się do rozmowy czy promowania anime czy w ogóle sztuki lub czegokolwiek co zmusza człowieka do jakiegokolwiek wysiłku umysłowego, większość userów tutaj jest rozjechana moralnie jak dupy na hardzie, a hejt to sposób na lans i pokazanie kto ma większego kutasa co ni chuja nie przekłada się na rzeczywistość, ale jedyne co pnie się na usta do adminów to "wasz cyrk wasze małpy"
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2013-04-14, 0:32 1
Nie wiem, ale wydaje mi się że jakbym chciał przeczytać coś o kreskówkach czy nawet serialach animowanych to na pewno nie szukałbym tego tutaj...
To jest Sadistic czy kreskówka.pl?
Zgłoś
Avatar
vax 2013-04-14, 0:39
Jak dla mnie genialne anime Również polecam
Zgłoś
Avatar
kuczaj 2013-04-14, 1:12 1
bobrełę napisał/a:

Tyle w temacie
Obrazek


Przy każdym takim temacie zawsze musi być jakiś debil który to wrzuca... Przestało być śmieszne 1000000 tematów temu...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie