18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Cmentarzyska olimpijskie
szczerkos • 2012-08-21, 21:15
Organizacja Storefront for Art and Architekture zorganizowała wystawę przedstawiającą zaawansowany stan poolimpijskiej degrengolady obiektów, które zostały stworzone na potrzeby igrzysk w różnych miastach świata. Jeżeli lubicie klimaty typu opuszczona stacja metra, czy opuszczony jarmark Europa - poniższe fotki na pewno zrobią na was wrażenie.

za zczuba.pl

1936 — Elstal, Germany



Reszta w komentarzach
Zgłoś
Avatar
Yeboch 2012-08-21, 21:17
Czekam:)
Zgłoś
Avatar
Breakdrowser 2012-08-21, 21:22 1
Za samo zczuba.pl piwo
Zgłoś
Avatar
szczerkos 2012-08-21, 21:28 21
1952 Pływalnia Olimpijska — Lake Ahvenisto, Finlandia





1972 Stacja kolejowa "Stadion Olimpijski" — Monachium, Niemcy





1984 Podium Zimowych Igrzysk Olimpijskich, Skocznia Olimpijska, Tor Bobslejowy — Sarajevo, Bośnia i Hercegowina











2004 Helliniko Olimpijski Stadion Softballowy — Ateny, Grecja





2008 Tor Kajakowy - Pekin, Chiny





W Londynie budynki jeszcze w dobrym stanie
Zgłoś
Avatar
Z................m 2012-08-22, 0:43
Ehh ile jeszcze, żeby zbiorczy zrobić...
Zgłoś
Avatar
donRafael 2012-08-22, 0:47
genialne, ma swój klimat!
Zgłoś
Avatar
sylwek1191 2012-08-22, 0:49 21
a ten na końcu dętkę sprawdza?
Zgłoś
Avatar
H................g 2012-08-22, 1:08 1
@donRafał zamknij mordę jak Ci się takie tematy nie podobają to albo przewijaj dalej albo spieprzaj na inny serwis gdzie możesz znaleźć tematy idealne dla gimbusów.
Zgłoś
Avatar
Z................m 2012-08-22, 1:16 15
Hacerking napisał/a:

@donRafał zamknij mordę jak Ci się takie tematy nie podobają to albo przewijaj dalej albo spieprzaj na inny serwis gdzie możesz znaleźć tematy idealne dla gimbusów.



Domyślam się pajacu, że to do mnie było. Powiedz mi jedno, czy ja powiedziałem, że mi się nie podoba? Od takich rzeczy są zbiorcze, tak samo jak pieski i kurwa, kotki.
Musiałbym byś zajebiście "zdolny", żeby w wieku 29 lat byś gimbusem zjebie.
Zgłoś
Avatar
Groem 2012-08-22, 2:00 1
W Polsce też tak będzie, jeszcze parę lat
Zgłoś
Avatar
zukennuken3d 2012-08-22, 3:18
@up w polsce nie bylo olimpiady
Zgłoś
Avatar
snik0 2012-08-22, 7:51
Zabijam Palcem napisał/a:



Domyślam się pajacu, że to do mnie było. Powiedz mi jedno, czy ja powiedziałem, że mi się nie podoba? Od takich rzeczy są zbiorcze, tak samo jak pieski i kurwa, kotki.
Musiałbym byś zajebiście "zdolny", żeby w wieku 29 lat byś gimbusem zjebie.



No chyba jednak jesteś cofnięty w rozwoju i możliwe, że za tydzień zaczyna ci się szkoła skoro nie widzisz że "@donRafał" na początku wypowiedzi oznacza adresata.
Zgłoś
Avatar
darknock 2012-08-22, 8:39
@up przeczytaj posta człowieku
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2012-08-22, 8:54
W Londynie może nie będzie aż takiej patologii- wiele z obiektów już wcześniej było używanych, a na potrzeby Igrzysk zostały tylko nieco zmodernizowane. Stadion na Wembley jest w użytku bardzo często, tak jak Wembley Arena, a podejrzewam, że teraz Anglia zacznie aktywnie zajmować się oragnizacją wszelkiej maści imprez lekkoatletycznych, mityngów itp. tak więc i obiekty z wioski olimpijskiej sie nie zmarnują. Podobnie sprawa ma się z apartamentami które zostały wybudowane dla sportowców- wszystkie zostaną sprzedane za normalną cenę jako normalne mieszkania dla każdego chętnego.
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-08-22, 9:08
@snik0 czy Ty kurwa umiesz czytać i wyciągać z tego wnioski?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie