18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Halman 2019-05-01, 10:05 40
hipis myślał że jest bezkarny i nie pomyślał że gruby prócz sadła ma argumenty w ręku na lewusów
Zgłoś
Avatar
mianas 2019-05-01, 10:18
Padł jak śmieszek na asfalta...
Zgłoś
Avatar
bodzionek 2019-05-01, 10:18 10
Mi się właśnie zajebiście podoba nastawienie kolesia. W przeciwieństwie do większości Dindu nie reaguje agresją i ucieczką, tak ucieka kawałek, ale po tej zawrotce widać, że nie chce spierdolić a raczej odroczyć chwilę to co ma się stać. Takie nastawienie "Nie no stary, nie możesz mi tego zrobić". Nie wiem o co mogło tutaj chodzić, ale obstawiam, że pan policjant był nadgorliwym chujem.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2019-05-01, 11:29 2
Zajebiście go wyprostował
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2019-05-01, 11:37 1
Ale zarył mordą, piękne
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-05-01, 12:10
Lądowanie na facjatę z telemarkiem
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-05-01, 12:34 19
bodzionek napisał/a:

Mi się właśnie zajebiście podoba nastawienie kolesia. W przeciwieństwie do większości Dindu nie reaguje agresją i ucieczką, tak ucieka kawałek, ale po tej zawrotce widać, że nie chce spierdolić a raczej odroczyć chwilę to co ma się stać. Takie nastawienie "Nie no stary, nie możesz mi tego zrobić". Nie wiem o co mogło tutaj chodzić, ale obstawiam, że pan policjant był nadgorliwym chujem.



Właśnie opisałeś reakcję małego dziecka któremu mamusia próbuje zabrać zabawkę za złe zachowanie.
Zgłoś
Avatar
Shaint 2019-05-01, 15:52 3
Czarnego by już strzelili.
Zgłoś
Avatar
t0ffik1 2019-05-01, 23:00
HAL9000/2 napisał/a:

hipis myślał że jest bezkarny i nie pomyślał że gruby prócz sadła ma argumenty w ręku na lewusów



Zdecyduj sie hipis czy lewus bo jedno od drugiego dzielą światy (tak jak Ciebie od wiedzy)...
Tak dla uzmysłowienia Ci, to w śród pisowych marszałków znajdziesz ludzi którzy chwalą się byciem jednymi z pierwszych hipisów.
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-05-02, 7:44
t0ffik1 napisał/a:


Tak dla uzmysłowienia Ci, to w śród pisowych marszałków znajdziesz ludzi którzy chwalą się byciem jednymi z pierwszych hipisów.



doinformuj się dogłębnie zanim zaczniesz siać głupoty... ruch hipisowski ma w chuj więcej wspólnego z ideologią komunizmu niż możesz sadzić.. tak do uzmysłowienia; chyba gdzieś ci się obiło o uszy np o komunach hipisowskich gdzie wszystko było wspólne? lokum, żarcie, narkotyki, dupa i dzieci.... ?
Zgłoś