18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Cnota na sprzedaż
BongMan • 2012-10-06, 11:15
Mieszkanka stanu Santa Catarina w południowej Brazylii, 20-letnia studentka Catarina Migliorini, wystawiła na sprzedaż swoje dziewictwo.

Catarina postanowiła stracić dziewictwo z mężczyzną, który do zakończenia aukcji, tj. do 15 października zaoferuje najwyższą kwotę. Na początku października cena wynosiła już 190 000 dolarów.

Większą część pozyskanych środków dziewczyna przekaże organizacji pozarządowej, która buduje nowoczesne mieszkania dla rodzin o niskich dochodach w jej ojczyźnie.

- Już teraz mówią o mnie, że jestem prostytutką, ja jednak patrzę na to jak na biznes. Zdarzy się to tylko jeden raz, a ja będę miała możliwość pomóc ludziom w potrzebie i również zmienić coś w swoim życiu. Teraz będę podróżować. I, bez względu na wszystko, nadal pozostanę romantyczną dziewczyną wierzącą w prawdziwą miłość - twierdzi Migliorini.

Kulminacja całego zdarzenia nastąpi w samolocie, w którym Catarina i zwycięzca aukcji o prawo do pierwszej nocy, wylecą z Australii do USA. Lot potrwa około 14 godzin, więc czasu na pewno im nie zabraknie.

Zanim zwycięzca odbierze to, za co zapłacił, zostanie przebadany pod kątem chorób wenerycznych.

A oto i ona:


Tu można licytować jak ktoś ma więcej niz 190 000$:
virginswanted.com.au/catarina-BID.html

Zainteresowanym przypominam, że Brazylia to światowa stolica AIDS
Zgłoś
Avatar
Dża 2012-10-06, 19:34 1
think666 napisał/a:

190.000$ za tą dziewczynę? Nie...



Kwota za ten sex była by akceptowalna dla gościa, któremu nawet najohydniejsze prostytutki odmawiały.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-10-06, 20:19 1
@up
nie ma takiego, weźmy przykład z "chłopaki nie płaczą";
"gdy klient jest wyjątkowo brzydki to zamykam oczy i myśle o nowej pralce"
Zgłoś
Avatar
polux 2012-10-06, 20:54 31
Gdybym klepała biedę i wpieprzała suchy chleb w życiu bym sie nie sprzedała.

To jest dobre:

" I, bez względu na wszystko, nadal pozostanę romantyczną dziewczyną wierzącą w prawdziwą miłośc"

Hhahaha... naprawdę dobre...
Zgłoś
Avatar
Godelo23 2012-10-06, 22:46
Reklama dźwignią handlu
Zgłoś
Avatar
mellvin 2012-10-07, 4:35
kurwa, wiedziałem że ludzie robią coraz dziwniejsze i bardziej pojebane rzeczy, ale jak widać świat może mnie ciągle czymś zaskoczyć.
Zgłoś
Avatar
Farmerx 2012-10-07, 4:49
Całkiem fajna laska, tylko się skrzywiła, jak by ktoś wsadził jej w dupe odpalony paralizator
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-10-07, 5:54 8
Rozumiem, że jak nie będzie krawawej poszlaki na prześcieradle to klient ma prawo do żądania zwrotu pieniędzy?
Zgłoś
Avatar
drexet1 2012-10-07, 9:58 1
a cóż to za przyjemność mieć zakrwawionego chuja, i słuchanie jęków laski z bólu rozrywanej pizdy
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2012-10-07, 10:48 1
Pewnie wyznaje też zasadę, że w dupę się nie liczy.

Po powrocie mała inwestycja (Uwaga, foty z działu Hard ) i powrót na rynek.

A tutaj wersja bardzo niskobudżetowa.

Zgłoś
Avatar
Jurny_Ziemniak 2012-10-07, 20:00 3
BongMan napisał/a:

Zainteresowanym przypominam, że Brazylia to światowa stolica AIDS



No i się z tym nie zgodzę.
Światową stolicą(a raczej kontynentem) AIDS jest Afryka.
Gdyż każdy rodowity murzyn wyssał to z mlekiem matki(nie bierzcie tego dosłownie).
Zgłoś
Avatar
-TUR- 2012-10-08, 17:28
Próbowałem na fejsie wyłapać tego Rudrę z indii co daje za nią 250tys $, ale samych takich Rudra Chatterje jest ponad 200. Jak ja nie lubię Indii.

Nawiasem mówiąc, dziewczyna ładna i wątpię, aby była nie ruszona.
Zgłoś
Avatar
k................z 2012-10-08, 17:35 1
polux napisał/a:

Gdybym klepała biedę i wpieprzała suchy chleb w życiu bym sie nie sprzedała.



Tak pierdolisz, bo pewnie nawet za darmo ci nikt nie chce wetknąć. 99,9% kobiet (czy to z fiutem, czy bez) za taką kasę by się dało tak zerżnąć, że aż by wióry leciały.
Zgłoś
Avatar
goldenguti 2012-10-08, 17:36
" Już teraz mówią o mnie, że jestem prostytutką, ja jednak patrzę na to jak na biznes." A prostytutka patrzy na to jak na miły wieczór ze spoconym turasem Masakra co za biszkopt z mózgu mają te "kobiety" -,-.
Zgłoś
Avatar
z................k 2012-10-08, 17:39
virginswanted.com.au/alex-BID.html

Będzie miał rozdziewiczone 3 oko...
Zgłoś
Avatar
miliard31 2012-10-08, 17:44
Czy tylko mi przypomina się film "Hostel 2" ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie