18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
Jedras992 2012-01-23, 2:35 1
Gdyby żaby żyto żarły, to by mąką srały...
Zgłoś
Avatar
Pit89 2012-01-23, 4:28
stery_srh napisał/a:

No fajna symulacja, ale już wkurwia mnie to wmawianie ludziom, że mamy taki wpływ na efekt cieplarniany.
Oczywiście nie jestem zwolennikiem robienia syfu wokół siebie, wręcz przeciwnie. Ale pewne procesy na ziemi oraz w przestrzeni kosmicznej zachodzą i nie mamy na nie żadnego wpływu. Przypuszczam, że większy wpływ na ewentualny wzrost średniej temperatury na ziemi, ma ciągłe zwiększanie się objętości i temperatury słońca.
Wiecie, że ziemia sam emituje do atmosfery większość gazów ciplarnianych? Nie możliwe ktoś powie, niby jak? A no głównie poprzez erupcje wulkanów, a jest ich kilkaset na całym globie i mówi się jedynie o tych najbardziej spektakularnych i mających jakiś wpływ na egzystencję zamieszkałych w pobliżu ludzi. Do tego wielkie pożary lasów tropikalnych, które występują cyklicznie i inne pożary np. występujące na sawannach.
Pozatym wpływ "gazów cieplarnianych" nie do końca jest taki oczywisty na ocieplanie się klimatu. Najlepszym przykładem na to jest erupcja wulkanu Krakatau z 1883 roku. W trakcie tamtej erupcji, wyemitował on jednorazowo znacznie więcej CO2 i pyłów, niż sumarczyczna działalność człowieka na przestrzeni dziejów. A mimo to nie nastąpiło ocieplenie klimatu.
Tyle w temacie - a kto uważa, że pierdolę smuty, niech się wysili i zweryfikuje sobie to, co napisałem. Procesy zachodzące na ziemi nie są takie proste i oczywiste jak można usłyszeć w wiadomościach TV. To bardzo skomplikowane tematy z mnóstwem nie zawsze tak oczywistych powiązań.


Dobrze pizgasz
Zgłoś
Avatar
vass 2012-01-23, 5:05
Prędzej zatrujemy wszystkie wody nawozami itp gównem, niż nas zaleje.
Zgłoś
Avatar
Francysl 2012-01-23, 7:37 1
Połowa niemczech zalana
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-01-23, 9:21
Bliżej bym miał nad morze
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-01-23, 9:34
Wkurwia mnie ta piosenka bo zawsze jak dzwoniłem do orange do BOKu to przez kilka minut musiałem jej słuchać.

Ale ile miejsc do nurkowania będzie. Można by zarobić wyławiając banknoty
Zgłoś
Avatar
werther 2012-01-23, 10:33 3
fajnie, Warszawka pod wodą, idę wypuścić freon ze starej lodówki ;]
Zgłoś
Avatar
Qboos 2012-01-23, 10:42 1
Wkurwiają mnie takie akcje typu "Co by było gdyby..."
A co by było gdyby świnie zaczęły latać? Mięso byłoby droższe?!
A gdyby na Antarktydzie była ropa? USA już dawno wyzwoliłaby ten rejon spod krwiożerczych rządów pingwinów?!
A gdyby produkowano tylko i wyłącznie 100 metrowe liny? Zbiorowe wieszanie murzynów dostępne tylko na Grouponie?
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2012-01-23, 11:33
To proste,Polska by miała większy dostęp do morza... .Ciekawe by było też puszczenie rury przez Polskę,z gazem z Rosji do Niemiec...
Zgłoś
Avatar
Sadystyczny Skurwiel 2012-01-23, 11:45
Haahaa za to niemcuchom zabrało by więcej lądu
Zgłoś
Avatar
sobiibos 2012-01-23, 11:49
Wkońcu blisko nad może będe miał FU*K YEAH:D
Zgłoś
Avatar
adaskowro 2012-01-23, 11:56
Francysl napisał/a:

Połowa niemczech zalana



Niemiec kurwa...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-01-23, 12:04
Zalałoby pół szwabstwa! Dawajcie na Antarktydę i topimy lód!
Zgłoś
Avatar
TurboDymoMan 2012-01-23, 12:05
trzeba dodac tez ze jakby wszystkie grubasy z ameryki by wskoczyly do wody to podnioslaby sie ona o jakies 100 m
Zgłoś
Avatar
irish 2012-01-23, 12:30 2
Buahahaha, a czesi dalej nie mają dostępu do morza
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie